Προς το περιεχόμενο

Περί χαρτοπαιξίας


MrSeanKon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη χρονια first (εστω και με 11 μερες καθυστερηση).

Ας πιασουμε την παρλα τωρα. :-D

Καταρχας ασχολειστε με το αθλημα? Κι αν ναι τι παιχνιδια παιζετε?

Η υπογραφη μου μιλαει απο μονη της.

Αρκετα δημοφιλης ειναι ο Θανασης απο οτι βλεπω/ακουω.

Εγω ομως αποφευγω να παιζω με χρηματα οχι γιατι φοβαμαι μη χασω (στα @@ μου δεν τα υπολογιζω) αλλα γιατι τωρα να παιζεις στοιχημα με γνωστους που τους βλεπεις καθε μερα και μετα να προσπαθεις να τους παρεις τα χρηματα νομιζω οτι ειναι ασχημο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

number one,με μεγάλη διαφορά, (λόγω ποικιλίας, και μπλόφας), η πόκα (όλα τα παιχνίδια, όχι μόνο το ποκερ)!

Από κει και πέρα, ως κλασσικός φοιτητής (κάποτε), ξέρω σχεδόν ολα τα παιχνίδια της τράπουλας (με πιο αγαπημένα, μπιρίμπα κ δηλωτή)!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ποκα απο οτι μου λεει ο Γερος μου ειναι μεγαλη σκοτωστρα σου παιρνουν το σωβρακο με τη μια. Παλιοτερα επαιζαν εδω αλλα τωρα το εχουν κοψει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που μιλάμε για χαρτία, εάν κάποιως θέλει να μάθει τους κανόνες για μερικά παιχνίδια που μπορεί να τους βρει;Μπορεί κάποιος να μου δώσει link η να μου περιγράψει κάποιο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK για ποιο παιχνιδι θες? :rolleyes:

Εγω προς τα παρων ξερω Φαντη (Ξερη) /Κολιτσινα και Δηλωτη. Τα μοιραζω κιολας.

Αν ακολουθησεις την υπογραφη μου και τα κατεβασεις θα εχεις αυτο που θες. Επισης εχω ανοιξει και threads υποστηριξης στο Insomnia για τα παιχνιδια αυτα.

Δεν ξερω αν σε καλυψα!

Πρεφα ποσταρετε κανενα link guys!!!

 

Βρηκα τουτο εδω για την Πρεφα αλλα αν ξερετε κανενα καλυτερο σφυριξτε το!

 

Να κι αλλο ενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Texas Hold'em με λεφτά απο Monopoly συνηθως όποτε δεν υπαρχει διάθεση να παίξουμε με το the real thing.Αλλα μας την εχουνε πέσει απειρες φορές επειδη παίζαμε σε καφέ ποκερ με λεφτα απο Monopoly:mad::mad:ΗΜΑΡΤΟΟΟΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK για ποιο παιχνιδι θες? :rolleyes:

Εγω προς τα παρων ξερω Φαντη (Ξερη) /Κολιτσινα και Δηλωτη. Τα μοιραζω κιολας.

Αν ακολουθησεις την υπογραφη μου και τα κατεβασεις θα εχεις αυτο που θες. Επισης εχω ανοιξει και threads υποστηριξης στο Insomnia για τα παιχνιδια αυτα.

Δεν ξερω αν σε καλυψα!

Πρεφα ποσταρετε κανενα link guys!!!

 

Βρηκα τουτο εδω για την Πρεφα αλλα αν ξερετε κανενα καλυτερο σφυριξτε το!

 

Να κι αλλο ενα!

 

 

Πήγαινε σε ένα καφενείο, να αισθανθείς πως είναι να σε πατούν παππούδες με αλτσχάιμερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Texas και Omaha μαζι ίσως με Razz και 7 card stud ειναι πολλα επίπεδα πάνω απο παραλλαγές πόκας τύπου κούκους κτλ και οτιδήποτε έχει μπόμπες. Η σύγκριση ειναι άκυρη και άδικη. Στα δεύτερα ειναι σχεδόν καθαρός τζόγος. Δηλωτή και μπιρίμπα ειναι ωραία παιχνίδια να περάσεις ενα απογευματάκι. Για θανάσηδες πρέφες δεν εκφέρω αποψη δεν εχω ασχοληθέι καθόλου σε βάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Texas Hold'em με λεφτά απο Monopoly συνηθως όποτε δεν υπαρχει διάθεση να παίξουμε με το the real thing.Αλλα μας την εχουνε πέσει απειρες φορές επειδη παίζαμε σε καφέ ποκερ με λεφτα απο Monopoly:mad::mad:ΗΜΑΡΤΟΟΟΟΝ

Kαι λεω ποιον αλλο γκαντεμη εχουν πιασει!Αλλα μετα ειδα το nick...μαζι ειμασταν:lol:

Ποκερ στο λαοοοο ρεεεεεε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...