Προς το περιεχόμενο

Flash Xβοχ 360 ι οχι?


agapoulinis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μονο που θα πω ειναι οτι με την παραπανω φραση σου η εισαι πολυ μικρος σε ηλικια και δεν καταλαβαινεις τη παει να πει βιοπαλη η οντως αμα θελεις κατι, θα κανεις τα παντα για να το καταφερεις.Πιστευω οτι θα με καταλαβουν τι θελω να πω.

 

1ον. ειμαι 25,και δουλευω απο τα 12 :-) .αρα αυτα που ειπες πες τα αλλου.

 

2ον εδω αλλοι πατε και δινετε 15-20 χιλιαδες ευρω σε γραμματια για να παρετε αυτοκινητο,και αμα σαν γυρισουνε αναποδα,δεν θα πεσει απο την τσεπη ουτε σεντ,και θα μου πεις εμενα για βιοπαλη,για 1 αγορα 270 ευρω? μιλαμε σοβαρα τωρα?

οταν δουλευετε securitαδες,και περνετε 600 ευρω το μηνα,και μου κυκλοφορατε με guchi και cavali,αυτο δεν ισχυει? γιατι ειμαι απολυτα βεβαιως,οτι 1 απο τα 2 το εχεις κανει.(ειτε με αυτοκινητο,ειτε με ντυσιμο). το xbox σε πηραξε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
1ον. ειμαι 25,και δουλευω απο τα 12 :-) .αρα αυτα που ειπες πες τα αλλου.

 

2ον εδω αλλοι πατε και δινετε 15-20 χιλιαδες ευρω σε γραμματια για να παρετε αυτοκινητο,και αμα σαν γυρισουνε αναποδα,δεν θα πεσει απο την τσεπη ουτε σεντ,και θα μου πεις εμενα για βιοπαλη,για 1 αγορα 270 ευρω? μιλαμε σοβαρα τωρα?

οταν δουλευετε securitαδες,και περνετε 600 ευρω το μηνα,και μου κυκλοφορατε με guchi και cavali,αυτο δεν ισχυει? γιατι ειμαι απολυτα βεβαιως,οτι 1 απο τα 2 το εχεις κανει.(ειτε με αυτοκινητο,ειτε με ντυσιμο).

 

 

Μολις με επεισες οτι εισαι αρκετα μικρος στο μυαλο.Τωρα πως γινεται να εισαι 25 και μιλας σαν 5χρονο δεν ξερω πως γινεται.Βεβαια με αυτα που λες ακομα γελαω.Τελος Παντων δεν ξαναμιλαω οποιος καταλαβε καταλαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με επεισες οτι εισαι αρκετα μικρος στο μυαλο.Τωρα πως γινεται να εισαι 25 και μιλας σαν 5χρονο δεν ξερω πως γινεται.Βεβαια με αυτα που λες ακομα γελαω.Τελος Παντων δεν ξαναμιλαω οποιος καταλαβε καταλαβε.

 

βλεπω μονο την λεξη "γελαω" .δεν μιλας τεκμηριωμενα,και δεν αναφερεις καν επιχηρηματα σε αυτο που θες να πεις.τωρα με ποιον γελανε απο τους 2,ασε να το κρινει το υπολοιπο φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω μονο την λεξη "γελαω" .δεν μιλας τεκμηριωμενα,και δεν αναφερεις καν επιχηρηματα σε αυτο που θες να πεις.τωρα με ποιον γελανε απο τους 2,ασε να το κρινει το υπολοιπο φορουμ.

 

 

Ουδεν σχολιο.Εχει τελειωσει το θεμα για μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα πως καταληξατε να μαλωνετε για το αν και ποιος και τι και ενα σορο ασχετα πραγματα?

Ελεος?

 

Sadman,μην μιλας για ασχετα πραγματα,για θα ποσταρω 200 ποστ σου,και θα γελαμε μεχρι το πρωι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειχα καμια επιθετικη προθεση ρε σι.Αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως απο το ενα θεμα(ψιλο ρουτινα)καταληξατε να μαλωνετε.

 

ΥΓ:Και να τα ποσταρεις στα @@ μου(για τον απλο λογο πως το περελθονειναι παρελθον και δεν το κοιταμε ποτε ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα τα αλλα το thread ειναι για flash xbox360.Τωρα πως καταληξατε να μαλωνετε για το αν και ποιος και τι και ενα σορο ασχετα πραγματα?

Ελεος?

 

Δεν εχω προθεση να μαλωσω με κανεναν.Αφορμη μια φραση του ΒOUGA που με εκανε να θυμωσω.Ειπα την αποψη μου το πηρε στραβα ο bougas και επειδη καταλαβα οτι θα γινει χαμος το τελειωσα.

Πρεπει να καταλαβουμε ΟΛΟΙ δεν το λεω μονο για τον bouga, οτι επειδη μερικοι εχουν την δυνατοτητα να κανουν τα θελω τους πραγματικοτητα, δεν σημαινει οτι ολοι μπορουν.Δεν μπορουν ολοι επειδη τους χαλασε το xbox και δεν μπορουν την αναμονη της επισκευης του μηχανηματος να τρεχουν να αγοραζουν αλλο.Πιστευω οτι πολλοι θα συμφωνησουν μαζι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειχα καμια επιθετικη προθεση ρε σι.

 

το ξερω ρε,πλακα σου εκανα.

 

offtopik (γι'αυτο και βαζω σποιλερ)

 

εγω φιλαρακι δεν μαλωνω ποτε.και σεβομαι και την αποψη του καθενος.

απλα δεν μπορει να μας λεει ο καθενας,οταν λεμε την αποψη μας,πιτσιρικαδες,και για βιοπαλη και μαλακιες,οταν δουλευουμε απο τα 12 και συντηρουμε ενα ολοκληρο σπιτι

θα μου πεις "μην τα παιρνεις ολα τις μετρητοις". μα δεν τα παιρνω τις μετρητοις,απλα πρεπει και εγω να απαντησω.

 

 

 

στο θεμα μας τωρα.θεωρω καλυτερο,απο την στιγμη που εισαι "gamer",και οχι "παιζουμε 1 φορα τον μηνα" και γιουπι, ειναι καλυτερο να πας την κονσολα σου για ανταλαγη με 90-100 ευρω,και σου μενει και ο σκληρος-χειριστηριο ακουστικα,και η ταινια εγγυησης,η οποια αν αφαιρεθει με τον σωστο τροπο,πιανει και 60 και 80 ευρω.

με λιγα λογια δηλαδη,βγαινεις και κερδισμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω προθεση να μαλωσω με κανεναν.Αφορμη μια φραση του ΒOUGA που με εκανε να θυμωσω.Ειπα την αποψη μου το πηρε στραβα ο bougas και επειδη καταλαβα οτι θα γινει χαμος το τελειωσα.

 

λαθος κανεις φιλε μου.δεν πηρα τιποτα στραβα,ουτε και θυμωσα.

δεν μπορω να βαζω :-):-D:confused::rolleyes::P:o:-):lol::-D:P:lol: σε καθε ποστ μου,και να φαινωμε σαν χαχαχουχας,για να καταλαβαινει ο καθενας το υφος με το οποιο μιλαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης,η διαδικασια επιστροφης-ανταλαγης της κονσολας που στελνετε στην γερμανια,διαρκει 3 βδομαδες.εγω προτειμω να το πεταξω και να παρω καινουριο!

 

Εσυ μπορει να εχεις την δυνατοτητα να παιρνεις καθε τοσο καινουργιο xbox σαν να ειναι πασαντεμπος ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ.:mad:

 

Μέχρι εδώ όλα καλά,είπατε την άποψή σας.

Όλα τα υπόλοιπα δεν χρειάζονταν,ειδικά οι χαρακτηρισμοί.Όλοι κάπου χαλάμε τα λεφτά μας.Είτε σε κινητά,είτε σε ηχοσύστημα,είτε στις πουτάνες,είτε δεν ξέρω και εγώ που.

 

Αν αξίζει να flashάρεις το 360;Εάν θες πολλά παιχνίδια για συλλογή,ναι.Εάν θες λίγα και να τα ευχαριστηθείς(+την ψυχική σου υγεία + το live),όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν θες λίγα και να τα ευχαριστηθείς(+την ψυχική σου υγεία + το live),όχι.

 

το θεμα ομως ειναι,γιατι να οικονομισει 70 ευρω το καθε λαμογιο,για το παιχνιδι που θα αγορασουμε γνησιο? μας κοροιδευουνε.μην τους κανουμε την χαρη. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ομως ειναι,γιατι να οικονομισει 70 ευρω το καθε λαμογιο,για το παιχνιδι που θα αγορασουμε γνησιο? μας κοροιδευουνε.μην τους κανουμε την χαρη. ;)

Έχεις δίκιο,όμως για να μην μας κλέψει το κάθε "λαμόγιο" , θα πρέπει εμείς να κλέβουμε όλους τους υπόλοιπους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...