Προς το περιεχόμενο

PS 2 Chip


Vatos_locos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

να σου πω όλη η ιστορία γίνετε για τον μικρό μου αδερφό πιο πολύ εγώ Gt4 έπαιζα MGS και κάποτε στο Ps1 το Ace Combat :P και έχω κανα χρόνο να το πιάσω το PS2 χθες το έπιασα μόνο για να του βάλω το chip :-)

 

ερώτηση :-) ( noobas ) αφού το Ps2 ξεκίνησε ένα cd με ένα ulancher elf που έγραψα το modchip παίζει κανωνικά έτσι ? η το ξεκινάει και χωρίς modchip το ulancher elf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είχα κατεβάσει κανένα και έτσι έκανα μια απλή αντιγραφή το MGS3 από το αυθεντικό DVd και μου πέταξε ένα μήνυμα This Disk Cannot Played το αυθεντικό το παίζει κανονικά πάντως :P οπότε τo ps2 λειτουργεί κανονικά :-) κάπως έτσι δεν θυμάμαι τώρα έχω το Liberty city stories αλλά είμαι στην δουλεία και το ps2 σπίτι και δεν μπορώ να δοκιμάσω θέλει καμιά ιδιαίτερη διαδικασία στην αντιγραφή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα και εγώ το memor32 για το PStwo μου (μοντέλο 77004) παίζει μια χαρά έως τώρα και το καλό είναι ότι το μεταφέρω και στα playstation2 των φίλων μου όταν πηγαίνω για παιχνίδι. Ίσως ένα chip να είναι καλύτερο σε λειτουργία αλλά αυτό είναι μεγάλη διευκόλυνση για εμάς που δεν έχουμε σχέση με ηλεκτρονικά και κολλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά εμένα ήταν το παιχνίδι που κατέβαζα χαζό κατέβασα 2 άλλα και παίζουν κανονικότατα σε κάτι δισκάκια ότι νανε :P

 

όποιος θέλει chip για το Ps2 αναλαμβάνω εγώ με τα μισά λεφτά από ότι ζητάνε έξω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά εμένα ήταν το παιχνίδι που κατέβαζα χαζό κατέβασα 2 άλλα και παίζουν κανονικότατα σε κάτι δισκάκια ότι νανε :P

 

όποιος θέλει chip για το Ps2 αναλαμβάνω εγώ με τα μισά λεφτά από ότι ζητάνε έξω :P

 

Σωστος...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

επειδή σκάσανε κάτι pm ξαφνικά και ρωτάνε τι και πώς και γιατί.. παραθέτω τις photos αυτές για 3 λόγους :-)

 

1) για να το δουν όσοι ρωτάνε

2) γιατί τις είχα υποσχεθεί

3) για να το βλέπω γιατί μου αρέσει :lol:

 

dsc01978jj7.jpg

dsc01979ot7.jpg

dsc01980dp6.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...