Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια με το rapidshare


beniamin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια.

εκανα premium λογαριασμό στο rapidshare και ενω κατέβασα κανονικά περίπου 6,5gb χτες με το rapid-manager.σημερα προσπαθώ να κατεβάσω part.rar κατεβενουν περίπου τα 8-10 και μετά με εχει στο περίμενε:cry::cry:!! απο web κατεβαίνουν ολα κανονικά!

(αν κλεισω το manager και το ξανανοίξω πρέπει να τα ξεκίνησω πάλι απο την αρχή γιατι τα χάνει)

διαβασα πολλα forum αλλά δεν εβγαλα ακρη.

εχω κατεβάσει το

rapget

flashget

flashgot

και το orbit

δεν εχω καταλάβει τι πρέπει να κάνω για να λειτουργήσει εστω ενα απο αυτα τα προγράμματα.

τα αρχεία που θελω να κατεβασω ειναι part.rar ολα και η καθε εφαρμογη εχει πανω απο 60 part και για αυτο το λόγω δεν μπορω να το κανω με copy-paste στο web θέλω να τα βαλω καπου ολα μαζι να κατεβουνε (όπως π.χ στο rapid manager)

ευχαριστω και ελπίζω στην πολιτιμη βοήθεια σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το όριο που έχεις είναι 25GB για 5 μέρες.

 

Οπότε αν έχεις κατεβάσει μόνο αυτά τα 5-6 GB που αναφέρεις δεν θα έπρεπε να υπάρχει πρόβλημα.

 

Εγώ πάντως χρησιμοποιώ το GetRight για να κατεβάζω αλλά με αυτό πρέπει να τα ανοίξεις από τον browser σου και να τα βάλεις να κατεβαίνουν με τον download manager.

 

Σχεδόν σε όλους τους σοβαρούς manager πάντως μπορείς να καθορίσεις το user name και password έτσι ώστε να μπορείς να κάνεις authorization στο rapidshare και έτσι να μπορείς να συνεχίσεις το κατέβασμα από εκεί που το άφησες.

 

Δεν ξέρω αν έχεις διαβάσει τον οδηγό rapidshare που υπάρχει στο insomnia.Ρίξε μία ματιά να δεις αν θα σε βοηθήσει

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=165457

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν, καταρχήν σας ευχαριστώ ολους για της απάντης σας!

το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει..

στο rapid-manager μου βγαζει το παρακατω σφαλμα (αυτο ξεχασα να σας το πω)

 

 

PqZhDOA.jpg

(σε οτι αρχείο και να παω να κατεβασω)!!

στο rapget τίποτα και σε αυτο!

έκανα τις ρυθμίσεις (direct down,user & pass στους διακομιστές!)

 

help γιατί παω για κρίση..B):fear::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το βγάζει και σε μένα μερικές φορές,επιλέγω ένα ένα τα αρχεία,πατάω Start Download και κατεβαίνουν κανονικά.

 

μπα τίποτα!

εστειλα και mail στη rapidshare αν και δεν βλεπω ΦΩΣ!!μια χαρα ειναι και τα torrent!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oooo yesssss

ναι τα ΚΑΤΑΦΕΡΑ

κατεβάζω με πολυ καλύτερη ταχύτητα από το Rapid manager

μια ακομα ερώτησουλα εχω...

μέχρι ποσα σύγχρονος αρχεια μπορω να κατεβαζω με το orbit τωρα εχω 7 μαζι:-D:-D:-D:-D:-D

σας ευχαριστω, σας αγαπω ολους, και δεν θελω να παω αυριο δουλεια!! θελω downloads όλη νυχτα:cry::cry::X

 

παει χαζεψα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

μέχρι ποσα σύγχρονος αρχεια μπορω να κατεβαζω με το orbit τωρα εχω 7 μαζι

....

παει χαζεψα..

 

 

άπειρα, τι εννοώ, μπορείς να κατεβάσεις ταυτόχρονα όσα αρχεία θες, αρκεί να το σηκώνει η ταχύτητα σου στο INTERNET, αλλα θα εχεις και τις συνέπειες, θα μειωθούν η ταχύτητες DOWNLOAD για κάθε αρχείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω νεο thread γραφω εδω

Εχω premium account στο rapidshare.com αλλα δεν μπορω να κατβασω αρχεια που ειναι απο το rapidshare.de. Βαζω τα στοιχεια μου και μου λεει δεν βρεθηκε τετοιος λογαριασμος.Ειναι διαφορετικα τα 2 site?Χρειαζεται αλλο λογαριασμο για το .de?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολους σας . Να ρωτήσω κάτι που αφορά το rapidshare ? Εαν κάποιος μου εχει στείλει κάποια τραγούδια μέσω του προγράμματος αυτού τα κάνω download και ειναι σε μορφή rar ετσι φαίνονται εγω πως μπορώ να τα ακούσω σαν mp 3 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε ολους σας . Να ρωτήσω κάτι που αφορά το rapidshare ? Εαν κάποιος μου εχει στείλει κάποια τραγούδια μέσω του προγράμματος αυτού τα κάνω download και ειναι σε μορφή rar ετσι φαίνονται εγω πως μπορώ να τα ακούσω σαν mp 3 ?
πρεπει να χρησιμοποιησεις καποιο προγραμμα οπως το Winrar για να κανεις αποσυμπιεση των αρχειων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι έτσι..δεν πληρωνω Εδω με το ζορι εκανα premium γιατι τρελανα το royter στα restart και ειπα να μην το καταστρεψω.Τους απατεωνες

 

Είναι απατεώνες όντως...

αλλά μη χαλιέσαι...με λίγο ψάξιμο μπορείς να βρείς αυτό που σε ενδιαφέρει και σε rapidshare.com...

Γενικά το rapidshare.com είναι πιό διαδεδομένο απο το .de

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...