Προς το περιεχόμενο

ATI 8.2 Drivers


kosmasgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά. Εχει εγκαταστήσει κανείς τους καινούριους drivers ? Ποια είναι η σωστή διαδικασία εγκατάστασής τους ? Εγώ είμαι στην 7.12 ακόμα :) :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μπα εγω δεν παρατηρισα τπτ ουσιαστικο.Κανα-2 fps παραπανω μονοστο CoD4 ειδα αλλα δν εγινε και τπτ.Αμελιτεες διαφορες.ΙΣως στα αλλα παιχνιδια να πηγαινουνε καλυτερα(crysis πχ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δες την λίστα με τα changes και αποφάσισε...

δεν είναι μόνο θέμα επιδόσεων αλλά και bugs των drivers με συγκεκριμένα games και έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/gamesite/Catalyst_82_release_notes.html

 

αλλά έδω γράφει μόνο για του 8.2...όχι και για αυτά που έγιναν fixed στους 8.1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορία: έχω εγκαταστημένους τουσ 8.1 με το Catalyst Control Center. Τώρα που βγήκαν οι 8.2 να κατεβάσω μόνο τον display driver ή την έκδοση με το Catalyst Control Center; Αλλάζει κάτι στο Catalyst Control Center;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αμα θέλεις να βάλεις και το Catalyst πρέπει να κάνεις Unistall τα πάντα. Αλλίως βγάζεις τους παλιούς drivers και βάζεις τους νέους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε, το κατάλαβα αυτό! απλά ρωτάω αν στο καινούριο σετ αναβαθμίζουν και το CCC (π.χ. βάζουν καμιά extra λειτουργία ώστε να δικαιολογούν την εκ νέου εγκατάσταση);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...