Προς το περιεχόμενο

Διαφήμιση Jumbo με σακούλες


Katerina777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια,

 

Ψάχνω απεγνωσμένα την διαφήμιση του Jumbo με τις σακούλες και καλά ότι έχει μπει στην ζωή μας. Που δείχνει καθημερινούς ανθρώπους να χρησιμοποιούν την σακούλα είτα για σκουπίδια, είτε στο αυτοκίνητο, είτε στο κεφάλι κτλ.

 

Κάποιο άτομο στην διαφήμιση είναι πολύ γνωστός μου (δεν αποκαλύπτω πόσο γιατί ντρέπομαι) και θέλω την διαφήμιση για κειμήλιο!!!

 

Please αν μπορείτε να μου πείτε που να την βρω θα σας λατρέψω!!!!

 

Κατερίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φίλε neofix, links σε torrents απαγορεύοντσι αυστηρά από τους κανονες του site (ασχέτως σε τι υλικό οδηγούν). Προτείνω να κάνεις edit το post σου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν είπε ότι δεν κατεβάζει torrents και τίποτα δεν σου απαγορεύει να βγάλεις υπότιτλους.

Το να δώσεις link μέσω του site όμως κάνει "συνένοχο" το site και τον admin του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά το insomnia ξέρει να έχει διαθέσιμους υποτίτλους.Αυτοί οι υπότιτλοι που θα μπουν?Φυσικά σε ταινίες που έχουν κατέβει από torrents...

 

:lol:

σου έμεινε ο καημός από το " The Official Off Topic Thread ", ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ναι αλλά το insomnia ξέρει να έχει διαθέσιμους υποτίτλους.Αυτοί οι υπότιτλοι που θα μπουν?Φυσικά σε ταινίες που έχουν κατέβει από torrents...

 

Το forum διαθέτει υπότιτλους που έχουν δημιουργηθεί από τα μέλη του. Αυτό σημαίνει ότι η μετάφραση είναι πνευματική ιδιοκτησία των μελών του και οι υπότιτλοι παραχωρούνται δωρεάν από τους δημιουργούς τους στα υπόλοιπα μέλη του forum. Αυτό αρκεί.

Το πού θα χρησιμοποιηθούν οι υπότιτλοι δεν είναι πρόβλημα του forum.

 

Ας λήξει τώρα αυτή η συζήτηση γιατί μπαίνουμε σε επικίνδυνα μονοπάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το forum διαθέτει υπότιτλους που έχουν δημιουργηθεί από τα μέλη του. Αυτό σημαίνει ότι η μετάφραση είναι πνευματική ιδιοκτησία των μελών του και οι υπότιτλοι παραχωρούνται δωρεάν από τους δημιουργούς τους στα υπόλοιπα μέλη του forum. Αυτό αρκεί.

Το πού θα χρησιμοποιηθούν οι υπότιτλοι δεν είναι πρόβλημα του forum.

 

Ας λήξει τώρα αυτή η συζήτηση γιατί μπαίνουμε σε επικίνδυνα μονοπάτια.

Δηλαδή σου παρέχω το χωράφι μου να το καλλιεργήσεις αλλά δεν με νοιάζει αν θα καλλιεργήσεις πατάτες ή χασίσι...

 

Οκ ας τελειώσει εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που σας διακόπτω... για το θέμα μας την διαφήμιση ξέρει κανείς τίποτα;

Είναι δύσκολο να την βρεις... ισως σε καποιο site με links το οποίο θα έχει topic με διαφημήσεις... δεν επιτρέπεται η περετέρω κουβέντα περι του θέματος γιατί θεωρουνται παράνομα...

 

Δηλαδή σου παρέχω το χωράφι μου να το καλλιεργήσεις αλλά δεν με νοιάζει αν θα καλλιεργήσεις πατάτες ή χασίσι...

 

Απο την στιγμή που αποποιήσαι και νομικά την όποια ευθυνή για την καλλιεργια ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που σας διακόπτω... για το θέμα μας την διαφήμιση ξέρει κανείς τίποτα;

Την είδα σήμερα το πρωί (8 και κάτι) στο μεγάλο κανάλι.Κοίτα καλού κακού και σε κανα κανάλι με κινούμενα σχέδια,εκεί είναι πιο πιθανό να τη βρείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...