Προς το περιεχόμενο

Παραξενος αριθμος..


Mirodin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχτες που λετε καθως καθόμουν με την παρέα μου,ξαφνικα χτυπαει το κινητό μου.Εκει που πάω να το σηκώσω,βλεπω εναν αριθμο 33000000000!!!Παω να το σηκωσω και το κλεινουν.Αμεσως μετα προσπαθω να παρο τηλ τον αριθμο αυτο αλλα μου λεει πως δεν υπαρχει αυτος ο αριθμός.Τι μπορει να ειναι?ειναι αριθμος με 11 ψηφια και απο οτι ξερω..τα ψηφια πρεπει να ειναι 10.Για μια στηγμη μου περασε απο το μυαλο πως μπορει να ηταν ο Θεος/Διαβολος...αλλα μπα...δυσκολο:rolleyes:

Οποιος εχει καμια ιδεα...ας μας πει.Εχω μεγαλη περιεργεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγω πάλι μια φορά βλέπω ένα bmw 740 (γερμανικές πινακίδες)

Ξέρεις τι αριθμό είχαν ? BMW 7400

 

Όταν λες "είχαν" εννοείς και τη φορά και την μπεμβέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κάποτε έλαβα μήνυμα από το πουθενά εν μέσω ανταλλαγής μηνυμάτων με γκόμενα. Το οποίο μήνυμα ήταν πολύ σχετικό με όσα είχαμε γράψει. Ε, μετά τέρμα τα σοβαρά μηνύματα.

Οι γκόμενες στο κέντρο με τι νομίζεις περνάνε την ώρα τους 8 ώρες πάνω από έναν υπολογιστή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοώ κ την φορά κ την μπεμβε και τις πινακίδες και τον αριθμό και…..ξέχασα κ τον οδηγό ρε γμτ. κατι άλλο?

πάντως παραγγελία πρέπει να ταν γιατί το γεγονότος ήταν αληθινό και τα μάτια μου μια φορά δε με γελούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχτες που λετε καθως καθόμουν με την παρέα μου,ξαφνικα χτυπαει το κινητό μου.Εκει που πάω να το σηκώσω,βλεπω εναν αριθμο 33000000000!!!Παω να το σηκωσω και το κλεινουν.Αμεσως μετα προσπαθω να παρο τηλ τον αριθμο αυτο αλλα μου λεει πως δεν υπαρχει αυτος ο αριθμός.Τι μπορει να ειναι?ειναι αριθμος με 11 ψηφια και απο οτι ξερω..τα ψηφια πρεπει να ειναι 10.Για μια στηγμη μου περασε απο το μυαλο πως μπορει να ηταν ο Θεος/Διαβολος...αλλα μπα...δυσκολο:rolleyes:

Οποιος εχει καμια ιδεα...ας μας πει.Εχω μεγαλη περιεργεια

Μήπως ήταν εξωτερικό? Εμένα μια φορά με είχαν πάρει από Ρωσία. Την πρώτη φορά φαινόταν στο κινητό το νούμερο 007 και τη δεύτερη φαινόταν ένα νούμερο με περισσότερα από 10 ψηφία που απλώς τελείωνε σε 007.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...