Προς το περιεχόμενο

Επιτυχής η κατάρριψη του δορυφόρου με τα τοξικά


poscaman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσωπικα πιστευω οτι προκειται για αλλη μια πετυχημενη στρατιωτικη ασκηση των Αμερικανων.τιποτα παραπανω,τιποτα παρακατω....

 

θα συμφωνησω και γω με τον poscaman.

 

μια δοκιμη ηθελαν να κανουν στο καινουριο "παιχνιδακι" τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

It was unknown whether the missile hit its precise target -- the satellite's full fuel tank. The Department of Defense said it wouldn't know for certain for 24 hours whether the fuel tank had been hit. However, several defense officials told The Associated Press the missile did apparently destroy the fuel tank.

 

http://www.cnn.com/2008/TECH/space/02/20/satellite.shootdown/index.html

 

lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες εδειξε θεμα που ειχε Καλομοιρα, Ελεονωρα, Θωδη και Ποππαρα να τους λεει ενας στο δρομο να προσεχουν να μην πεσουν συντριμια στο κεφαλι τους.

 

οφφ τοπικ

Βλεπεις ρε παιδι μου το Λιατσο να σου λεει για την Παρις Χιλτον και τη Τζουλια Αλεξανδρατου και λες πως ξεπευτουν ετσι οι δημοσιογραφοι. Στην ιδια μοιρα και ο Θωδορης Δρακακης φυσικα.

Το μονο καλο ειναι οτι αμα εχουν πιασει ολα τα καναλια βαρετα παραθυρα κλπ βαζεις εκει ενα ΣΤΑΡ και βλεπεις καμια βλακεια να περναει η ωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχουν πιασει ολα τα καναλια βαρετα παραθυρα κλπ βαζεις εκει ενα ΣΤΑΡ και βλεπεις καμια βλακεια να περναει η ωρα....

 

χαχα Σωστός :-D. Μόνο που εγώ έχω κάτι μήνες να δω δελτίο ειδήσεων λόγω διαβάσματος. Προτιμώ να ενημερώνομαι από το Ίντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δεν σας βαζει σε υποξιας το ολο σκοινικό? Αφου μπορούν να βάλουν κατά δορυφόρων, που είναι μικροί σε μέγεθος, φανταστείτε τι αλλο έχουν σκοπό εχουν να χτυπήσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα παραλέμε ρε συ.

 

Σίγουρα τους έχω ικανούς μέχρι και να καταρρίψουν την σελήνη αν αυτό εξυπηρετεί συμφέροντα τους αλλά είναι πολύ μακριά αυτή η μέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που το έφερε το θέμα...

Το ξέρετε φυσικά οτι τα μεγαλύτερα μυαλά στα εργαστήρια τους είναι ΕΛΛΗΝΙΚΑ. Έχουμε και εμείς ένα κομματάκι απο την ευθύνη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...