Προς το περιεχόμενο

Mail στο In.gr


antonisid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα.Θα'θελα να κανω μερικες παρατηρήσεις για το In-mail που φαντάζομαι πολλοί το χρησιμοποιούνε.

 

-Καταρχήν σε πολλούς browsers δεν εμφανίζονται ελληνικά.Θέλει ρύθμιση,μόνο γι αυτή την σελίδα.

 

-Συνεχώς εμφανίζει το μήνυμα "αδυναμία ελέγχου γραμματοκυβώτιου" με συνέπεια να μην μπορώ εδώ και καιρό να σβήσω mail και να κοντεύει να γεμίσει.

 

-Και το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ,πως είναι δυνατόν να μην διαθέτει προτόκολλο ασφαλείας τοσο κατα το Log-in,όσο και κατα την παραμονή στο mail?Μιλάω φυσικά για το Https,χωρίς να θέλω να το παίξω expert,νομίζω ότι απο θέμα ασφάλειας είμαστε ξεκρέμαστοι.

 

Με λίγα λόγια δε ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω να το εμπιστεύομαι διότι το χρησιμοποιώ και για την δουλειά μου,μαζί με αξιόπιστα όπως Yahoo κ Gmail !!!

 

Ακούω απόψεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και χρονια εχω φτιαξει ενα λογαριασμο στο in mail μονο και μονο για να το δινω σε σελιδες που δεν εμπιστευομαι. αυτο το προβλημα με τις γραμματοσειρες παντα υπηρχε.

 

γνωμη μου ειναι πως το ψιλοεχουν παρατησει και δεν αξιζει και πολυ ως κυριο mail.

 

edit ακομα πολλες φορες με εχει κρεμασει στο να μη μου ερχονται mail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστεία ιστορία... free web mail 5mb, και web+pop+20mb με 3 ε/μήνα.

αυτά ήταν καλά για το 1995, όπως και οι επεξεργαστές 486.

 

το 2008 θα δούλευες με 486, έστω και τσάμπα; γιατι αρκείσαι στο mail in.gr ;

η

δικαιολογία "το έχουν ολοι οι γνωστοί μου και πρεπει να τους ενημερώσω για τυχόν αλλαγή"

απορρίπτεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...