Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


DJ_XLR8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια που μπορω να βρω το τραγουδι του GARY TARN - BE ORIGINAL(το εχω στα 500 kb) που επαιζε στη διαφημιση του DISARONNO AMARETTO. παρακαλω βοηθηστε με το ψαχνω ενα χρονο.

 

sto ekswteriko kapoioi eixan steilei k email stin etairia pou bgazei to Disaronno originale k piran apantisi oti mallon den 8a yparksei full version

 

 

episis stin diafimisi tis Vodafone 3G to tragoudi pou akougetai stin arxi k sto telos (o typos me to ksirismeno kefali) einai to Overseer - Velocity Shift

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το ξέρουμε, το έχουμε πει και είναι μόλις στην προηγούμενη σελίδα. Μιά απλή αναζήτηση δε βλάπτει, γιά να μη ρωτάμε συνέχεια τα ίδια πράγματα (εκτός αν πρέπει οπωσδήποτε να φτάσουμε τα 50 posts την ημέρα της εγγραφής μας ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

95 σελίδες δεν είναι δυνατόν να διαβάσεις, αλλά και δεν χρειάζεται αφού η διαφήμιση που ψάχνεις είναι πολύ πρόσφατη και μερικές από τις τελευταίες σελίδες θα αρκούσαν.

Όσο γιά το search, φυσικά και θα πρέπει να το χρησιμοποιήσεις, ακόμα και αν κάποιοι γράφουν Κινέζικα (εγώ πάντως δεν γράφω greeklish, εσύ γράφεις ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pr0xy wAsh0r,

αντί να αυθαδιάζεις έναντι αυτών που προσπαθούν να σε βοηθήσουν, μάθε να χρησιμοποιείς τα καταπληκτικά εργαλεία του vBulletin, όπως το search του.

Αν έχεις όποια δυσκολία, ρώτα στο κατάλληλο section ή στείλε ένα PM σε κάποιον moderator ή άλλο μέλος που πιστεύεις ότι μπορεί να σε διαφωτίσει και με ευγενικό πάντα τρόπο, ρώτησε αυτό που θέλεις να μάθεις.

 

Επί του θέματος:

 

Στο πάνω μέρος κάθε topic, υπάρχει ένα link 'Search this thread', αν θα κάνεις τον κόπο να το πατήσεις, θα σου ανοίξει ένα box όπου μπορείς να βάλεις τα strings που θέλεις.

Επειδή όπως είπες δεν ξέρεις πως μπορεί να έχει αναφερθεί, θα βάλεις όλες τις πιθανές γραφές κατ' αυτόν τον τρόπο: πειραι* OR peir* OR pir*

Στη συνέχεια θα πατήσεις ΟΚ.

 

Το απότέλεσμα που θα πάρεις θα είναι αυτό και η απλή λογική λέει πως δεν χρειάζεται να κοιτάξεις τα posts που έχουν παλιά ημερομηνία αν η διαφήμιση είναι καινούρια.

Τα πράγματα είναι απλά. ;)

 

Άλλωστε φαίνεσαι γνώστης του εργαλείου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να προσθέσω κι εγω ενα request...τη μουσική απ'τη διαφήμιση για το golf gti

(έχω κάνει search)

 

Επ κι εγώ το θέλω αυτό το κομμάτι! Θέλω επίσης και το golf gti...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...