Προς το περιεχόμενο

Μουσική απο διαφημίσεις/εκπομπές (Radio & TV)


DJ_XLR8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ρε παιδια μηπως ξερετε ποιο ειναι το theme της διαφημισης organics(shampoo).το ιδιο theme το εχω ακουσει στην ταινια american life αν δεν κανω λαθος.ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόκειτε για το "American Dream" από Thomas Newman' το οποίο και ακούγεται στην ταινία που ανεφερες, αλλά υπάρχει και η dance εκδοχή του Jakatta. Και οι 2 εκδοχές είναι υπέροχες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia vlepw oti polla requests anaferonte se kommatia ta opoia exoun idi vrethei kai einai

kataxwrimena stin database! kalo tha itan loipon prin kanoume kapoio request na rixname

mia matia ekei!!! elpizw mesa stin vdomada na kanw kai update sti vasi ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος ένα τραγούδι, ήταν στη διαφήμιση της opel την περίοδο του champion's league μου είπαν, που είναι έτσι πολύ ξεσηκωτικό και θυμίζει ποδόσφαιρο!?! Δεν έχει λόγια, παίχτηκε πολύ στο καρναβάλι (τουλάχιστον της Ξάνθης που ήμουν), για να καταλάβαιτε τι στυλ είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος ένα τραγούδι, ήταν στη διαφήμιση της opel την περίοδο του champion's league μου είπαν, που είναι έτσι πολύ ξεσηκωτικό και θυμίζει ποδόσφαιρο!?! Δεν έχει λόγια, παίχτηκε πολύ στο καρναβάλι (τουλάχιστον της Ξάνθης που ήμουν), για να καταλάβαιτε τι στυλ είναι!

Μήηηπως λες το 'Carnival De Paris' του Dario G.; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα νιώθω χαζός!!! Είχα κατεβάσει αυτό το κομμάτι παλιότερα και νόμιζα ότι είναι διαφορετικό, οπότε όταν το είδα στην πρώτη σελίδα (μ'αρέσει που το έψαξα πριν ρωτήσω...) σκέφτηκα ότι θα είναι από άλλη διαφήμιση. Τελικά το έπαιξα και είναι αυτό, οπότε Thanx & sorry για την επανάληψη ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...