Προς το περιεχόμενο

Six Feet Under


lefter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρεπει να ναι εκπληκτικη σειρα και οι φανατικοι των σειρων πρεπει να τη δουνε.καποια παιδια εδω μεσα λενε για κορυφαια σειρα.θα τους πιστεψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 206
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, thanosfwto είπε

πρεπει να ναι εκπληκτικη σειρα και οι φανατικοι των σειρων πρεπει να τη δουνε.καποια παιδια εδω μεσα λενε για κορυφαια σειρα.θα τους πιστεψω

μη περιμενεις περιπετεια ομως...αναλογα τι σειρες βλεπεις, μπορει και να απογοητευτεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' τις καλύτερες σειρές που έχω δει αλλά, ναι, ισχύει πως είναι ανάλογα τι βλέπει ο καθένας. 

Φοβερό φινάλε, επίσης. ❤️

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, xavier είπε

μη περιμενεις περιπετεια ομως...αναλογα τι σειρες βλεπεις, μπορει και να απογοητευτεις...

αν ειναι δραματικη ακομα καλυτερα.ειμαι του δραματος

τετοιο στυλ ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελευταίο 5λεπτο του six feet under είναι ότι καλύτερο έχει έχει υπάρξει σε τέλος σειράς. Στο σύνολο είναι μια αληθινή σειρά βγαλμένη από την καθημερινότητα της ζωής. Everybody dies at the end. Hbo στα καλύτερα του. Το shield ενώ έχει βγει το bluray δεν εχει συγχρονισμενους υπότιτλους. Είχα φτιάξει την πρώτη σεζόν αλλά είναι πολύ χρονοβόρο γιατί δεν ταίριαζε καθόλου το framerate με το dvd rip. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Το τελος πραγματικα ειναι παρα πολυ δυσκολο να το δεις, εμενα με ειχαν παρει τα ζουμια

Και εμενα με ειχαν παρει τα ζουμια ισως απο τις λιγες φορε που μου συνεβη σε σειρα. Το να περναει ολη η ζωη μεσα απο τα ματια της Κλαιρ που ειναι πλεον μεγαλη γιαγια και βλεπουμε την καταληξη καθε χαρακτηρα που αγαπησαμε μεσα απο τις 5 σεζον ηταν τεραστιο πραγμα γιατι ετσι θα νιωθει ο καθε ανθρωπος στο τελος της ζωης του αναπολωντας τα καλα και τα κακα. Ισως το καλυτερο τελος σε δραματικη σειρα που εχει υπαρξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το in treatment και το six feet under ειναι οι μονες σειρες που εβαλα τα κλαματα...ισχυει... ισως και το angels in america, δεν ειμαι σιγουρος...

 

@thanosfwto εχω μια υποψια οτι δεν θα σου αρεσει...αν δεθεις με την οικογενεια και τους χαρακτηρες, θα το λατρεψεις...αν οχι, θα μας κραζεις...δοκιμασε το και πες μας...

 

γιατι τα αναβιωνετε τετοια τοπικ, με βαζετε σε σκεψεις να τη ξαναδω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, xavier είπε

το in treatment και το six feet under ειναι οι μονες σειρες που εβαλα τα κλαματα...ισχυει... ισως και το angels in america, δεν ειμαι σιγουρος...

@thanosfwto εχω μια υποψια οτι δεν θα σου αρεσει...αν δεθεις με την οικογενεια και τους χαρακτηρες, θα το λατρεψεις...αν οχι, θα μας κραζεις...δοκιμασε το και πες μας...

γιατι τα αναβιωνετε τετοια τοπικ, με βαζετε σε σκεψεις να τη ξαναδω...

σιγουρα δε θα σας κραζω αλλα θα σας ευχαριστω!!θα το ξεκινησω αμεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...