Προς το περιεχόμενο

e-shop ? οχι ευχαριστώ πολύ ΔΕΝ θα ξαναπάρω


soma_g4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Χωρις να εχω διαβασει ολο το topic..

Στο πλαισιο ΟΣΕΣ ( και ειναι καμποσες ) φορες εχω παει κατι ελλατωματικο πισω ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ και χωρις μουσουτου μου εδωσαν πιστωτικο με την τιμη που εχει οταν το αγοαρασα το προιον..

Ενω το eshop για 1 πλητκρολογιο ελλατωματικο εκανε 15μερες..

παντα για 8εσσαλονικη μιλαμε..!

btw μολις παραγγειλα απο το eshop κουτι και τροφοδοτικο

( τα θελει και μενα ο κωλος μου :P )

 

ε πως να μην τα θελει ο κολος σου απο τη στιγμη που εχουν καποια προιοντα που δεν τα βρησκεις αλλου , και εγω απο εκει θα παρω και αμα μας κατση μας εκατσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να εχω διαβασει ολο το topic..

Στο πλαισιο ΟΣΕΣ ( και ειναι καμποσες ) φορες εχω παει κατι ελλατωματικο πισω ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ και χωρις μουσουτου μου εδωσαν πιστωτικο με την τιμη που εχει οταν το αγοαρασα το προιον..

 

Ναι ωραία, το οτι δεν το κοιτάνε καθόλου και το ξαναβάζουν στο ράφι όπως είναι και μετά θα πάω εγώ ο στόκος να το αγοράσω για καινούριο δε μας λέει τίποτα όμως ε; Έτσι, την πάρτη μας να κοιτάμε μόνο, αλλά θα έρθει η ώρα που όλα αυτά θα μας γυρίσουν μπούμερανγκ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ποστ από 30/04

Έχω επιστρέψει για rma ένα καμένο τροφοδοτικό από τις 5/4. Ακόμα περιμένω... :lol:

Ευτυχώς δε με νοιάζει το τροφοδοτικό. Τους αφήνω χωρίς επικοινωνία, να δούμε ΠΟΤΕ θα φιλοτιμηθούν να το κοιτάξουν... έτσι σαν πείραμα.

Εννοείται πως ποτέ ξανά σοβαρή αγορά από eshop.gr

1.5 μήνας - καμία επικοινωνία :shifty:

Θα έχει ξεχαστεί σε κανένα ράφι. Σκέφτομαι να τους πάρω τηλέφωνο τον Ιούνιο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν 2 εβδομάδες αγόρασα καινούργιο pc . στην αρχη κοίταγα από e-shop, μετα ομως το ξεφωνητό που διάβασα εδώ , αλλά & αλλού πήρα τα κομμάτια από άλλα μαγαζιά (δύο , να μην λέμε ονόματα ).

στήν τιμή δεν έχασα ,και όλα ειναι οκ. επειδή τώρα μένω επαρχια , φοβήθηκα μην μπλέξω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποστ από 30/04

 

1.5 μήνας - καμία επικοινωνία :shifty:

Θα έχει ξεχαστεί σε κανένα ράφι. Σκέφτομαι να τους πάρω τηλέφωνο τον Ιούνιο :mrgreen:

Είσαι απάνθρωπος. Καλοκαιριάτικα ωρέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έγω και εγώ την δικιά μου ιστορία καταγεγραμμένη στο forum. Οποιος insomniaκιας αγοράζει απο το e-shop μετά απο όλα αυτά που γράφονται εδώ για εμένα είναι πολύ χαιβάνι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις παρατηρήσει πως ΚΑΝΕΝΑΣ τους δεν αναφέρει ότι μπήκε έστω στο κόπο να πάρει 1 τηλέφωνο στο ΙΝΚΑ ;; :lol: Πραγματικά πιστεύω πως ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ δεν έχει ασχοληθεί. Αφου βλέπεις και στα σχόλια που γίνονται ότι ΣΧΕΔΟΝ κανένας δε το αναφέρει :lol:

 

1 φορά το χρειάστηκα, πήρα 1 τηλέφωνο και 15 λεπτά μετά η υπόθεση μου είχε ήδη λήξει "Κύριε μου, πάρτε τηλ στο eshop, ζητήστε να μιλήσετε με τον κύριο τάδε και πείτε του ότι παίρνετε εκ μέρους του Κυρίου τάδε από ΙΝΚΑ. Ξέρουν αυτοί, δε θα χετε πρόβλημα (!) "

 

 

 

Έιχα μείνει μαμάκας όταν τα άκουσα αυτά και πιο μαμάκας ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΨΑΝ.

 

Υ.Γ Ήταν ένα....σχεδόν κανονικό ποστ...

 

 

Γεια σας παίδες. EKTELESTES ίσως τελικά να έχεις δίκιο, αυτό που δυσκολεύομαι να πιστέψω είναι αυτό που συμβαίνει. Κανένας δεν κάνει καταγγελία. Γεια σας και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για να κάνεις καταγγελία πρέπει να πληρώσεις; Χα χου χα

 

Αν είναι όντως έτσι τότε υπάρχει και το ΙΝ.ΚΑ. και ο Μάκης για να γίνει καταγγελία για το Κεπκα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...