Προς το περιεχόμενο

Age of Conan: Unchained [MMORPG]


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ Keosen:

Είπα εγώ τπτ για το balance στο pvp στο post μου??

Αλλά αφού το ανέφερες θα σου πω ότι πλέον το περιορίσανε στα arenas όπου σε games σαν 2v2, 3v3, 5v5 τα balance issues βγαίνουν απο μόνα τους.

+ το γεγονός ότι ποτέ δεν χώνεψα τα arenas...αντί να βάλουν νέα στοιχεία στο pvp να του προσδώσουνε ένα επικό feeling το κατάντησαν "Warrior with 400 res full glad looking for 2v2 drood partner".

 

Και εμένα μου αρέσει το lore του Warcraft, αλλά μη συγκρίνεις κάτι που προηλθε απο ένα RTS game με τα επικά stories του Conan που γράφτηκαν απο έναν brilliant fantasy συγγραφέα.

Btw το WoW ΔΕΝ είχε pvp για μεγάλο χρονικό διάστημα με εξαίρεση τα tauren mill raids.

 

Chill: Εσύ μου ήρθες στο μυαλό όταν το είδα. BTW εσένα και τον Remiel σας έχω στο friends list και θα τα πούμε in game για questing παρεούλα (my chars name: Locusta)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
καλός είναι ο ρυθμός που ανεβαίνεις. εγώ με χαλαρό παιχνίδι είμαι ηδη 25 σε 3 μερες. και να ανεβάσεις priest archetype είναι πιο αργό. και γω με τον σαμανάκομου καλά τα πάω αλλά δεν σκοτώνω γρήγορα.απλά δεν πέφτω.

 

Και μετά λες για μένα. :P

 

Έχω μείνει lvl 26, γιατί χθες δεν μπόρεσα να παίξω... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ε, δεν μπορώ να κατεβάσω patch με τίποτααααααααα!!!!

 

Και να ήθελα να μπω τώρα με τους ρυθμούς που κατεβάζει τα patch το βλέπω να τελειώνει στις 23 ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ε, δεν μπορώ να κατεβάσω patch με τίποτααααααααα!!!!

 

Και να ήθελα να μπω τώρα με τους ρυθμούς που κατεβάζει τα patch το βλέπω να τελειώνει στις 23 ....

 

Μα έτσι κι' αλλιώς δεν μπορείς να παίξεις τώρα χωρίς να έχεις Early Access key. Στις 23 θα ξεκινήσουν όσοι αγόρασαν τώρα το παιχνίδι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά την πήρα και εγώ σήμερα την collectors....Πραγματικά εντυπωσιακή συσκευασία και τα extra....τρομερά!!!!

 

Μια ερώτηση...οι servers θα ανοίξουν κάποια συγκεκριμένη ώρα στις 23/5;

 

Ευχάριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chill πες fps και drivers στην καρτα!

 

175.16 drivers

 

Fps αναλόγως το μέρος. Στην tortage με κόσμο γύρω 30-40 fps βγάζει. Σε άλλα σημεία 60 σταθερά. Άλλοι με ίδιο μηχάνημα σχεδόν μιλάνε για 70-80 fps αλλά με AAx2. Τι στο διάολο λόγω του 16xAA που έχω χάνω τα μισά frames? Σε vistax86 είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...