Προς το περιεχόμενο

Age of Conan: Unchained [MMORPG]


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Εγω παιδια το παραγγειλα απο το plaisio προχθες και μου ειπαν σε εμαιλ "ευχαριστουμε κλτπ" πηρα το collectors edition . Αλλα δεν ξερω ποτε θα μου ερθει ... εχετε καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα πρώτα screenshots που τράβηξα στο game (1920x1200 τα πάντα στο max)

 

 

Kaileena_picture001.png

Kaileena_picture003.png

 

 

Ή μάλλον αυτά ήταν τα πρώτα :D

 

 

Kaileena_picture002.png

Kaileena_picture000.png

 

Καταπληκτική η....θάλασσα ε :P ?

 

Μπαχ σκέφτομαι το .jpg που θα μου κοτσάρει τώρα ο Toufas χαχα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω σημερα πηγα Παπασωτηριου και αγορασα την normal εκδοση 50ευρωπουλα. Εκανα το accout και κανει install εδω και κανα 2ωρο. Απο τι ειδα στο site στις 23 θα μπορεσω να αρχιζω να παιζω.

 

PS: Αν εχει κανεις κανα παραπανω info σχετικα με το guild ΕpsilonTeam ας postarei μιας και εδω και λιγες μερε το forum πεθανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το φέρανε κιόλας? Γιατί η δικιά μου προπαραγγελία ακόμα σε αναμονή είναι....Όχι και τίποτε άλλο αλλά σήμερα με πήραν τρία τηλέφωνα από απόκρυψη τα οποία ως συνήθως δεν απάντησα (9/10 φορές πωλητές είναι εξάλλου και δεν έχω καμία όρεξη να διαολοστέλνω κόσμο....) και φοβάμαι τώρα μιας και έχουν έρθει όπως λες τα games μην με πήραν από εκεί....

 

Όντως έχουν έρθει, στο site του Παπ. εμφανίζονται ως διαθέσιμα. Στο πλαίσιο ακόμη "διαθέσιμα κατόπιν παραγγελίας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι σε μένα το ιδιο και η παραγγελία μου είναι σε αναμονή και με πείραν και τηλ με απόκρυψη που φυσικά δεν σηκώνω ποτέ :P

Θα κάνο και έλεγχο αύριο και αν δεν την έχουν στείλει μέχρι το μεσημέρι θα τους στείλω email. Στον pap πάντα σου απαντάνε. Αυτό που βλέπω είναι ότι ενώ στο site τους η τιμή είναι 70e στην παραγγελία την έχουν στα 60.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL@check2fire :D. AX0A0X0AX0A0XA0XA από εκεί μας πήραν φαίνεται /0\.

 

Σε ένα mail που τους είχα στείλει παλαιότερα

 

Η τιμή του προϊόντος την ώρα της παραγγελίας ήταν 59,99. Αυτή τη στιγμή είναι στα 69,99. Με ποια τιμή θα επιβαρυνθώ εγώ?

 

Και η απάντηση τους

 

Η λιανική τιμή οριστικοποιήθηκε από τον αντιπρόσωπο στην Ελλάδα στα 69,99?

 

Πάντως στο site τους μου έχουν χρεώσει και μεταφορικά ενώ είμαι εντός Αττικής :/

 

Τες πα αν και αύριο μας πάρουν από απόκρυψη απλά απαντάμε :). Αν τώρα βγει κανένας πωλητής για κάρτες, δωρεάν διακοπές και πάσης φύσεως μαλακία ...."$#%#$^^$#%#@#$"!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω σημερα πηγα Παπασωτηριου και αγορασα την normal εκδοση 50ευρωπουλα. Εκανα το accout και κανει install εδω και κανα 2ωρο. Απο τι ειδα στο site στις 23 θα μπορεσω να αρχιζω να παιζω.

 

.

 

 

Σε ποιο καταστημα πηγες ????

Για λεγε ....πληροφοριες...

Εγω που πηρα τηλ σημερα στο Περιστερι μου ειπαν οτι θα το εχουν την Τεταρτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο Παπασωτηρίου στο κέντρο έφερε και τις CE.

Πήρα ενός φίλου μου και την δική μου. :) (έπρεπε να φύγω κατευθείαν μετά το τέλος του μαθήματος από την σχολή και να τρέξω ως την γωνία που είναι. Ευτυχώς ήταν κοντά και πρόλαβα. :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παλικάρια άδικα αγχώνεστε ! Το πρωί το έκανα παραγγελία απο το play.com , το μεσημέρι μου στείλανε τον κωδικό και καθώς είχα προνοήσει ( Τhanks Toufa :) ) να κατεβάσω τον early access client , μετά απο μισή ώρα μπήκα στο παιχνίδι ! Τα λέμε ingame : Olethros @ Aquilonia !

 

Υ.Γ. Και μόνο 32 ευρώ ( η απλή εκδοσή με το rhino ) λόγω μιας προσφοράς του play !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παρήγγειλα και εγώ από το play για να δώ πώς είναι. Από τα screenshots του chill φαίνεται να έχει πολύ καλά γραφικά για mmorpg.

Το rhino σε τί lvl το παίρνεις κανονικά? Πάω να ψάξω στον γούγλη για να μην είμαι τελείως noob όταν έρθει το παιχνίδι >.<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...