Προς το περιεχόμενο

Age of Conan: Unchained [MMORPG]


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα, υπαρχει καποιος που να μπορει να μου δωσει τριαλ κλειδι; ευχαριστω :)

 

Αν πάς στην επίσημη σελίδα έχει 14 μέρες free trial.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Temporarily closing down trial registrations

 

As we are giving former Age of Conan players the chance to come back and check the game out for free through a re-evaluation offer, we are temporarily closing down new free trial registrations.

 

This is being done to ensure that the returning players are met with the best experience possible with Age of Conan. The pausing of new trial registrations does not affect existing trial players, and buddy invites will still be working. Already existing trial keys are still working and can be used to create a new trial account. No date has been set for when trial registrations will re-open, but rest assured that we are looking forward to inviting trial players back to Hyboria.

 

πηγη: http://www.ageofconan.com/trial

 

Δοκιμασα να κανω reactivate για 14ημερες στην αρχικη σελιδα αλλα πρεπει να ειχες κανει αγορα το παιχνιδι απο παλια :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το βρήκα και μόνος μου όταν πήγα και έκανα explore την περιοχή. Πάντως σε αυτόν τον server που είμαι έχουν πάθει ομαδική παράκρουση. Πήγα σε Ymirs και μου την πέσαν κάτι 53 lvl, σκέτη αυτοκτονία. Τον ένα αφού τον άφησα να με φτάσει μέχρι την μέση έτσι για να δω που το πάει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Edit: Τελίκα ειπα κ εγω να το αγοράσω...μεχρι στιγμης φαίνετε πολυ γραμμίκο για mmorpg. Ελπιζώ να φτιάξει στην πόρεια. Τα γραφικά όμως ειναι απίστευτα!

Επεξ/σία από iNfErNeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές ακόμα εντυπώσεις καθώς κλείνω δύο βδομάδες περίπου στο game. Βρήκα και ένα ελληνικό guild στον server μου τους olympians. Από τι έμαθα οι αργοναύτες έχουν γίνει πλέον international guild.

Στο game είδα ότι έχουν προσθέσει πάρα πολύ περιεχόμενο αλλά όχι και τόσο για 75+. Χθές αναγκάστικα για άλλη μια φορά να πάω σε villa μήπως και μαζέψω κανά xp. Σε common ενώ έχει σχετικά πολλά quest αρκετά είναι επαναλαμβανόμενα και τα βαριέσε γρήγορα. Πάντως οι νέες περιοχές που έχουν προσθέσει στο game είναι πανέμορφες και γενικά το game το τρέχω με όλα high και δεν έχω συναντήσει το παραμικρό πρόβλημα.

Το άλλο κακό σε αυτό το game είναι ότι πλέον ο server έχει μόνο gankers και αν παίζεις κάποια ώρα αιχμής σου σπάνε τα νεύρα γιατί κάθε λίγο σου την πέφτουν στο άσχετο και είναι άθλος ακόμα και να τελειώσεις κάποιο quest. Δλδ για άλλη μια φορά θα πρέπει να πας villa για να μαζεύεις τα xp σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Age of Conan: Rise of the Godslayer Preview

First Age Of Conan expansion

 

Funcom's task in expanding Age of Conan - with Rise of the Godslayer, revealed for the first time at gamescom this week - is even more difficult than most. Here is a game that was considered unfinished at launch, stretched far too thin over its 80 levels, and despite some admirable efforts to flesh it out in recent updates it's still a little on the slender side. In this case, the standard tactic of layering more of the same on top with a raised level cap won't cut it. In fact, it would just make matters worse.

 

It's to Funcom's credit, then, that its developers have realised this and thought laterally. There's no raised level cap in Rise of the Godslayer. There is a new continent, the Asian-themed Khitai (which comes with a new player race, the Khitan), but it contains lower-level content - for level 20 up - as well as a high-level challenge. There are no new classes, and no more levels, but there is an alternate advancement system that will broaden the range of each existing class as well as increase its power. There isn't just more stuff to do, but there's a greater variety of it; raising wolves and tigers from cubs to fighting companions to mounts, taking sides in factional struggles.

 

In short, Rise of the Godslayer expands Age of Conan horizontally, not vertically...

 

 

First Trailer - Πατήστε πάνω στην φωτογραφία για να το δείτε:

aoch.jpg

 

 

First screens:

4jpgq.jpg

godslayer6jpg.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγο της εμπορικής επιτυχίας του aion είναι πολύ σοφή η κίνηση της funcom να επεκτείνη τον κόσμο του conan προς ανατολάς δλδ προς την Khitai. Εδώ που τα λέμε βλέπω όλα τα mmorpg να μπαίνουν στον χορό του aion. Ο μόνος που δεν μπορεί να το κάνει είναι το warhammer καθως θα είναι πολύ παράδοξο να δούμε κινέζους choppa :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ που τα λέμε βλέπω όλα τα mmorpg να μπαίνουν στον χορό του aion. Ο μόνος που δεν μπορεί να το κάνει είναι το warhammer καθως θα είναι πολύ παράδοξο να δούμε κινέζους choppa :P

 

Οταν λες «ολα τα mmo» βαζεις και το wow μεσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ِΑν αυτό το expansion είναι αυτό που λέει πως είναι, τότε είμαι πανευτυχης που πήρα την απόφαση πριν 6 μήνες να ξαναγυρίσω στο AoC.

 

Respect στη funcom.

Επεξ/σία από subdee
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...