Προς το περιεχόμενο

αν κερδιζατε 1.000.000 ευρο?


TNS8246

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θ' αγόραζα το αποστακτήριο του Jack Daniels στο Tennessee. Εναλλακτικά, πριβέ συναυλία AC/DC για μένα και τον porco_rosso21. Είναι καλόγουστος ο μπαγάσας και φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Θα πήγαινα στον Jobs αφού έχω αγοράσει την Rainbow και θα έφτιαχνα Apple Greece. Μετά θα άνοιγα ένα Apple Store στην Ερμού για flagship store και σιγά σιγά κι άλλα μαγαζιά. Τέλος με τα έσοδα θα μάζευα μερικούς καλούς προγραμματιστές και θα φτιάχναμε Ελληνικές και διεθνής εφαρμογές για το Mac OS X και ειδικά ένα ERP για την Ελληνική αγορά σε Mac OS X που μόλις το έβλεπαν οι πελάτες θα ήταν τόσο όμορφο (φαντάσου στις αποθήκες κλπ να παίζει core animation να βλέπουν τα είδη μπροστά τους όπως είναι στην πραγματικότητας στις αποθήκες) και θα αρρώσταιναν.

 

Έτσι θα γινόμουν ο άρχοντας της πληροφορικής εν Ελλάδι, μετά Βαλκάνια και Ευρώπη και μετά θα συζήταγα τα υπόλοιπα σχέδια μου με τον Jobs κάθε χρόνο στο WWDC που θα ήμουν επίσημος καλεσμένος και θα είχα ήδη το iPhone 3G.

 

Τέλος θα έφερνα τους Pink Floyd για ένα τελευταίο concert κάτω από την Ακρόπολη ή σε κάποιο άγονο Ελληνικό νησί, θα άραζα και θα τους άκουγα με τσιγάρο και Laphroaig Quarter Cask Strength με 2 παγάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300.000 στην οικογενεια

τα υπολοιπα ταξιδια

μολις φτασουν τα 150.000 αγοραζω και ενα διαμερισμα και συνεχιζω τη ζωη μου οπως ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θ' αγόραζα το αποστακτήριο του Jack Daniels στο Tennessee. Εναλλακτικά, πριβέ συναυλία AC/DC για μένα και τον porco_rosso21. Είναι καλόγουστος ο μπαγάσας και φαίνεται.

 

Στην συναυλια των θεων θελω να παρεις και μενα αν γινεται φιλε μου....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδιο υπαρχει. Οι λ?πτομερειες μενουν...

 

3 μηνες Matira Beach Lagoon, Bora Bora.

3 μηνες στο Matterhorn, μεταξυ Zermatt & Gstaad.

3 μηνες Saint Vincent, Caribbean & Andros, Bahamas

3 μηνες Las Vegas, Nevada

 

λεφτα Τελος

 

καλα που μου το θυμησες +μονιμη διαμονη (θα το σκεφτομουν πρωτα για μονιμα αφου πειγενα εκει) Las Vegas ,Nevada

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το πρωτο πραγμα που θα εκανα.

Θα πηγαινα στην τραπεζα, και 5000 ευρω θα τα εκανα σε χαρτονομισματα των 5ευρω. θα τα εβαζα σε εναν κουβα, και σε ωρα αιχμης στην οδο ερμου (αφου με το ενα απο τα 1000 πενταευρα θα επαιρνα πατατακια και αναψυκτικο) θα εδινα μια στο κουβα και θα τα πεταγα στον αερα!σοβαρα μιλαω. και εγω απο μια μερια να χαζευω! τρελο σοου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θ' αγόραζα το αποστακτήριο του Jack Daniels στο Tennessee. Εναλλακτικά, πριβέ συναυλία AC/DC για μένα και τον porco_rosso21. Είναι καλόγουστος ο μπαγάσας και φαίνεται.

 

bullet_350.jpg

 

Βαζω εγω τη κ βενζινη,βαζουμε κ κανα πλα'ι'νο καθισμα για καμια γκομενα αν προκυψει κ την καναμε....:-D:-D....πιο ροκ σκηνικο δεν θα παιζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην συναυλια των θεων θελω να παρεις και μενα αν γινεται φιλε μου....:-D

 

 

Γ@μα την γκομενα,εσενα θα βαζαμε εδω μεσα...GPclassic_sidecar300.jpg

οκ,το λυσαμε κι αυτο...αλλος για ac/dc???:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thnks που με παιρνετε μαζι και μενα αλλα αμα γουσταρεται παμε με αμαξι δεν ειναι πολυ ροκ βεβαια αλλα σκεψου το εσεις δικαβαλο στην μηχανη και στο αμαξι με τρεις γκομ3ν3ς.Δεν λεει πολυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ,ελεγα να εγκαινιασω και να στρωσω την Enfield που θα αγοραζα με τα φραγκα,αλλα οκ,αλλη φορα,παμε με αμαξι...απλα βαλε χρημα απο το μυριο σου και παρε αμαξαρα ισαξια για road trip για AC/DC...ολα τα αλλα θα ειναι μυθος(καλα ξεφυγαμε,αλλα αφου δεν ερχονται Ελλαδα ποτε,ε,ας καουμε κ μεις λιγο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιρνω ενα evo(δεν πιστευω να μην σου αρεσει) το κολοπειραζουμε 1000+ αλογα και παμε τους κοφτες μεχρι την συναυλια ακουντας παλιες επιτυχιες απο τα 60 ηχεια τα 6 15''ιντσα sub και τους 10 1600ιριδες ενισχυτες.

Πωπω το λεμε σε λιγο θα τα πιστεψουμε κιολας....:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μα την γκομενα,εσενα θα βαζαμε εδω μεσα...GPclassic_sidecar300.jpg

οκ,το λυσαμε κι αυτο...αλλος για ac/dc???:-D:-D:-D

 

Αντι για τη μηχανή παρτε καλύτερα αυτό γιατί σαν πολλοί αρχίσαμε και μαζευόμαστε για τους AC/DC

post-82105-129062968359_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αγόραζα το insomnia και θα έκανα ban τον Lucifer:p

 

με 1 000 000 ευρώ αγόραζες και τον ίδιο τον Lucifer....αλλά τι να τον κάνεις? πόσο να τον πουλήσεις ?

 

Αλλοι πουλάνε την ψυχή τους στον διάβολο,εγώ θα προτιμούσα να τον αγοράσω:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...