Προς το περιεχόμενο

αν κερδιζατε 1.000.000 ευρο?


TNS8246

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά???

 

Aν θέλετε τόσο πολύ να ενισχύσετε το φιλόπτωχο ταμείο των κακόμοιρων AC/DC, μπορούμε να κάνουμε ένα μαραθώνιο αγάπης εδώ στο insomnia και είμαι σίγουρος ότι μπορούμε να συγκεντρώσουμε το 1(ένα) μύριο. Ό,τι έχει ευχαρίστηση ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λοιπον,AC/DC,ενωστε ολοι τα μυρια μας,νοικιαζουμε σταδιο,εξοπλισμο κτλ,κ τους βλεπουμε αποκλειστικα εμεις απο το insomnia,επειδη πολυς κοσμος μαζευετε και δεν τα βρισκουμε στα μεταφορικα...μετα εχει road trip στην γερμανια για μπυρες με τα οχηματα που κανονισαμε παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kawasakitb5.th.jpg

 

Με εναν καλο εξοπλισμο 20.000 ευρω συνολο και θα εκανα τον γυρο του κοσμου με αυτο(ωσπου να τελειωσουν τα λεφτα :P)...

Τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...θα αγόραζα το insomnia, και θα έβαζα τον paredwse να μπανάρει τον Lucifer απ΄το πρωί ως το βράδυ (με εναλλάξ ξεμπαναρίσματα) και τον Lucifer να κάνει μία απ' τα ίδια απ΄το βράδυ ως το πρωί...

...όχι ρε, δεν είμαι κομπλεξικός, ΜΕΤΑ να δείτε επισκεψιμότητα που θα είχαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι το VW γερμανικο δεν ειναι:mad: τοτε φερνω και εγω το evo μου

 

Aλλο αυτο το VW το βανακι ειναι alltime classic δεν πιανεται αυτο.Αν ερθεις με EVO ελα αλλα να ξερεις μονο σου θα εισαι στο αμαξι,εγω θα εχω τις γκομ3ν3ς:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kawasakitb5.th.jpg

 

Με εναν καλο εξοπλισμο 20.000 ευρω συνολο και θα εκανα τον γυρο του κοσμου με αυτο(ωσπου να τελειωσουν τα λεφτα :P)...

Τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο...

 

Κ αν σου τελειωναν τα καυσιμα ομως σε καμια ερημο στη μογγολια,πως θα γυρναγες??:P:p:p:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...