Προς το περιεχόμενο

αν κερδιζατε 1.000.000 ευρο?


TNS8246

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

200.000-400.000 σε οικογένεια και κολλητούς, ανάλογα με τα κέφια. Μετά ταξίδια, ένοικίαση πανάκριβων αμαξιών για test drive (να τα αγοράσω να τα κάνω τι στην Ελλαδα?), ένα μήνα κάθε μέρα στα μπουζούκια πρώτο τραπέζι πίστα με άπειρα γαρύφαλλα κερασμένα όλα στην παρέα, ένα ακριβό σπίτι και αν έχει μείνει τίποτα επένδυση για να μην χρειαστεί να ξαναδουλέψω. Αν τα έχω φάει χαλάλι, θα έχω κάνει το κομμάτι μου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταξίδια. Μόνο.

 

τι σχεση εχει η βηθλεεμ με το tanelorn? απλη απορια...

 

στο θεμα μας: αποταμιευση, real estate, χρηματοδοτηση μη κυβερνητικων οργανωσεων (γιατροι του κοσμου, χαμογελο παιδιου), δωρα, προσωπικες αγορες κι ενα ταξιδι στις ακτες της χιλης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταξιδια,ενα μεγαλο σπιτακι,κανα αυτοκινητακι (για αρχη κανενα evo σαν τον Sadamiraq και βλεπουμε),θα εφτιαχνα ενα κοριφεο pc (quad sli κτλπ),αντε τιποτα σε κανενα φιλο και την οικογενια και αν μου ερθει τιποτα αλλο συμπλιρωνω η postαρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζω μια τάξη στη ζωή μου ίσα-ίσα να μην εξαρτιέμαι από άλλους (πχ αποπληρωμή στεγαστικού γαμω την τράπεζα ή εξασφάληση σταθερής οικονομικής κατάστασης). Οι προσωπικές μου απολαύσεις θα περιορίζονταν σε πχ ταξίδια και γενικά δημιουργία εμπειριών, να κάνω τα πράγματα που δυστυχώς θέλει λεφτά για να κάνει κανείς ενώ δεν θα πρεπε. Υλικά αγαθά δεν με τραβάνε, άντε για να είμαστε ειλικρινείς, και 20000 ευρώ τα καλύπτουν αν γίνω πολύ άπληστος όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α)Θα τα άφηνα όλα στην τράπεζα και θα ζούσα απο τους τόκους.Ώς επάγγελμα θα δήλωνα "εισοδηματίας".

Ή

Β)Θα αγόραζα σπιτι και αμαξι και θα έφτιαχνα μια μπυραρία-φαγάδικο με φοιτητικές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα σπιτι Τενεριφη, ενα σπιτι Ινδονησια, ενα σπιτι Χαβαι, ενα σπιτι Καραιβική, ενα σπιτι Σαντορινη. Θα τα ενοικιάζω και με τα λεφτα θα μένω στο καθένα 30 μερες το χρόνο....καλο εεεεεεε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...