Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με τη φιλία


VagosM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για σας παιδία, σύμερα μετά από πολλά χρώνια φιλίας μάλοσα με έναν από τους φίλους μου΄. τόσα χρώνια δεν μπορείται να φανταστήτε τη έλαγε πήσω άπό την πλάτη μου. Σύμερα άκουσα καταλάθος να λέει σε μια κοπελία που του γνώρισα ότι δεν μπορείται να φανταστείται.δεν ξέρω τι να κάνω , μου ήρθε να τον πλακώσω αλλά κρατίθικα.

συγγνώμη για τα ορρθογραφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

μαλλον φοβηθηκε μην του την φας..:P περα απ'την πλακα,αυτα που λες οτι ελεγε τοσο καιρο πισω απ΄την πλατη σου ειναι εξακριβωμενα?αν ναι,η γνωμη μου μου ειναι να τον πιασεις να μιλησετε,τουλαχιστον να ξεκαθαρισεις καποια πραγματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι πολυ σοβαρά αυτά που έλεγε τότε δεν χρειάζεται να είναι πλέον φίλος σου.

 

 

Σιγουρα αλλα τουλαχιστον δεν πρεπει να συζητησει λιγο μαζι του και να μαθει τι ακριβως εχει γινει?απλα για να ξερει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα αλλα τουλαχιστον δεν πρεπει να συζητησει λιγο μαζι του και να μαθει τι ακριβως εχει γινει?απλα για να ξερει..

 

Ναι σωστό είναι αυτό,άλλωστε μπορεί να έχει γίνει και παρεξήγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά λυπάμαι...

Κυκλοφορύν δυστηχώς πολλοί μαλάκες που ενώ θες να τους τα δώσεις ολα στην φιλία εκείνοι προσποιούντε ότι θέλουν κι αυτοί και μετά στα παίρνουν όλα. Μαλάκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ απο το τι εχει γινει ....

 

μπορει να προκειτε περι παρεξηγησεως ....

 

ΜΙΛΗΣΤΕ ΠΡΩΤΑ να δεις τι παιζει κι επειτα ΠΡΑΤΕΙΣ αναλογως ....

 

Μην τα παρετε ολα ΦΟΡΑ παρτιδα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην ακουσε καλα λετε?

δεν του τα ειπανε αλλοι, τα ακουσε τι παρεξηγηση να εχει γινει.

 

ε και?Μπορεί να μην άκουσε καλά,να εννοούσε κάτι άλλο ο φίλος του.Τόσες ελληνικές σειρές βλέπουμε:-D

 

Δεν χάνει τίποτα να του μιλήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων. Τελικά με έθαβε πίσω από την πλάτη μου. Σήμερα τα ξεκαθαρισα όλα. Είμαστε μια παρέα 4 παιδία τους δύο τους ξέρω από τα 5 μου και το άλλο το παιδί το γνώρισα στο πριν 3 χρόννια.Και αυτός που ήταν ο 5 αυτόν το ξέρω από την 1 γυμνασίου. μετά που διάβασα της συμβουλές σας σκεύτικα να συζιτίσω πλαγίος με τους παλιούς.Τους είπα τι έγηνε και μου είπαν ότι το ξέραν και δε μου το λέγαν για να μην μαλώσουμε. Αυτό παιδία με όποιον πάει θάβει τους υπόλυπους από την παρέα. πχ. να ο βαγγέλης είπαι αφτό για τιν κοπέλα σου γίαννη. μετά μαζί μου έλεγε για τιν κοπέλα του γίαννη.(Ειναι σαν τα Σύννεφα όταν φύγουν από κοντά σου γήνεταε η μέρα καλήτερη). Δεν ξέρει ότι τα ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...