Προς το περιεχόμενο

Mozilla Firefox 3.0 στις 17 Ιουνίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 138
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως έχει ενδιαφέρον ο χάρτης στη σελίδα πού κάνεις pledge.

Ολόκληρη Αφρική καί η μόνη χώρα πού έχει κάνει λίγο πάνω από 5000 αιτήσεις είναι η Νότια Αφρική!Σημειολογικά έχει την σημασία του καί την εξήγησή του.

Ή ολόκληρη Κίνα καί δείτε πόσο μικρό νούμερο.Αυτό σχετίζεται μάλλον με τη λογοκρισία.Ότι κυκλοφοράει ελεύθερο προκαλεί αλλεργία στούς Κινέζους αξιωματούχους.Εδώ έχουν κατεβάσει ολόκληρα site καί υπάρχει εκεί μιά τεράστια κυβερνητική ομάδα πού μέρα νύχτα ελέγχει εξονυχιστικά καί επιτρέπει ό,τι θέλει.

Η Ελλάδα θέλει κάτι ακόμη γιά να πιάσει το όριο των 10000.Άντε κάντε κάτι να το πιάσουμε.

Στατιστικά οι δημιουργοί τού project θα διαβάσουν τον χάρτη όσον αφορά στη διείσδυση τού firefox ανά κράτος αν καί αυτό το βλέπουν καί από τα εκτός σχεδίου κατεβάσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
17 Ιουνίου και δεν βλέπω τον 3 πουθενά....

 

Μη βιάζεσαι! Στις 20:00 το βράδυ!

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?month=6&day=17&year=2008&hour=10&min=0&sec=0&p1=224&sort=1

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη βιάζεσαι! Στις 20:00 το βράδυ!

 

μετά το φαγητό ε; :-D

 

άντε και εγώ τον περιμένω γιατί τώρα τελευταία ο 2 όλο κολπάκια μου κάνει και αργεί σε πολλές ιστοσελίδες να φορτώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Τον RC3 θα έβαλες μάλλον.

 

Υπάρχει ήδη η τελική έκδοση στους ftp servers αλλά αν το κατεβάσουμε από κει δεν θα μετράει για το παγκόσμιο ρεκόρ που θέλουν να σπάσουν!

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντωs το πρωι που κατεβασα απο το filehippo να την δοκιμασω,μου εκανε κατι κοληματα στην εναλλαγη των σελιδων,και ξαναεβαλα την rc3.

λαθοs παντωs που επετρεψαν να μπει πιο νωριs η stable {εαν ειναι τελικα}σε διαφορα sites,γιατι θα την κατεβασαν πολλοι και δεν θα κανουν τον κοπο να την κατεβασουν απο το λινκ τουmozilla,οποτε θα εχει επιπτωση στο ρεκορ που πανε να κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντωs το πρωι που κατεβασα απο το filehippo να την δοκιμασω,μου εκανε κατι κοληματα στην εναλλαγη των σελιδων,και ξαναεβαλα την rc3.

λαθοs παντωs που επετρεψαν να μπει πιο νωριs η stable {εαν ειναι τελικα}σε διαφορα sites,γιατι θα την κατεβασαν πολλοι και δεν θα κανουν τον κοπο να την κατεβασουν απο το λινκ τουmozilla,οποτε θα εχει επιπτωση στο ρεκορ που πανε να κανουν.

 

Εγώ πάλι τα θεωρώ εκείνα fakes για αυτό δεν τα βάζω κιόλας. Ποιος ο λόγος να τα διαθέσουν πιο νωρίς σε άλλα sites αφού θέλουν να σπάσουν παγκόσμιο ρεκόρ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...