Προς το περιεχόμενο

Top Gear BBC 2


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

o καλεσμένος τα σπάσε, έλιωσα στο γέλιο...

 

Συμφωνώ εδώ μαζί σου, ThReSh, τον καλεσμένο δεν τον ήξερα πριν την εκπομπή, λίγο που κοίταξα στο 'tube μπορείτε να βρείτε κάποια lives του ανεβασμένα. Αλλά μιλάμε για τρελό γέλιο. Πήγε full προετοιμασμένος για να τον έχει στην πρέσσα τον Jeremy. Μιλάμε, πολύ γέλιο. Άσε που μοιάζει κάπως και μ'έναν παλιό μου συμμαθητή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά κλείνουν πολύ γρήγορα τα εισητήρια απ' ό,τι ξέρω, αλλά λογικά ανα σαιζόν, δεν κλείνουν για μελλοντικές. Το θέμα είναι ότι παίρνουν 50-50 άντρες γυναίκες... άρα πολύ άντρες... απορρίπτονται

 

και απο κλεινουν τα εισιτηρια?? (μεσω site...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα εξαιρετικό επεισόδιο! Αυτό με το ταχυδρομείο αν το κάνανε έδω στην Ελλάδα θα μπορούσαν άνετα να κάνουν και τον γύρο του κόσμου...

 

Μόνο εγώ εκνευρίστηκα με τις κρατικές διαφημίσεις του επεισοδίου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Unfortunately, rather like prog rock, James' lap is going to last 48 minutes and make no sense to anyone
Μου τα χαλάνε!!!

 

Γενικά δε μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα κιόλας. Η Sienna Miller πάντως......

Επεξ/σία από vagpap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 13η σεζόν είναι δηλωμένη να έχει δυστυχώς μόνο 7 επεισόδια, δηλαδή το επόμενο επίσημα είναι το τελευταίο. Υπάρχει η πιθανότητα να υπάρξει και κάποιο Special επεισόδιο όπως αυτό της προηγούμενης σεζόν στο Βιετνάμ αλλά δεν υπάρχουν μέχρι στιγμής περισσότερα νέα γι'αυτό. Όσο για το 7ο επεισόδιο που έρχεται σε 6 μέρες υπάρχει κόντρα μεταξύ Vauxhall VXR8 Bathurst & Aston Martin V12 Vantage, Audi R8 5.2 V10 vs Corvette ZR1, ο Clarkson και ο May δημιουργούν διαφημηστικά για το Volkswagen Scirocco και καλεσμένος της εκπομπής είναι ο γνωστός Αμερικανός παρουσιαστής talk show Jay Leno.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει να είναι 8 σύμφωνα με post του soturin, θα δείξει

 

έτσι που το πε ο clarkson "for the next 7 weeks" μπορούσε να σημαίνει 7 ή 8. Δυστυχώς 7, αν και θα ήθελα και ένα special σαν την ευχάριστη έκπληξη του vietnam

 

btw τον may δεν τον χάλασε το ξανθό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...