Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, έχει, αλλά θα πρέπει να φορέσεις ένα εσύ και ένα ο follower (όποιον κι αν έχεις επιλέξει).

Επίσης ο follower θα πρέπει να φοράει το token που τον κάνει αθάνατο.

Στον Templar είναι το Enchanting Favor

στην Enchantress το Smoking Thurible

και στον Scoundrel το Skeleton Key

 

Όταν λοιπόν φοράτε και οι δύο από ένα Unity και ο follower δε μπορεί να πεθάνει, στην ουσία κόβεις το damage που δέχεσαι στη μέση (αφού μισό απορροφά ο follower).

 

Σ' ευχαριστω ! Εχω μονο ενα , αρα μολις βρω το δευτερο θα το κανω. Αυτο το token μονο για τον Templar δεν το εχω , που αυτον εχω μαζι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

βρε παιδια εκανα φορματ τις προαλλες και οταν ξαναεβαλα το ντιαμπλο ενω εβαλα κανονικα κωδικους κλπ δε μου ειχε το παιχνιδι αποθηκευμενο που επαιζα πριν

καλα δεν αποθηκευονται στο συννεφο η εγω κανω κατι λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας παιδιά, εδώ και καιρό ψάχνω για clan καθώς βαρέθηκα να παίζω μονος μου, είμαι casual παίκτης και παίζω non-season κυρίως με τον barbarian μου.

Το battle tag μου είναι hotless#2382, κάντε με add να μιλήσουμε και να με κάνετε invite άμα είναι.

Επεξ/σία από Cytheria
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, εδώ και καιρό ψάχνω για clan καθώς βαρέθηκα να παίζω μονος μου, είμαι casual παίκτης και παίζω non-season κυρίος με τον barbarian μου.

 

Το battle tag μου είναι hotless#2382, κάντε με add να μιλήσουμε και να με κάνετε invite άμα είναι.

Θα ήθελα να προσθέσω ότι εδώ και καιρό έφτιαξα ένα δικό μου προσωρινό clan (μέχρι να βρω κάτι καλύτερο), δυστυχώς όλα τα clans (ακόμα και τα ελληνικά) που έψαξα είτε είναι εντελώς ανενεργά (inactive) είτε έχουνε τρελούς κανόνες. (παράδειγμα: θέλουνε paragon 800+ ή μονο seasonal, κτλ.)

 

Για αυτό το λόγο θα μπορούσαμε κάλλιστα το clan που έκανα να το αναπτύξουμε, όλες οι ιδέες είναι δεκτες, δεν έχουμε ακόμα κανόνες οποτε όλοι είναι ευπρόσδεκτοι, οποιος θέλει ένα invite ας μου κάνει whisper.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και σε απορριψανε για τον πολυ απλο λογο οτι η clan προοριζεται κυριως για τα ατομα του forum(εξου και το ονομα φυσικα).Αν δεις πιο πισω αν εγραφες εδω το battle tag σου θα σε ειχαν βαλει στην clan....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, εδώ και καιρό ψάχνω για clan καθώς βαρέθηκα να παίζω μονος μου, είμαι casual παίκτης και παίζω non-season κυρίως με τον barbarian μου.

 

Το battle tag μου είναι hotless#2382, κάντε με add να μιλήσουμε και να με κάνετε invite άμα είναι.

Το έγραψα το battle tag μου και ότι ψάχνω για clan, αυτό είναι το post μου μόλις 5-6 posts πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει βγαλει κανεις rift torment xiii σε κατω απο 4 λεπτα? μονος μου το πουσαρω απο δω, το πουσαρω απο κει αλλα το λιγοτερο 4:30 το χω παει :/ witch doctor (687paragon) εδω με helltooth gargantuan build. καμια προταση για το πώς να το κυνηγησω?

 

btw, οποιος θελει βοηθεια για farming ή ο,τιδηποτε ας στειλει in-game, ειμαι ηδη στο clan (battle-tag: fullmerme#2884)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έγραψα το battle tag μου και ότι ψάχνω για clan, αυτό είναι το post μου μόλις 5-6 posts πριν.

Μην ασχολείσαι, Σάββατο βράδυ από τα 100 άτομα μόνο 1 online (o leader ήταν) και μου περιέγραψε την κατάσταση. Είτε μόνος είτε στο clan του inso το ίδιο και το αυτό είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...