Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το αποφασισα... θα παιζω το normal... δε θελω να ξαναλιωσω τοσες ωρες, νομιζω πλεον δεν εχει νοημα.

Επαιξα με το νεο patch το 72 αρι που το ειχε βγαλει μονο μια φορα και για πλακα το εβγαλα στα 10 λεπτα!

Σε καθε season κατι κανουν και τα ριφτ ανεβαινουν με πυραυλο! Δηλαδη ο αλλος ειχε λιωσει ας πουμε να

φτασει το 80 και εγω τωρα με το καλημερα θα βγαζω το 80!!!

Κατι δεν κανουν καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greeneye, νομίζω ειναι ακόμη πιο έντονο αυτό που λες αυτή τη season. Με ~250 paragon points, δεν έχω ακόμη ούτε κατά διάνοια optimized gear και κάνω ήδη +100billion crits.

Εγώ θα έλεγα είναι fun, συν το ότι ανεβαίνουν τα paragon για πλάκα είναι καλό και για τους normal, όταν τελειώσει η season.

Συν, έχω πλέον φτερά.

 

BITCH I'M FABULOUS :wub:

:D :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζω normal ανετα και ωραια!!! ΔΕΝ θα παιξω season αυτη τη φορα. Θα προσπαθησω να φτιαξω χαρακτηρα (το δευτερο μου)

να παει οσο ποιο ψηλα γινεται με το καλυτερο build που κυκλοφορει... Θα αφησω αυτον με το earth και leap

για fun και αν αλλαξει κατι παρακατω σε συσχετισμο δυναμεων. Μεχρι να τελειωσει η season 6 πιστευω

θα ειμαι πολυ ψηλα σε normal greater rift.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να αγοράσεις ένα tab παραπάνω στο stash σου (νομίζω όμως ότι είναι πλέον διαθέσιμο στο normal, δε χρειάζεται season)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος μπορει ας κανει invite στην clan τον φιλο μου panoramix#2356.Ευχαριστω  :-D

Θα μπω σε λιγάκι και θα τον κάνω εγώ αν δεν το έχει δει κανείς άλλος.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος μπορει ας κανει invite στην clan τον φιλο μου panoramix#2356.Ευχαριστω  :-D

 

done

Αν θέλετε κάντε και εμένα :) Anubis#2102

and done

Καλό farming και στους 2 :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...