Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγα ενα κανω ενα ντους και εχασα guest pass? :cry:

Δυστηχως ειχα 2 και τα εδωσα στα πρωτα 2 pm που ηρθαν και φαντασου ειμαι σε αυτοκινητο ταξιδευω και ειμαι με ασυρματο internet πιστευω καποιος θα εχει κανα extra να σε εξυπηρετησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα link για streaming από Έλληνα έχουμε? :D

(αν περισσεύει ακόμα ένα guest στείλτε και από εδώ παρακαλώ γιατί θα αργήσω να το αγοράσω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχως ειχα 2 και τα εδωσα στα πρωτα 2 pm που ηρθαν και φαντασου ειμαι σε αυτοκινητο ταξιδευω και ειμαι με ασυρματο internet πιστευω καποιος θα εχει κανα extra να σε εξυπηρετησει

 

Λοιπόν, σταματάς να ποστάρεις, σταματάς να βλέπεις το φόρουμ, κοίτα να οδηγάς και να φτάσεις σπίτι σου με ασφάλεια και άσε το Diablo για όταν φτάσεις με το καλό.

 

Άσε και το ασύρματο 3g ίντερνετ και τα μάτια στον δρόμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δευτερο guest pass πηγε στον χρηστη ScarletK καλη διασκεδαση παιδες

 

Ευχαριστώ πολύ, ξενέρωσα λίγο με το installer γιατί μου πετάει errors και όλο κατεβάζω, αλλά με έφτιαξες τελικά :-D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, σταματάς να ποστάρεις, σταματάς να βλέπεις το φόρουμ, κοίτα να οδηγάς και να φτάσεις σπίτι σου με ασφάλεια και άσε το Diablo για όταν φτάσεις με το καλό.

 

Άσε και το ασύρματο 3g ίντερνετ και τα μάτια στον δρόμο!

Ασε βλεπω να φτανω κατα τις 2 και ελεγα να κοιμηθω και να ξεκινησω απο αυριο αλλα δεν το βλεπω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοο επαίτης θα καταντήσω αλλά αν γίνεται(κάνω 2ο ποστ γιατί προχωράνε τα ποστ με γοργό ρυθμό) μήπως μπορώ να έχω και εγώ ένα guest pass? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω δε πειράζει εγώ πρόλαβα και την beta αλλά αν παιχτεί κάνα ακόμα πείτε μου(έχω 30 ευρώ λογιστικό υπόλοιπο στο πλαίσιο και θα περιμένω να πέσει στα 50 να το αγοράσω από εκεί :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...