Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πήρα κι εγώ. :P

Μία ερώτηση σε όσους το έχουν εγκαταστήσει ήδη και απλά περιμένουν να πάει 01:00:

Κάνω εγκατάσταση το παιχνίδι από τον installer, ταυτόχρονα έχω βάλει το activate code στο battle.net και η ερώτησή μου είναι αν χρειάζεται να εγκαταστήσω από το site και τον client μόλις τελειώσει η εγκατάσταση από το δισκάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχουν αυξήσει την δυσκολία σε σχέση με την beta stress test? !!

Nαι:

 

"One of the disadvantages beta testers have is they only see the early portion of the game. That's the portion of the game that really does need to be simple and approachable in order to live up to our mantra of easy to learn and difficult to master. You only get that experience in the beta, and that's the place where we're really trying to get it to be as dead simple and approachable as we possibly can."

 

"So it's not that we're dumbing the systems down, so much as we're changing the balance of when systems are introduced and how much information is thrown at the user. A lot of those things are just re-prioritised to flow into the proper portion of the game, where you've already gotton used to the early systems and early combat, and now you're ready for more. That's a big part of the process of just getting it to ramp up properly."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσβησα το τομε3 το ξανακατεβασα αλλα παλι εχει την ιδια μορφη Installer Tome 3.MPQE.part...τι να πω

 

ο downloder ειναι στο 100% αλλα ο installer δε ξεκιναει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι ειχαμε κατεβασει τον τελυταιο beta client , θα πρεπει να ξανακανουμε εγκατασταση;

Μου λεει οτι ειναι up to date

 

Έγραψα ολόκληρο κατεβατό στην προηγούμενη σελίδα, διάβασέ το.

 

 

 

Και για όσους ρώταγαν για XP penalties όταν party members είναι διαφορετικά level:

 

>
EXP chart basics:
If the level difference is less than 5, there is no penalty
if the level difference is between 5-10, there is a small penalty (10%, 20%, 30%,...)
If the level difference is more than 10, you'll only receive 5% experience (95% penalty)

 

εσβησα το τομε3 το ξανακατεβασα αλλα παλι εχει την ιδια μορφη Installer Tome 3.MPQE.part...τι να πω

 

ο downloder ειναι στο 100% αλλα ο installer δε ξεκιναει

 

Θα ξεκινήσει, υπομονή μην το πειράξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο diablo III μπορεις να κανεις hire merchants; Με το xp τι γινεται;

 

Στο diablo II νομιζω οτι παιρνεις κανονικα το xp και ειναι ανεξαρτητο με του βοηθου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσβησα το τομε3 το ξανακατεβασα αλλα παλι εχει την ιδια μορφη Installer Tome 3.MPQE.part...τι να πω

 

ο downloder ειναι στο 100% αλλα ο installer δε ξεκιναει

 

θέλει κανενα μισάωρο στο 100% εμένα ξεκινησε τελικα αφου το αφησα τόσο. Πρόσεχε μην το μπλοκάρει κανένα firewall επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο diablo III μπορεις να κανεις hire merchants; Με το xp τι γινεται;

 

Στο diablo II νομιζω οτι παιρνεις κανονικα το xp και ειναι ανεξαρτητο με του βοηθου.

 

μαν σημερα παλευουν να παιξουν το παιχνιδι για πρωτη φορα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλει κανενα μισάωρο στο 100% εμένα ξεκινησε τελικα αφου το αφησα τόσο. Πρόσεχε μην το μπλοκάρει κανένα firewall επίσης.

μα μου γραφει download finish τι να περιμενω κανα μισαωρο....το αρχειο συνεχιζει να ειναι Installer Tome 3.MPQE.part

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις σοβαρά τώρα, 5 ώρες πριν το launch έχετε αγορασμένο παιχνίδι και δε ξέρετε πως κάνεις crafting?

 

oh well δεν έχω και κάτι καλύτερο να κάνω οπότε...

 

Blacksmith

&

Jeweler

 

O blacksmith φτιάχνει armors/weapons κλπ.

 

Για materials χρησιμοποιεί Sublte Essences & Fallen Tooth (στο Normal) που τα βρίσκεις κάνοντας salvage Magic Items που βρίσκεις και σου είναι άχρηστα.

 

Ο jeweler κάνει combine jems τα οποία τα κάνεις socket.

 

Και τους 2 πληρώνεις gold για να τους κάνεις level up. Κάθε level έχει 4ή5 rank που κάθε φορά που το ανεβάζεις rank/level σου εμφανίζει καινούρια recipes. Όλοι θα έχουμε τα ίδια εκτός από τα recipes που θα βρίσκουμε σε loot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hire mercenaries εννοείς,θα έχεις την επιλογή να πάρεις follower αν και εφόσον παίζεις μόνος στο game.

Με το xp τι γινεται; Το παιρνεις κανονικα ολο; Στο diablo II Πως παει; Γιατι το παιζω τωρα να θυμηθω λιγο τα παλια και εχω ενα mercenary σε ολο το act1.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα μου γραφει download finish τι να περιμενω κανα μισαωρο....το αρχειο συνεχιζει να ειναι Installer Tome 3.MPQE.part

 

να περιμένεις θα αλλάξει μόνο του και θα σου πετάξει τον installer πόσες φορές θα το πω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...