Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι μπορείς να βρείς και εσύ αν πας σε κάποιο από τα καταστήματα που είναι ανοιχτά με special event.

Επειδή επικοινώνησα με πλαίσιο κα μου είπανε από αύριο το πρωί μόνο! εκτός και αν κάνω λάθος και δεν έχουν special event σε όλα τα καταστήματα πλαίσιο..Αν έχουν κοντά μου είναι να περάσω μια βόλτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

sorry παιδες μολις τελειωσει ο downloader σας αργησε πολυ να ξεκινησει το install? δλδ ενοω ειναι εδω και κανα 10λεπτο στο 0% installing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από gameexplorers, είχε πολύ λαό στις 22:15. Κάνω εγκατάσταση :-D

 

Πάντως πέρα από παιχνίδια ξέρουν να φτιάχνουν και συσκευασίες οι πούστηδες ε?

 

braindebug αν πας νομίζω θα έχει. Πάρε ένα τηλεφωνάκι βέβαια για καλό και για κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry παιδες μολις τελειωσει ο downloader σας αργησε πολυ να ξεκινησει το install? δλδ ενοω ειναι εδω και κανα 10λεπτο στο 0% installing...

 

Εμένα άργησε αρκετά πάντως σε σημείο να νομίζω πως είχε κολλήσει αλλά είπα "θα κάνω υπομονή" και μετά από κάααααααμποση ώρα ξεκίνησε

 

το θέμα είναι: τα 3 διαφορετικά .MPQE είναι έτοιμα; Δλδ δεν έχει κανένα την κατάληξη .part; Αν ναι τότε όλα είναι οκ, απλά περίμενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

braindebug αν πας νομίζω θα έχει. Πάρε ένα τηλεφωνάκι βέβαια για καλό και για κακό

 

Θα περάσω έτσι και αλλιώς μια βόλτα, ελπίζω ναι έχει!

 

Από όσο γνωρίζω τα public και eshop δίνουν βραδυάτικα.

Αν είναι έτσι από αύριο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το eshop κατα πάσα πιθανότητα δίνει μόνο σε όσους έχουν κάνει προπαραγγελία. Τους ζήτησα ένα έξτρα τεμάχιο και μου είπαν πως τέλος για σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά είναι και μλκία να πέσεις σε ουρά, άσε που μπορεί να γίνει καμιά μλκια και να δώσουν την παραγγελία σου σε περίπτωση που δεν φτάσουν τα αντίτυπα :P

 

Σιγά μην πήγαινα ξεβράκωτος στα αγγούρια. :P

 

Έχω κάνει προπαραγγελία και σήμερα το πρωί επικοινώνησα με το e-shop και ενώ είχα επιλέξει παραλαβή από Καλλιθέα, τους είπα να το βάλουν παραλαβή από Περιστέρι που θα είναι ανοιχτό.

 

Επίσης θυμάσαι ένα πιστωτικό από ένα σκληρό δίσκο? Ε, στο Diablo θα πάει. :P

 

Το eshop κατα πάσα πιθανότητα δίνει μόνο σε όσους έχουν κάνει προπαραγγελία. Τους ζήτησα ένα έξτρα τεμάχιο και μου είπαν πως τέλος για σήμερα...

 

Τηλεφωνικώς το ζήτησες ή πήγες από εκεί...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρισα σπιτι το εβαλα να κανει setup απο το dvd για να δω αν ολα οκ ειχα καβατζα και το download το ψηφιακο . Εκανε απο το dvd περιπου τα 15 λεπτα κανονικα στο 100 % και μπηκα κανονικα στο login screen οπου μου πεταξε battle.net maintenance ΦΥΣΙΚΑ>......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφωνικός, τους πήρα γιατι δεν μου είχε έρθει ακόμα το μήνυμα για την παραλαβή. Τους ρώτησα αν γίνεται να προσθέσουμε άλλο 1 τεμάχιο και μου είπαν απο αύριο, τέλος για σήμερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...