Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει κανεις lag τωρα?. εγω χθες επαιζα μια χαρα, τουλαχιστον χωρις lag, και τωρα μου βγαζει και 1200ms. τοσο που δεν μπορω να παιξω. μου εκανε και 2 disconect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιάς και όλη η υφήλιος έχει τα ίδια προβλήματα;

Και γω 71 έχω. Κάποιες στιγμές μου βαράει 1-1,5sec spike και μετά ξανα πίσω στα φυσιολογικά. Ήδη έχω πεθάνει 2 φορές απο εχθρούς που δεν είδα ποτέ και έφαγα και 2 dc έτσι για το γαμώτο. Μη μιλήσω για το loot που θέλει αίτηση στο δήμο για να το πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, έτσι όπως τα περιγράφετε αυτό δεν έιναι gaming, είναι σπάσιμο νεύρων.

Εγώ ακόμα δεν μπήκα:P. Προσπάθησα χθες 5-6 φορές, δεν τα κατάφερα, και το γύρησα σε tera:P. Υπομονή 4-5 μέρες να στρώσουν λίγο οι σέρβερς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, έτσι όπως τα περιγράφετε αυτό δεν έιναι gaming, είναι σπάσιμο νεύρων.

 

και σκεψου οτι το πληρωσανε αδρα το σπασιμο νευρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έπαιξα 12 ώρες σερί χωρίς κανένα πρόβλημα.(Το απόλαυσα λίγο πριν μπω στρατό τουλάχιστον)

Το Diablo δεν έχει θέμα με το Ping και 200 να έχεις μια χαρά θα είσαι, αρκεί να μην τρως Roll-Back.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαζή ερώτηση γιατί έχω κολλήσει πρωί πρωί.. όταν βάζουμε σε skills runes προσθέτουμε την ιδιότητα του rune ή φεύγει η βασική και μπαίνει του rune... πχ sto earthquake, φεύγει το 2κ weap dmg και μπαίνει το extra που αφήνεις ή απλά κάνεις ότι κάνει το ability + το rune

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...