Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

o κλασικος κανονας του μερφυ

"οταν μετα απο 5 μερες σου ερθει το παιχνιδι, οι σερβερς θα εχουν συντηρηση και θα εχεις πινγκ μεσημεριατικα 3 δευτερολεπτα και θα ειναι unplayable"

:cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ebay πουλανε τα guest passes,εδω μπορει να ειμαστε πτωχευμενοι αλλα τουλαχιστον ειμαστε ακομα ανθρωποι

 

http://www.ebay.co.uk/sch/?LH_PrefLoc=2&LH_BIN=1&_kw=diablo%20iii%20guest&_clu=2&_fcid=80&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&gbr=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω καλά άρχισαν τα όργανα ..

τι παίζει και έχω lag? κάνουν τίποτα? χτύπησα 2000ms ενώ 3 μέρες τώρα έπαιζα κομπλε :-(

 

εφαγα κάτι ψόφους στο nightmare απο insect elites .. άλλο πράγμα , να σκάει κάτω poison να στέλνει και το swarm επάνω σου και να στο δείχνει οταν έχεις ψοφήσει :eek: :eek:

 

να παίζεις HC και να σου σκάσει κανένα τέτοιο ... πωω...

 

τα insect ήταν... και με 1 ms να έπαιζες πάλι κάσες θα μοιράζανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορείτε να μου στείλετε ένα guest pass.Πόσα act έχει το παιχνίδι;Το guest πάει μέχρι το 1.

 

υπάρχει θέμα για τα guest pass.

το guest παει μέχρι ενα μέρος του act1. Συνολικά ειναι 4 act

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτικο το game πραγματικα εκπληκτικα γραφικα ηχος και animation. Σχετικα μικρο ομως και δεν βλεπω να το παιζω πανω απο μηνα που ειναι αρκετος να τερματισεις σε ολα τα επιπεδα κανα 2 χαρακτηρες. Αν δεν μπουν αρενες συντομα (και πεπει να ειναι πετυχημενες) θα πεθανει για εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει θέμα για τα guest pass.

το guest παει μέχρι ενα μέρος του act1. Συνολικά ειναι 4 act

 

 

Μόνο 4;

 

Τέλος πάντων.Όπως έγραψα πριν αν κάποιου του περισσευέι ένα guest pass θα ήμουν χαρούμενος να τον απαλλάξω απο το βάρος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατρέ τί έχω;Δεν περίμενα να φτάσω σε τέτοιο σημείο..Τελικά το παιχνίδι μου άρεσε και το πήρα,χτες μόνο έπαιξα 15ωρες σερί..ναρκωτικό;Δεν νομίζω ε;

http://instagr.am/p/KxBPEsBTk1/ -το laptop πήγε μέσα,δεν χωρούσαμε όλοι αυτοί εδώ:P .

Πολύ ωραία στημένο,αμυδρά όσο θυμάμαι το diablo2,είναι ίδιο και πολύ όμορφο(θα ήθελα λίγο πιο σκοτεινή μουσική,αλλά εντάξει αλλάζει ανά περιοχές,ελπίζω όταν ανοίξουν οι δημοπρασίες με αληθινά λεφτά,μην μας το κάνουν να πρέπει να σκάμε λεφτά για να έχουμε τα καλά..Με coop 4 άτομα και ts,πολύ φάση και ωραία περάσαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι΄αυτό λέγεται Hardcore

items, stash ktl μπούλο :shock:

 

Κάνεις λάθος, το stash και τα λεφτά σου μένουν. Τα items του χαρακτήρα δεν ξέρω :P

 

Είμαι Nightmare με Wizard πλέον...Η αλήθεια είναι ότι ζορίστικα αρκετά πριν αναβαθμίσω το gear μου...και αν δεν χρησιμοποιήσω Archon στα ζόρικα έχω πάρει πούλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Blizzard downloader (Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader)κατέβασε και τα 7,6 GB , γράfει finished downloading και δεν εκλεισε, η μόνη επιλογή είναι το cancel υπάρχουν αρχεία με κατάλληξη .part ακόμα.Τι πρόβλημα υπάρχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα help παρακαλω;

Το παιχνίδι το έχεις εγκαταστήσει κανονικά? Δοκίμασε να απενεργοποιείσεις firewall και antivirus και ξαναδοκίμασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...