Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι στο διαόλο γίνεται ρε γαμώτο.

 

 

ACT III, Deathrattle The Ancient (Nigthmare) ΓΙΑΤΪ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΔΙ, ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΕΜΙΖΕΙ. είμαι 47LVL monk με αρκετό passive και καλό distribution vitallity-dexterity.

 

π.σ μάλλον ηταν bug.

 

αν αγοράζεις items από το AH το Nightmare βγαίνει σχετικά εύκολα...

 

το τέλειωσα σήμερα με σχεδόν 19k HP και 5400 DPS στο lvl 51 DH...

 

τι στο διαολο φοράς και βαράς 5400 DPS :P εγώ ειμαι στο 1700

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπαίνω ακτ 4 τώρα στη standard δυσκολία . 28 ώρες περίπου θα ξαναπεράσω μια τα dungeon της ακτ 3 και μετά θα προχωρήσω.

ή

να μην τα περάσω ξανά και να προχωρήσω πιο γρήγορα για να ανέβω δυσκολία?

 

από περιέργεια σε κάθε ακτ πόσες φορές τα περνάγατε τα dungeon ? δλδ πόσες φορές βγαίνατε και ξανμπαίνατε στο παιχνίδι στο ίδιο ακτ για να ξανεβγούν τέρατα καινούρια dungeons , quests κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τι στο διαολο φοράς και βαράς 5400 DPS :P εγώ ειμαι στο 1700

 

bow με σχεδόν 250 dps χωρίς το gem και χωρίς τα επιπλέον stats που διαθέτει :P

 

μπαίνω ακτ 4 τώρα στη standard δυσκολία . 28 ώρες περίπου θα ξαναπεράσω μια τα dungeon της ακτ 3 και μετά θα προχωρήσω.

ή

να μην τα περάσω ξανά και να προχωρήσω πιο γρήγορα για να ανέβω δυσκολία?

 

από περιέργεια σε κάθε ακτ πόσες φορές τα περνάγατε τα dungeon ? δλδ πόσες φορές βγαίνατε και ξανμπαίνατε στο παιχνίδι στο ίδιο ακτ για να ξανεβγούν τέρατα καινούρια dungeons , quests κτλ.

 

1 πέρασμα μόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τρελό bug με έκανε να φέρω όλο το ιππικό(άλλους 3 φίλους μου,στο act3,εκεί που πρέπει να ανέβουν οι καταπέλτες)..2 ταυροι-δεν θυμάμαι πως τα λένε τα mobs αυτά-δεν έχαναν ζώη με τίποτα..Επι 10λεπτά τα χτυπούσα, @@ .Νόμιζα ότι δεν είχα τα κατάλληλα skills,αλλά και τα παιδιά που ήρθανε πάνω μου,δεν μπορούσαν να τα κάνουν ζημιά..Δεν έπερναν ούτε hit points,όπως δεν έπαιρνα και γω. Έκανα teleport στην πόλη και πάλι πίσω..έπερνα μόνο γω ζημιά,αυτά τίποτα..Τα παράτησα εκεί και έφυγα!B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες αγόρασα το παιχνίδι και δεν μπορώ να ξεκινήσω γιατί μου βγάζει το γνωστό "This battle.net account does not have a diablo III license attached to it (error 12)". Απ'ότι διαβάζω θα έπρεπε να έχει διορθωθεί το πρόβλημα από τη στιγμή που άνοιξαν όλοι οι servers παγκοσμίως. Τί λέτε;

 

Άκυρο. Διορθώθηκε. Αυτά παθαίνεις αν μέσα στον πανικό βάζεις το serial number του WOW αντί του Diablo....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν υπάρχει κανείς για co-op nightmare κάντε με add αλλα και γενικά όποιος θέλει για κανένα co-op

*headset δεν έχω, μου έχει κοπεί το καλώδιο, αλλα θα πάρω αυτες τις μέρες

Ripper69#2410

είμαι barbarian tank 42lvl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αγοράζεις items από το AH το Nightmare βγαίνει σχετικά εύκολα...

 

το τέλειωσα σήμερα με σχεδόν 19k HP και 5400 DPS στο lvl 51 DH...

 

Ρε σι και εμενα μου φαινεται υπερβολικα πολυ,μηπως εννοεις με κανα buff κτλπα? Εγω με τον barbarian τελειωσα 17κ life και 2500 dps (2Η με 210dps)... 20χιλιαρα βλεπεις τουλαχιστον οπως εγω βαραγα εγω στον diablo ? ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω μια ερωτηση. μου εδωσε ενα παιδι απο εδω ενα guest pass και προσπαθω να μπω. κατεβασα το παιχνιδι, εκανα λογαριασμο στο Battlenet κτλ. ανοιγω το παιχνιδι και στην αρχικη οθονη μου ζηταει να βαλω το Username και password αλλα το LOG IN απο κατω ειναι greyed out και δεν μπορω να το πατησω,

 

τι κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βαζω τα στοιχεια με τα οποια γραφτηκα εκει. βεβαια στο τελος του username μου προσθεσε απο μονο του κι ενα #6587587 (τυχαιοι αριθμοι). το προσπαθησα και με αυτο αλλα τιποτα. ναι εχω κανει validate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορεί να βρεί κανείς σήμερα το φθηνότερο Diablo; (οχι σε download μορφή;)

 

(μη μου πείς κανείς απο τόρρεντ γιατί ειναι τζάμπα :-D , για το γνήσιο ερωτώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...