Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

εγω στο Hard τον έβγαλα τον Malth απο ένα σημείο και μετά γιατι με κυνηγούσαν κάτι blood golems και δεν την πάλευα κάστανο. μετά ανέβηκα expert στο adventure και τώρα Torment 1 (ε την παλεύω ανάλογα). Σιγά σιγα όλο και κάτι θα πέσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε 3 γραμμες επειδή είμαι απλας. ...

 

1) www.battle.net --> Login με το Username και password σου

2) ΑΓΟΡΑ του RoS από την μαμα blizzard

3) Login στο παιχνιδι

 

Περα από την πλακα ρε green ΑΜΑΡΤΙΑ να εχεις αγορασει την CE και να μην μπαινεις ακομα να παιξεις για να μας πεις ότι οριστε δεν το πηρα... .2 24 ωρα περασαν.... Ελα κανε Login αντε

 

Λες να εχω αγορασει το παιχνιδι και να μην το εχω ενεργοποιησει?! ε οχι δα! χαχα ειπαμε!

ΔΕΝ το εχω παρει φυσικα ουτε αναμενεται μεχρι να δω κανα 10 ευρω και ΑΝ το παρω.

Με 10 ευρω αυτη τη στιγμη μαλλον αγοραζω expansion key για το αγαπημενο μου bf4 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 10 ευρω αυτη τη στιγμη μαλλον αγοραζω expansion key για το αγαπημενο μου bf4 !

ρε, τρολλάρεις ή τα λες σοβαρά; ούτε μισό ευρώ δεν θα έπρεπε να δίνεις για bf4 expansion. δηλαδή ΔΕΝ θα πλήρωνες κάτι που αξίζει (έστω κάποια από) τα χρήματά σου, και θα τα έδινες όμως στους τσαρλατάνους dice/ea; καταλαβαίνω ότι άλλο 30ε και άλλο 10ε, αλλά αν μιλήσουμε για κοροϊδία, ε, τα λες λίγο ανάποδα στη συγκεκριμένη περίπτωση.

 

υγ: δεν σου λέω "πάρε το RoS", δε με ενδιαφέρει αν το έχεις ή όχι, αλλά εδώ είσαι οφσάιντ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλά αλλά εσύ χάνεις να ξέρεις ε.. εΕεεεεΕΕ! Αντε και σε ψάχνουν στο chat, κάθε δεύτερη κουβέντα είναι για ασπίδες. Μην του βλέπεις έτσι ναζιάριδες, τους λείπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

u jelly ? για πες εσύ τι έχεις κάνει ? φαντάζομαι είστε casual. Μην αρπάζεστε πάντως αν μια κοπέλα ειναι καλύτερη σας.

 

https://www.google.gr/search?q=%CE%BA%CE%BF%CF%81%CE%B9%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B1+%CF%84%CE%BF%CF%85+facebook&tbm=isch&tbs=simg:CAQSZRpjCxCo1NgEGgQIPQhDDAsQsIynCBo6CjgIARISzAPmA-AEzQPfBOIE5QPOA-EEGiDg-TZTWbbHddVHmMeHltYFajYkzjaw2_1j6Gn-bqLaHpgwLEI6u_1ggaCgoICAESBP_1pBcgM&sa=X&ei=pVc0U5-nNaX80QW5uID4BA&ved=0CCUQ2A4oAQ&biw=1440&bih=802

 

άντε πάνε παίξε με τους infernals τώρα και πίσω στην σπηλιά σου. 

 

back to our topic. περιμένω να δω πότε θα nerfaroun το normal bound run. δεν γίνεται σε 30 λεπτά να μπορείς να βγάλεις και 5 legendary , recipes και γενικά τα πάντα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ναι το θέμα είναι οτι ένας τύπος στο diablofans λέει σε αντίστοιχο thread με Tiered drops etc. οτι τα cubes ρολάρουν gear αντίστοιχο με το obtainable lvl. Στην beta (λέει), υπήρχε exploit (normal runs και μετά άνοιγμα σε tor+) αλλά έγινε fixed. 

 

Αν ισχύει οτι τα cubes λειτουργούν με obtainable difficulty lvl και ρολάρουν αντίστοιχα, no fix needed. Τα items που θα πέφτουν απο το cube σε μεγαλύτερο difficulty θα είναι καλύτερα. Οπότε για αυτά θα πας. 

 

Λέμε τώρα, δεν είχε source η οτιδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Helm και shoulders που μου έπεσαν απο Normal run ήταν μια χαρά upgrade πάντως. Και 1hand bow as well...

Κανονικά θα έπρεπε να είναι όπως και λές και ίσως πάνω απο κάποιο t να rollάρουν καλύτερα. Αν όχι όμως (που είναι το πιο πιθανό) είναι μεγάλη τρολιά.

 

edit: Βασικά τι λέω. Zakara απο t1 ήταν τα shoulders και αυτά που μου έπεσαν σήμερα απο normal με ένα enchant έγιναν upgrade.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αν είναι έτσι, για πιο λόγο να τρέχεις Τ-οτιδήποτε και να μην πας Normal που τα έχεις και oneshot όλα; Για το density και το offchance drop απο κανένα white trashmob;

Μεγάλη τρολιά indeed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το naval strike ειναι στα 10 ευρω (γιατι αυτο σκοπευω να παρω) τοτε ενοειται οτι το προτιμω απο το "δουλεμα" της βλιζαρντ.

Και τονιζω δεν ειναι θεμα χρηματων, εχω να δωσω και 10 και 50 και 100 ευρω αμα θελησω για game κτλ.

 

* γενικα περιμενω σαφες συμπερασμα απο οσους το πηραν για να ξανακρινω για παρακατω αν το παρω το ros

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...