Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά έχω ένα θέμα με το παιχνίδι.
Το έχω εγκατεστημένο περίπου ένα μήνα τώρα. Ενω έπαιζα χωρίς κολλήματα με τις default ρυθμισεις (σχετικά ψηλά settings)
από όταν έβαλα το expansion τρώει κολλήματα. κυρίως στις εναλλαγές στα portals και που και που πριν απο καμια μάχη.

Πέρισι έπαιζα πάλι με τις default για μεγάλο διαστημα d3 , far cry 3 χωρίς καν κολλήματα.

 

Έχω ένα λαπτοπ vaio 

cpu i7 3632qm 2.2 - 3,2 ghz

8 gb ram 1600

radeon 7650m 2gb.

hd 750gb 5400rpm

 

έχω χαμηλώσει τα πάντα σε low , και fps έχω βάλει λιγότερο απο 40.

και ακομα ακριβώς τα ίδια. υπάρχει καμια λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν lvlάρει κανείς τότε απλά επενδύστε σε craft/sockets/gems κάθε 5-10lvl.

Imperial gems σε 2fecta items με 2-3 sockets και master/torment 1 keep depths lvl 1-2-3. Rinse and repeat.

 

Τα level έρχονται αρκετά εύκολα (με τον crusader τουλάχιστον) και έχω πάρει καμια 25lvl απο χθές 20-46 με λίγες ώρες/πολύ ήρεμο grind και δεξι κλίκ.

Ελπίζω οτι θα συνεχίσει έτσι μέχρι τα 60. Μετά 60-70 απλά θα κάνω ένα ήρεμο t1 Act V campaign για να ευχαριστηθώ και λίγο το story γιατι πρώτο βράδυ που rushάραμε είχαμε πηδήξει τα πάντα.

 

ΌΧΙ rifts. Και ΟΧΙ boost. Αν έχει κανείς να προτείνει κάτι που δουλεύει για κουβάλημα στα lvl ας πεί. Γιατί χθές το 70-toon duo/expert/κοτσαδόρος πήγαινε πιο αργά και απο το θάνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και έλεγα να καταστραφω. δεν αξίζει να ξοδεύω χρόνο ΝΑ τώρα που παίζω ευρώπη. οπώτε πάω για brunch και μπύρες και επιστρέφω. δυστυχώς εδώ δεν έχει τσίπουρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...