Προς το περιεχόμενο

Ανακάλυψη με μέλλον


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λεεεεεε ρε!Μια χαρά είναι και τα παιδιά του φραπέ.

Η μισή Βραζιλία ζει από την Ελλάδα.Όλα χρειάζονται...

 

LOL.:lol:

 

Εάν φίλε εσύ την βρίσκεις με τέτοια άτομα που πάνε στα πανεπιστήμια για βόλτα και τελειώνουν την σχολή σε δέκα χρόνια και στο τέλος βγαίνοντας δεν γνωρίζουν ούτε τη είναι αυτό που έχουν υποτίθεται σπουδάσει και για όλα αυτά τα χρόνια που δεν έκαναν τίποτα πληρώνουμε εσύ και εγώ τότε καλά μας κάνουνε και βγάζουν τα ιδιωτικά.

 

Οι φοιτητές του καφέ πρέπει να παίρνουν ΠΟΔΙ.

 

Ναι, αλλά φαντάζομαι πως οι φοιτητές που έκαναν αυτή την έρευνα θα είχαν αφιερώσει τόσο χρόνο που δε θα 'φτανε ο ύπνος, άρα ο καφές θα ήταν must. :P

 

Εγω παντα το ελεγα πως ειμαστε μεγαλα μυαλο,και απλα μας θαβουνε τα "μεγαλ@" μυαλο των "εξω".

 

Κι εγώ σου λέω πως μας θάβει το ξερό κεφάλι που είναι έξω από αυτό το μυαλό και τα καβούρια που βρίσκονται στις τσέπες των υπουργών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λες και κανένας από αυτούς δεν έπινε καφέ όταν ήταν φοιτητής, και οι ανακαλύψεις προέρχονται από αυτούς που από το γυμνάσιο δεν "έπιναν καφέ" και διάβαζαν συνεχώς... Μονοδιάστατες αντιλήψεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε βλαμένα έχετε πάθει εξάρτηση από τον καφέ. Και χωρίς καφέ μπορείς να σκεφτείς και πολύ καλύτερα μπορώ να σου πω αφού σου γ@μ@ει τα νεύρα ο καφές ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tierney τυγχανει να ειμασται ολοι πολυξεροι και δεν μας ενδιαφερουν τα αυτονοητα βρε. τι αξια εχει μια τετια ανακαλυψη μπρος στην ανακαλυψη του φραπε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον επειδή κανείς μας δεν κατάλαβε ακριβώς τι ανακάλυψαν τα τσακάλια εκεί κάτω, το γυρίσαμε σε off-topic για να 'χουμε κάτι να λέμε :P :P :P :P

+1

Ομολογώ ότι δεν έχω ιδέα τι στο καλό είναι αυτό που ανακάλυψαν και πόσο σημαντικό είναι :P

[...]τι αξια εχει μια τετια ανακαλυψη μπρος στην ανακαλυψη του φραπε? :P

+2

Είναι 2:30πμ κι είμαι ακόμα δουλειά. Σε τι μπορεί να με βοηθήσει το πολαριτονικο-τέτοιο τώρα;

 

=3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να 'χει η ανακάλυψη των παιδιών της Κρήτης θα γίνει σε λίγα χρόνια εφαρμογή και τότε ελπίζω να τους θυμόμαστε όλοι και να πίνουμε φραπέ ή και εσπρέσσο φρέντο ακόμη :P αλλά να συζητάμε για την μεγάλη τους ανακάλυψη...

 

Γιατί όντως ούτε εγώ έχω γνώσεις κατάλληλες για να σχολιάσω αλλά το σημαντικό είναι οτι η ανακάλυψη αυτή έρχεται απο την καρδιά της Ελλάδας που τα τελευταία χρόνια έχει κατηγορηθεί για αδράνεια και έχει κατανομαστεί η χώρα του φραπέ..

 

Αυτό είναι το σημαντικό!Όλα τα άλλα είναι απλώς οδοντόκρεμες..(που το θυμήθηκα τώρα αυτό!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όντως ούτε εγώ έχω γνώσεις κατάλληλες για να σχολιάσω αλλά το σημαντικό είναι οτι η ανακάλυψη αυτή έρχεται απο την καρδιά της Ελλάδας που τα τελευταία χρόνια έχει κατηγορηθεί για αδράνεια και έχει κατανομαστεί η χώρα του φραπέ..

Καλά, δε χρειάζεται να μην κανουμε έρευνες και ανακαλύψεις για να μας χαρακτηρίσει κάποιος ως χώρα του φραπέ. Ρίξε μια ματιά έξω από το παράθυρο και θα καταλάβεις γιατί (δικαίως) μας λένε έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες αντιλήψεις εδώ μέσα βλέπω από κάποια άτομα.Πως φαίνονται μερικοί ότι δεν έχουν ιδέα τι είναι οι σπουδές.Λες και μιλάνε τίποτα παππούδες στο καφενείο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες αντιλήψεις εδώ μέσα βλέπω από κάποια άτομα.Πως φαίνονται μερικοί ότι δεν έχουν ιδέα τι είναι οι σπουδές.Λες και μιλάνε τίποτα παππούδες στο καφενείο....

 

 

γειά σου ρε de@th L0rd, ηθικό στοιχείο. Πιστεψέ με οι περισσότεροι απο εμάς εδώ ξέρουμε πολύ καλά για τι μιλάμε. Και ναι φιλε τα Ελληνικά πανεπιστήμικά είναι μπουρδέλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι φιλε τα Ελληνικά πανεπιστήμικά είναι μπουρδέλα!

 

Το Nature πάντως δεν φαίνεται να συμφωνεί μαζί σου:P

 

Τι να λέμε τώρα όμως, όταν παίζουν τέτοια σχόλια σε τέτοια είδηση.

 

Και επειδή δεν είμαι σίγουρος ότι ξέρεις ακριβώς γιατί μιλάς:

http://en.wikipedia.org/wiki/Nature_(journal)

 

"Having an article published in Nature is very prestigious, and the articles are often highly cited, which can lead to promotions, grant funding, and attention from the mainstream media. Because of these positive feedback effects, competition among scientists to publish in high-level journals like Nature and its closest competitor, Science, can be very fierce. Nature's impact factor, a measure of how many citations a journal generates in other works, was 29.273 in 2005 (as measured by Thomson ISI), among the highest of any science journal."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμείς κάνουμε παραπάνω χρόνια για να εμπεδώσουμε το αντικείμενο....

 

Τα υπόλοιπα είναι σκευορίες και λασπολογίες...

 

Με κάλυψες...τέλος :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...