Προς το περιεχόμενο

The Secret World


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 585
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπάρχουν dungeons που μπαίνεις και παίρνεις QL 9 μπλε

αν θυμάμαι καλά το τελευταίο νορμαλ δίνει QL 9

ναι ρε αλλα το hell fallen που τα δίνει δεν το βγάζουν τα βόδια

πήγα 3-4 φορές και ξενέρωσα . ΑΠΛΑ tacts στους machine tyrants και να μην τα έχουν

ΕΛΕΟΣ.

και τους τα εξηγούσα κιόλας και ας έλεγαν οτι τα ξέρουν

το αποκορύφομα ? τρώμε wipe στο 3000 hp του tyrant του τελευταίου γιατι ο healer απάντησε στο τηλ , λες και δεν μπορούσε να το κάνει 2-3 sec l8r κάτι κουφά πράγματα ..

έχω τα talisman skills 9 και τα weps

αρχίζω και φοράω κάποια QL10 που βολευουν και την παλευω λιγο

εντομεταξύ ΤΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ το skin στα fist

οτι και να πάρω ειναι ίδιο ... βλέπω κάτι όμορφα weps και το QL10 BLUE μου ειναι σκουπίδι εμφανισιακά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που το βλέπουμε το ping?
επάνω που έχει ενα σήμα όπως τα κινητά και καλά ???
εσείς με το κακό ping σε ποιο server παίζετε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σέρβερ του παιχνιδιού βρίσκονται στο Καναδά, αν και το lag δεν επηρεάζει τόσο πολύ το παιχνίδι (δεν είναι FPS ας πούμε).

 

Τα frames και Ping το βλέπεις γράφοντας 

/option latency_window 1

στο chat.

 

 

Επίσης υπάρχει ένα πολύ καλό Addon, που δίνει χρήσιμες πληροφορίες όπως FPS και Ping. Link.png Site: http://www.curse.com/tsw-mods/tsw/topbar-information-overload">Topbar Information Overload λέγεται και το χρησιμοποιώ σχεδόν απο τότε που ξεκίνησα το παιχνίδι. 

 

Αν έχετε δυσκολία για το gear, κοιτάξτε το market. Μπορείτε να βρείτε φτηνά Item εκεί. Εναλλακτικά δώστε το in game όνομα και τι gear χρειάζεστε και ίσως μπορέσω να βοηθήσω. Έχω αρκετά materials που κάθονται στο bank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σέρβερ του παιχνιδιού βρίσκονται στο Καναδά, αν και το lag δεν επηρεάζει τόσο πολύ το παιχνίδι (δεν είναι FPS ας πούμε).

 

Τα frames και Ping το βλέπεις γράφοντας 

/option latency_window 1

στο chat.

 

 

Επίσης υπάρχει ένα πολύ καλό Addon, που δίνει χρήσιμες πληροφορίες όπως FPS και Ping. Link.png Site: http://www.curse.com/tsw-mods/tsw/topbar-information-overload">Topbar Information Overload λέγεται και το χρησιμοποιώ σχεδόν απο τότε που ξεκίνησα το παιχνίδι. 

 

Αν έχετε δυσκολία για το gear, κοιτάξτε το market. Μπορείτε να βρείτε φτηνά Item εκεί. Εναλλακτικά δώστε το in game όνομα και τι gear χρειάζεστε και ίσως μπορέσω να βοηθήσω. Έχω αρκετά materials που κάθονται στο bank.

http://chronicle.thesecretworld.com/character/Timvorixos

το chaos το πήγα 9 πριν λίγο δεν έκανε update ακόμα

απο gear θα πάω να δω τώρα AH αν και χθες δεν έβρισκα 

δηλαδή τα stats που προτείνουν για να την παλευεις trans ουτε καν τα φτάνω (penetration/hit rating etc)

μου κάνει και εντύπωση που ενώ υπάρχουν build για να κάνεις heal όσο βαράς και φοράω healing gear 2-3 slot και πάλι μάπα το καρμπούζι  ,δεν έχω καλό hp regen ότι και αν κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου τη σπάει που έφτασα στο σημείο να πάρω pvp gear (αλλα οι templar ειναι για το πεος στο pvp, καταραμένη στιγμή που έκανα reroll απο illuminaty  ) ή pve μετά το QL10 αλλα δεν βρήσκω group

πφφφτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...