Προς το περιεχόμενο

The Secret World


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα deck ειναι χάλια (τα έτοιμα )
εγώ ευτιαξα ενα fist + chaos με λίγα ap στην αρχή που την παλευε και όταν εφτασα σε σημείο (egypt+ μετά) να πέφτουν τα ap βροχή , τότε έφτιαξα ενα γαμάτο που βρήκα σε guide που μπορούσα να solάρω τα πάντα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 585
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν θέλει κάποιος πουλάω account 10 euro με dlc
έχω βάλει κ αγγελία αλλα το γράφω κ εδώ σε περίπτωση που κάποιος το σκέφτεται να παίξει αλλα δεν ψάξει εκεί 
δεν θυμάμαι καλά αλλα έχει έναν char τουλάχιστον με ολοκληρωμένο story  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Κοιτάζω το TSW στο άμαζον που με το κουπόνι του Ιανουαρίου βγαίνει στο 5ευρώ και γενικά την τρέλα με τους Αμερικάνους που τρέχουν να το πάρουν και θα ήθελα μια updated ενημέρωση για το παιχνίδι, αν αξίζει την στιγμή αυτή, αν έχει κόσμο κλπ κλπ. προκειμένου να μπορέσω να αποφασίσω τι να κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Τι γνωμη εχετε για  αυτο το παιχνιδι;;; το βρηκα στο steam εχω ακουσει παρα  πολυ καλες κριτικες

 

<Να το αγορασω;; εσας πια εινε η γνωμη σας;; για το   secret world΄΄

 

εχει μεγαλο ανοικτο κοσμο;;; 

είναι ωραιό με τα quests,όταν τα τελειώνεις,απλώς στέλνεις sms την αναφορά,και συνεχίζεις!

Είναι όμως δύσκολο mmo..Έχω να παίξω 3 χρόνια,για να σου απαντήσω για τον κόσμο.

Είναι όμως ένα καλό mmo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Για οποιον ενδιαφερετε εχουν κανει rework το παιχνιδι και ειναι πλεον f2p

 

Ειναι κανονικο free 2 play με μονο cosmetics? Ειχα παιξει λιγο τα πρωτα missions που ηταν free πριν καποια χρονια και μου αρεσε αρκετα το lore και τα maps,ειχε και ωραιο σκοτεινο atmosphere.Αν και το combat και το levelling ηταν λιγο περιεργο. 

 

Θα το ξαναδοκιμασω με το νεο μοντελο και το rework να δω τι εχουν βελτιωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το κατεβασα προχτες και δεν τρελαθηκα να πω την αληθεια.Καλο και χρυσο το story,αλλα φαινεται αρκετα dated το παιχνιδι. Το combat πολυ ανοστο,εκει στην αρχικη περιοχη με τα zombie βαρεθηκα τη ζωη μου να πω την αληθεια.

 

Μαλλον θα φαει delete συντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι το στόρυ του είναι πολύ καλό. Έπαιξα μέχρι κάποιο "expansion", σαφώς πολύ πριν το Τόκυο, κάπου στο 14.1 armor upgrade ίσως.

 

Μπερδεψιάρικο γενικά και ήθελε λιώσιμο για να μάθεις απλά και μόνο να μετακινήσε μέσω των πυλών στο Άγκαθα. Και το κράφτινγκ του δεν είναι κακό, θέλει μύηση σαφώς και grind.

 

Το 2002 ξεκίνησε με τον πρώτο παιχνίδι της Funcom , το Anarchy Online, το οποίο παραμένει "λαμπερό" στην αναμνήσεις μου :)

 

Ένα από τα πράγματα που με χάλασε με το SW, ήταν η κακή κίνηση των χαρακτήρων, ιδιαίτερα κατά την μάχη. Εγώ έπαιζα κυρίως πιστόλια/elemental αλλά και shotgun/ele , AR/ele.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...