Προς το περιεχόμενο

προβλημα με update...iphone....2.0.2


xampos20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ενω κανω update... και το εχω συνδεση το ιphone me to pc...οταν φτανει προς το τελος μου λεει πως δεν γινεται να να γινει εγκατασταση γιατι δεν εχω κανει σωστα την συνδεση και να βεβαιωθω οτι ειναι οκ η συνδεση....

 

αραγε επειδη ειμαι νεος τι δν κανω σωστα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τηλεφωνακι το πηρα εχθες απο την vodafone....

τι μπορει να φταιει δλδ.... κανονικα δουλευει το κινητο..

απλα θελω να του κανω αυτο το update που λενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα το ίδιο συμβαίνει. Συσκευή 16 GB αγορασμένη από Vodafone, με firmware 2.0.1, αδύνατο να κάνω με το itunes upgrade σε 2.0.2. Αφού το βλέπω να κατεβάζει το καινούργιο firmware το βλέπω μετά από κανένα 5λεπτο να μου βγαίνει η ένδειξη αστάθειας της σύνδεσης και να ξαναπροσπαθήσω....

Τέλος πάντων έμεινα με την 2.0.1 και του έκανα quickpwn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες, εχω το πρωτο iphone, του εκανα update se 2.0.2 , μετα κατεβασα το quickpawn, και επι ωρες χτες προσπαθουσα να το κανω jailbreak, και τιποτα...Μπορει καποιος να με βοηθηση?..εχω ξενερωσει με τοσες προσπαθειες...ελεος... Σας παρακαλω, τι προτινετε να κανω????η καποιο λινκ που να λεει ακριβως τι να κανω. Εχω κατεβασει το τελευταιο quickpawn....που υποτιθεται πως υποστιριζη και το 2.0.2...αλλα εμενα μονο κλειδωμενο φενεται...κανει την δουλεια υποτιθεται, αλλα τιποτα! τα φωτα σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του εκανα update se 2.0.2 , μετα κατεβασα το quickpawn, και επι ωρες χτες προσπαθουσα να το κανω jailbreak,

νομίζω εδώ είναι το πρόβλημα!

με το pwnage κάνουμε ένα custom (jailbroken)firmware και το περνάμε με restore μέσο itunes. Εσύ έκανες update κανονικά και μετά προσπαθείς να το κανεις jailbreak. αν δεν κάνω λάθος πρέπει να κανεις downgrade κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τι ειναι το quickpwn????

πως βγαζω κατι μ@@ προγραμματακια που του φορτωσα???

 

είναι προγραμματάκι για unlock και jailbreak.

άφησε το δάκτυλο σου πατημένο στο app και θα εμφανιστεί ένα X (και θα τρέμουν τα εικονίδια). Πατα αυτό το X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...