Προς το περιεχόμενο

δώρο πρωτότυπο για κοπέλα;


cyberking

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 182
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To σημαντικο δεν ειναι να κανεις ενα δωρο αλλα να ξερεις τον αλλον αρκετα καλα και να του κανεις κατι που θα του αρεσει και θα το θυμαται.. πχ εμενα μου αρεσουν τα αρκουδακια και θα εκτιμησω πιο πολυ να μου κανει ενα τετοιο δωρο παρα κατι ακριβο B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hahahahahahahhhhh τί αστείος καλέεεεεεε! :lol: :lol: :lol:

 

Άντε καληνύχτα και φιλάκια!

 

 

Νένυα εγώ είμαι μαζί σου γιατί ξέρω τι σόι κουμάσι είναι αυτός ο φρήνταμπας, ένας μισογύνης παλιοφαλλοκράτης και μισός που κακοποιεί τα θηλυκά που πέφτουν στο δρόμο του και μετά τις εκβιάζει.

Αλλά seriously, έχεις απαίτηση να μην σου μιλάνε στο δεύτερο ενικό στα φόρουμ ή ήταν απλά μία ατυχής απάντηση;

Το δεύτερο είναι απόλυτα αποδεκτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κορίτσια,

 

βράζετε τορτελίνια παραγιομιστά με 4 τυριά, το νου σας ε, αλντέντε (να κολλάνε στο δόντι).

 

Στο διπλανό μεγάλο τηγάνι σας, βάζετε μπέικον κομμένο και μία σκελιδα σκόρδο σε κομματακια. Όταν χύσει αρκετά το μπέικον βάλτε κομμένα μανιταρια, πιπερια και ντοματίνια ολόκερα. Κάντε ότι τα μαγειρεύετε μέχρι το σημείο που τα ντοματίνια θα αρχίσουν να σκάνε (λόγω διαστολής του νερού τους)

Βάλτε και τα βρασμένα πια τορτελίνια και αρχίστε να τα ανακατεύετε καλα. Εκεί που έχουν αρχίσει και παίρνουν το χρώμα της κάβλας του μπέικον και των μανιταριών, βάζετε φρέσκο ψιλοκομμένο κρεμμυδάκι και φρέσκο άνιθο. Προσποιηθείτε ακόμα μία φορά πως μαγειρεύετε και μόλις μυρίσει όλο αυτό, καλά άνιθο, κλείστε το μάτι.

Πετάτε μέσα και κυβάκια μοτζαρέλας και ανακατεύετε για να μη λιώσει όλη η μοτζαρέλα στο ίδιο σημείο.

 

Σερβίρετε με ένα μερλότ.

 

Να φοράτε φούστα, ζαρτιέριες κάλτσες και πουκάμισο. Τίποτα άλλο.

 

ΥΓ Μπορείτε να βάλετε δυόσμο αντί για άνιθο, ούτως ή άλλως δε θα πολυφάτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσο χρονών είναι η κοπελιά,αλλά ένα δώρο τέχνης-είναι και επένδυση-πιστεύω θα της αρέσει.Στην cheap art μπορείς να βρεις έργα τέχνης οικονομικά-πολύ οικονομικά-από νέους καλλιτέχνες.

Αν δεν της αρέσει η τέχνη,ένα άρωμα είναι πάντα ευπρόσδεκτο δώρο.

Eau de parfum όχι eau de toillete. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέ(ρ)ω

είναι αυτές που πληρώνονται χωρίς ουτεκάν να παρέχουν τις απαιτούμενες υπηρεσίες

 

 

 

 

έετσι μωρή αρρώστια μπαλαδόρε βιρτουόζε μαραντόνα της προσέγγισης

 

ναι για πες μας ρε παυλινα "τι δωρο θα σου αρεσε να σου κανει καποιος που θα βγαίνατε" ;

κατι σε ρουχο φυσικα. τι αλλο δηλαδη θα μπορουσε να μου παρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...