Προς το περιεχόμενο

δώρο πρωτότυπο για κοπέλα;


cyberking

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εσείς οι γυναίκες τα λέτε καλά αυτά τα ωραία και απλά στο φορουμ εδώ ότι θα τα θέλατε αλλά στην πραγματικότητα φαντάζομαι θα τα θεωρούσατε πολύ ξενέρωτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 182
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γραψ' της ένα ποίημα. Όσο βλακεία και να είναι, θα τη συγκινήσει.

 

Μη ξεχάσεις να συμπεριλάβεις λέξεις όπως "έρωτα", και να μην την κάνεις ομοιοκαταληξία με το "ξενέρωτα". Επίσης απέφυγε "αγάπη" ομοιοκαταληξία με "αράπη". Καθώς και "σε αγαπάω" με... αυτό που καταλάβατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψ' της ένα ποίημα. Όσο βλακεία και να είναι, θα τη συγκινήσει.

 

Μη ξεχάσεις να συμπεριλάβεις λέξεις όπως "έρωτα", και να μην την κάνεις ομοιοκαταληξία με το "ξενέρωτα". Επίσης απέφυγε "αγάπη" ομοιοκαταληξία με "αράπη". Καθώς και "σε αγαπάω" με... αυτό που καταλάβατε.

καλοοοο!! για ριξε ενα τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μπαμπάς μου έφερε στη μαμά μου, στην 20ή τους επέτειο, 2 κιλά ψάρια.

 

Δε θυμόταν τι ημέρα ήταν,αλλά μετά το τόσο χέσιμο που του έριξε, ξέρει: στις επετείους δεν τρώμε ψάρι.

 

Χαχαχα βρε τον καημένο μία επέτειο ξέχασε , φαντάζομαι μουρμούρα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσείς οι γυναίκες τα λέτε καλά αυτά τα ωραία και απλά στο φορουμ εδώ ότι θα τα θέλατε αλλά στην πραγματικότητα φαντάζομαι θα τα θεωρούσατε πολύ ξενέρωτα

 

Ξενέρωτο είναι να σου φέρνει λουλούδια ενώ έχεις αναφέρει πόσες φορές ότι είσαι αλλεργική...

 

Υπάρχουν πολύ ωραία και πρακτικά δώρα να κάνεις , τα μαθήματα που αναφέρθηκαν , κάτι που να χρειάζεται ( π.χ. αν μου έφερνε μία κάρτα γραφικών ή οθόνη που χρειάζομαι καινούργια είναι να μην τον λατρέψεις μετά ).

 

Τα δώρα που παραπέμπουν σε μαγείρεμα απορρίπτονται όπως σίγουρα απορρίπτονται αυτά τα περί αποτρίχωσης που λέτε . Εσώρουχα απορρίπτονται ( εκτός αν πάτε μαζί να τα πάρετε ) και ρούχα απορρίπτονται εκτός αν ξέρετε πολύ καλά το γούστο της. Καλύτερα λίγα δώρα προσεκτικά διαλεγμένα παρά πολλά και ό,τι να ναι και να θέλουμε να χτυπήσουμε το κεφάλι μας στον τοίχο. Ε τώρα για weekends και τέτοια καλά θα ήταν αλλά προσγειωθείτε γιατί έχουμε και μία κρίση , μη τους ξεφραγκιάσουμε τους ανθρώπους.

 

Η τσιγκουνιά σίγουρα απορρίπτεται :mad:

 

προτιμούσα τα 2 κιλά ψάρια, παρα αρκουδάκια κτλ :-D

 

Είπαμε χρηστικότητα αλλά μη το ξεχέσουμε κιόλας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά θέλω την πολύτιμη βοηθεία σας έχω έπετειο με την κοπέλα μου και θέλω να της πάρω κάτι διαφορετικό και το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι αρκουδακια κανένα κόσμημα ψάχνωντας στο internet βρήκα ότι υπάρχουν site στα όποια μπορείς να κάνεις κάποια πρώτοτυπα δώρα κάποιος γνωστός μου έχει πει για το www.days4u.gr έχει πάρει κανένας κανένα δωράκι απο εκεί,καμία ιδέα για κανένα δώρο,και γενικά ποια είναι η διαδικασία για να εξαργυρώσεις το δώρο πως πληρώνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να κάνεις καλό δώρο στον άλλον πρέπει πρώτα να τον ακούς..

 

όλο και κάτι θα έχει εκφράσει.. για το ποιο χρώμα του αρέσει, ή τι θα χρειαζόταν για το καλοκαίρι ή πόσο της αρέσουν τα σέξη εσώρουχα..

 

 

το θέμα είναι ότι κανείς δεν προσέχει ή δεν τον ενδιαφέρει να συγκρατήσει αυτό που λέμε όταν μιλάμε.. :-(

 

 

θυμάσαι να έχει πει η κοπέλα σου ποτέ κάτι να της αρέσει;

 

πάντως στις γυναίκες αρέσουν πολύ τα εσώρουχα... σε μένα τουλάχιστον και στις φίλεs μου..

 

τώρα είδα την ιστοσελίδα που έβαλες..

 

εσύ θες να της ξηγηθες πολύ τσιφτικά

 

respect!

 

εμένα πάντως αν μου περίσσευαν λεφτά... θα βαζα το μωρό μου να οδηγήσει μια φεράρι να γουστάρει...

 

και το άλλο που φαντασιώνομαι, αν είχα πολλά φράγκα.. να τον πήγαίνα σ'ένα κατάστημα με ρούχα και να τα προβαρε όλα.. και γω να τον χάζευα...

 

 

αν και σ'αυτή τη φαντασιώση, μου τη σπάει πάντα η πωλήτρια που έρχετε και τον κοιτάει και αυτή...

 

θα τη σκίσω!

 

 

 

αλλά τελευταία τη βρήκα τη λύση..

 

της δίνω κρυφά ένα πενηντάρικο στη χούφτα και της λέω

"άσε, τον τύπο τον έχω αναλάβει εγώ.."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...