Προς το περιεχόμενο

Ταινίες με θέμα το ταξίδι στον χρόνο !!


Cloud_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ο Doctor Who εχει 3 ταινιες. 2 non-canon του 60 με τον Peter Cushing και μια canon του 90.

αν και προτεινω να δειτε τον τεταρτο Doctor:

 

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/7/2018 στις 2:59 ΜΜ, KilliK είπε

ο Doctor Who εχει 3 ταινιες. 2 non-canon του 60 με τον Peter Cushing και μια canon του 90.

αν και προτεινω να δειτε τον τεταρτο Doctor:

0 4ος Doctor είναι μακράν ο καλύτερος. Αλλά δεν του συγχωρώ τους εφιάλτες που έβλεπα μικρός, λόγω της ιστορίας στον διαστημικό σταθμό με τα πράσινα σκουλήκια (the ark in space).

 

Ark_in_Space.jpg

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν την εχουν αναφερει πιο πριν.. . (The 100) Η πρωτη σεζον ξεκιναει καπως "Αργα" αλλα οι υπολοιπες ειναι απιστευτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Ταινία παλια που μου είχε μείνει στο μυαλό όχι γιατί ήταν καλογυρισμένη κλπ (δεν είναι), ούτε για το σεναριο που είναι για γέλια, αλλα γιατί ήταν η πρωτη που είχα δεί με θεμα ταξίδι στον χρόνο κλπ.

Μy science project

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fingolfingr είπε

Ταινία παλια που μου είχε μείνει στο μυαλό όχι γιατί ήταν καλογυρισμένη κλπ (δεν είναι), ούτε για το σεναριο που είναι για γέλια, αλλα γιατί ήταν η πρωτη που είχα δεί με θεμα ταξίδι στον χρόνο κλπ.

Μy science project

Εμένα μου έκανε εντύπωση για την εποχή "οι πύλες" και τα εφέ και μιας και μου την έφερες ξανά στο μυαλό μου είναι ευκαιρία να την ξαναδώ το ΣΚ 🤘😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, coffeex είπε

Εμένα μου έκανε εντύπωση για την εποχή "οι πύλες" και τα εφέ και μιας και μου την έφερες ξανά στο μυαλό μου είναι ευκαιρία να την ξαναδώ το ΣΚ 🤘😎

Είχα πόσο καιρό που την είχα στο μυαλό και την βρήκα πρόσφατα στο youtube (χωρίς υποτιτλους).

 

Είναι επίσης ο λόγος που μου αρεσουν οι Plasma globes. Πρώτη φορά είδα εκεί. Κολλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο σειρες, σήμερα ξεκίνησα να βλέπω το manifest. Είδα 2 επεισόδια. Μου άρεσε αρκετά. 

 

Όσο για παλαιότερες σειρές μου άρεσε το timecop και συγκεκριμένα ο κακός της σειράς αλλά ακυρώθηκε μετά από μερικά επεισόδια.  Κρίμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...