Προς το περιεχόμενο

auto smart


kiriak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εισαι σιγουρος πως εχει τα αυτοκ. στο ονομα του?

βρες δικηγορο.θα σου ελεγα να ασχολειτε με αυτα αλλα δεν ξερω τον τροπο για να τον βρεις.Ισως δικηγορους απο ασφαλιστικη...

 

Εχει στο ονομα του πανω απο 40 αυτοκινητα, το ειδα με τα ματια μου στο ηλεκτρονικο συστημα που εχουν προσβαση οι ασφαλιστικες εταιριες, αστυνομια, ασφαλεια κλπ.

 

Εχω βρει δικηγορο. Οποιος εχει εξαπατηθει απο αυτον και θελει να βρει το δικιο του, στειλτε προσωπικο μηνυμα για περισσοτερες λεπτομερειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει στο ονομα του πανω απο 40 αυτοκινητα, το ειδα με τα ματια μου στο ηλεκτρονικο συστημα που εχουν προσβαση οι ασφαλιστικες εταιριες, αστυνομια, ασφαλεια κλπ.

 

Εχω βρει δικηγορο. Οποιος εχει εξαπατηθει απο αυτον και θελει να βρει το δικιο του, στειλτε προσωπικο μηνυμα για περισσοτερες λεπτομερειες.

 

Είχες κανένα νεότερο στην ιστοριά αυτή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μπράβο φίλε να προχωρήσεις, αν ξηγιόμασταν όλοι έτσι δεν θα υπήρχαν τόσοι απατεώνες. Εγώ πήγα να πάρω ένα αυτοκίνητο από την autosmart Χαλανδρίου και σίγουρα ο τύπος είναι φοβερά αγενής αλλά : μου είπε ότι το αμάξι ήταν του 2004 και στην αγγελία τώρα λέει 2005, ήθελα να το πάω για έλεγχο κι όλο κάτι γινόταν τη μία έβρεχε και "δεν συναντηθήκαμε" την άλλη "ξέχασε την άδεια" μετά ξέχασε το βιβλίο των servis που κατα τα άλλα είχε ... με τα πολλά αφού προφανώς είδε ότι το ψίριζα πολύ μου λέει δε στο πουλάω το αμαξι γιατί με ταλαιπώρησες. Και μπορώ να πω ότι πέτυχα κουβέντα για αυτόν και σε άλλο φορουμ με αντίστοιχες καταγγελίες γαι χμ και άδειες. Α και κάποιον που τον συνιστούσε ανεπυφίλακτα.. γιος , ανιψιός ποιός ξέρει. Προσοχή παιδιά. Στείλε νεότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Απορώ πραγματικά πώς ο τύπος έχει ακόμα ανοιχτό το μαγαζί του!

Ή μάλλον οι τύποι, γιατί όταν είχα πάει εγώ ήταν 2 τυπάδες. Ο κομπλεξικός που βρίζει κι ένας άλλος μέσα στο γραφείο με ύφος μαφιόζου.

Ευτυχώς εγώ δεν την πάτησα γιατί πήρα χαμπάρι από την αρχή ότι είναι κωλοχανείο εκεί μέσα..

Λυπάμαι όμως για τα παιδιά που την πάτησαν..

Με ποιο τρόπο θα μπορούσατε να κινηθείτε; Υπάρχει κάποιος νομικός σε αυτό το φορουμ που θα μπορούσε να σας συμβουλέψει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 4 μήνες μετά...

Γεια σας παιδια! Δυστυχως ανακαλυψα λιγο αργα το φορουμ αυτο...

Αγορασα ενα Ηyundai getz του 2008 στις 28 Μαιου για 6000 ευρω. Πηρα αποδειξη αγορας,την προσωρινη αδεια κυκλοφοριας απο το ΚΕΠ και ενα χαρτι που εξουσιοδοτει εξι ατομα για να ενεργησουν για την επισημη αδεια.Έχουν περασει σχεδον δυο μηνες και δεν μου δινει την αδεια του αυτοκινητου.Απο την ημερα της αγορας (μετρητοις τα εδωσα δυστυχως) μου λεει πως θα την εχω στα χερια μου ...σε δυο μερες και πως θα με παρει τηλεφωνο! Φυσικα δεν με παιρνει ποτε τηλεφωνο ενω δεν μου εχει ερθει καμια αδεια.Σημερα αρχισε ...να με βριζει επειδη τον ενοχλω και μου εκλεισε το τηλεφωνο.

Μπορει να μου πει κανεις απο εδω τι ενεργειες εκανε και με ποια αποτελεσματα;

Σκεφτομαι αυριο να παω στον εισαγγελεα και να καταθεσω μηνυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωρινη αδεια εννοεις οτι στην ουσια εκανες την μεταβιβαση σε σενα και απλα δεν εχεις το κανονικο?να ενεργησουν για την αδειο σε ποιο θεμα?γιατι πηγες τοτε στα κεπ?

αυτη την στιγμη σε ποιον ανηκει το αυτοκ ξερεις?παρε τηλ στην ασφαλιστικη σου ή σε υπουργειο μεταφορων της περιοχης σου.

απ οσο ξερω μετα απο μερικες μερες η εξουσιοδοτηση ..

το θεμα ειναι εσυ τι εισαι διατεθειμενος να κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Παιδια σημερα ειδα και εγω ενα αυτοκινητο που με ενδιαφερει απο autosmart και μου φανηκε παραξενη η ανεξηγητα χαμηλη τιμη που ειχε.

Ξερει κανεις αν εχει αλλαξει ιδιοκτησια το μαγαζι τουλαχιστον η αν παιζουν ακομη οι ιδιες φημες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε μανια που χετε.δηλ.παρολο που διαβασες τα προηγουμενα θα το ψαχνες ετσι?

 

Ναι ρε φιλε δεν κοστιζει τπτ να κανεις μια ερωτηση, μπορει να εχει αλλαξει ιδιοκτησια η να υπαρχει καποια εξελιξη στο θεμα. Γιατι παρα τις ανωνυμες καταγγελιες εδω, μια χαρα βλεπω να λειτουργει το μαγαζακι τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σκεφτομαι αυριο να παω στον εισαγγελεα και να καταθεσω μηνυση.

 

φιλε μου τι εκανες τελικα με το θεμα??? ρωταω γιατι κ ενας γνωστος μου εχει το ιδιο προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ειχα γραψει και πιο παλια στο forum ειχα αγορασει απο εκει αυτοκινητο και δεν ειχα κανενα προβλημα βλεποντας ομως οτι συνεχιζουν καποιοι μονιμα οι ιδιοι να γραφουν

σκεφτομαι μηπως ειναι και τιποτα εμποροι που κατηγορουν το μαγαζι.Βλεπω μια συνεχη αγωνια και μια μανια απο τους ιδιους να ασχολουνται με το συγκεκριμενο μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...