Προς το περιεχόμενο

Console Gaming - Off-topic Συζήτηση


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nippon Ichi America και Atlus Japan επίσημα τα σπάσανε. Η Sega είναι πίσω από αυτό...η Ευρώπη επίσημα τον πούλο στις κυκλοφορίες της Atlus.

 

 

Επειδή το podcast είναι μεγάλο το λέει στην αρχή για να μην ψάχνετε και εξηγεί κάποια πράγματα. Δυστυχώς καλύτερα να την αγόραζε τελικά η nintendo ή η Sony την Atlus. Η Sega θα την καταστρέψει την εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι ιδέα μου ή έχει πολλά κοινά στοιχεία με το FE vs SMT; Επίσης η παρουσίαση έχει πάει σε άλλο επίπεδο, κάνει μπαμ ότι πρόκειται για πολύ ακριβό δημιούργημα. Πήρε το μάτι μου επίσης στο trailer τον τύπο που έχεις στο Katherine.

 

Ειλικρινά μακάρι να δω κανονικό SMT με αυτήν την κάβλα φτιαγμένο στο NX (αφού τα SMT έχουν παραδοσιακά χρόνια παρουσία στα μηχανάκια της Nintendo) και προσωπικά πιστεύω ότι το κανονικό SMT V δεν θα είναι σε φορητή αυτή τη φορά αλλά σε home console. Πιστεύω ότι τόσο το FE vs SMT και το Persona 5 θα αποτελέσουν καλή βάση δημιουργίας του παιχνιδιού ως main σειρά της εταιρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ιδέα μου ή έχει πολλά κοινά στοιχεία με το FE vs SMT; Επίσης η παρουσίαση έχει πάει σε άλλο επίπεδο, κάνει μπαμ ότι πρόκειται για πολύ ακριβό δημιούργημα. Πήρε το μάτι μου επίσης στο trailer τον τύπο που έχεις στο Katherine.

 

Ειλικρινά μακάρι να δω κανονικό SMT με αυτήν την κάβλα φτιαγμένο στο NX (αφού τα SMT έχουν παραδοσιακά χρόνια παρουσία στα μηχανάκια της Nintendo) και προσωπικά πιστεύω ότι το κανονικό SMT V δεν θα είναι σε φορητή αυτή τη φορά αλλά σε home console. Πιστεύω ότι τόσο το FE vs SMT και το Persona 5 θα αποτελέσουν καλή βάση δημιουργίας του παιχνιδιού ως main σειρά της εταιρίας.

 

 

βασικα αυτο. Στα προηγουμενα trailer δειχνει παρα πολλα που ειναι katherine 'inspired'. Not sure about the hacker though...

επισης, nocturne 2, strange journey 2, digital devil saga 3 never... 

=/

 

in other news

 

το αφηνω εδω *spoilers*

 

 

 

 

Mhk8Rxa.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γελάνε και οι πέτρες. Τουλάχιστον το κατάλαβαν και ας ελπίσουμε να δώσουν ένα τιτάνιο patch με περιεχόμενο που λείπει αυτή τη στιγμή από το παιχνίδι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πέτρες γελάνε από τότε που "τόλμησε" και έβγαλε προς πώληση αυτό το πράγμα. Και μάλιστα κάποιοι το αγόρασαν κιόλας.

 

Στην Capcom έχουν ένα δυό franchises που έχουν αξία και μου φαίνεται έχει βαλθεί να τα καταστρέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Έχω παίξει τα God Of War 1 και 2 και έχω σκοπό να τα παίξω όλα. Μετά πως πάει η σειρά; Μιλάμε για ps3.

 

god of war 3 και god of war ascension

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει τα God Of War 1 και 2 και έχω σκοπό να τα παίξω όλα. Μετά πως πάει η σειρά; Μιλάμε για ps3.

Θα παίξεις και αυτά του psp όμως . Τα ghost of Sparta/chains of Olympus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...