Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα.Μια ερώτηση/πρόταση...Μια κατηγορία με manuals θα την βρίσκατε απαραίτητη...Κυρίως μητρικών αλλά και manulas εξαρτημάτων υπολογιστών...

Θα ήταν χρήσιμη...;;;

 

Φιλικά,

Rooters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο θα ήταν αλλα νομίζω πως απαγορεύεται από τη νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. .

 

Eυχαριστώ για τις απαντήσεις...Αυτό δεν το ήξερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

96c5di.jpg

 

Σε topic με πολλές σελίδες, βρίσκω ανούσιο να είναι clickable οι 5 πρώτες σελίδες. Σπάνια υποθέτω ότι τις πατάει κάποιος.

 

Νομίζω θα ήταν πιο χρήσιμο να είναι κάπως έτσι.

 

First Page....... και εδώ οι 2-3 τελευταίες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έχει κοράσει να βλέπω ειδήσεις με πηγή blog με απώτερο σκοπό την έμμεση διαφήμιση/προώθηση blog...Κανας Moderator να πάρει μέρος επί του θέματος...;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι από αυτές τις ιδέες που λες πώς δεν το είχε σκεφτεί κάποιος τόσο καιρό...

 

Εμένα μου είχε περάσει από το μυαλό μια φορά, αλλά δεν έδωσα σημασία και απλά το άφησα. Ευτυχώς που υπάρχει και ο Linus! Καλό θα ήταν να γίνει αυτή η αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έχει κοράσει να βλέπω ειδήσεις με πηγή blog με απώτερο σκοπό την έμμεση διαφήμιση/προώθηση blog...Κανας Moderator να πάρει μέρος επί του θέματος...;;;

 

Δεν χρειάζεται να πάρουν θέση οι moderators, το κάνουν καθημερινά τα ίδια τα μέλη κρίνοντας με την ψήφο τους τη σημαντικότητα κάθε είδησης στο Lobby και αν θα βγει στην κεντρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να πάρουν θέση οι moderators, το κάνουν καθημερινά τα ίδια τα μέλη κρίνοντας με την ψήφο τους τη σημαντικότητα κάθε είδησης στο Lobby και αν θα βγει στην κεντρική.

 

Ευχαριστώ...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μεγαλώσουμε το χώρο περιγραφής των προσφερομένων προϊόντων στις Αγγελίες.

 

Καταλαβαίνω ότι δεν είναι παζάρι εδώ μέσα και όποιος θέλει ντε και καλά να κονομήσει πουλώντας εδώ,καλά θα κάνει να αλλάξει παραλία,αλλά κι αυτό το στυλ "να-γκαβέ-παράδες" που φορέσατε,δεν μ' αρέσει.

 

Γούστο σας και καμποϋλίκι σας πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...