Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για ένα καλύτερο site


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω εμπαινα desktop απο το sony ericsson x10 mini τι να λετε τωρα.. :P

 

Παντως αμα με κινητο 4" και πανω γυρισεις το κινητο landscape mode μια χαρα σερφαρεις. Αλλα βλεπεις και διαφημισεις, που δεν το θελουμε.. Θελουμε? :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω εμπαινα desktop απο το sony ericsson x10 mini τι να λετε τωρα.. :P

 

Παντως αμα με κινητο 4" και πανω γυρισεις το κινητο landscape mode μια χαρα σερφαρεις. Αλλα βλεπεις και διαφημισεις, που δεν το θελουμε.. Θελουμε? :)

Εγώ δεν έχω και τόσο θέμα με τις διαφημίσεις, πουθενά δεν έχω adblocker!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουμπι για σποιλερ ειναι δυσκολο να μπει; Αντι να γραφουμε συνχεια το

;

 

Σε desktop mode με 5" κινητο απλα δεν.. Παρακαλω αν γινεται να φτιαξετε τα bugs.. Οπως ειπα και πιο πριν, παρομοια φορουμ δεν εχουν τετοια προβληματα..

 

Τα ξαναβαζω σε παραθεση :

 

 

Θα βόλευε στο mobile view να μπορούσαμε να ανοίγουμε πολλαπλά tabs πατώντας στο βελάκι του κάθε θέματος που μας πηγαίνει στην τελευταία σελίδα.

Επίσης υπάρχει θέμα πάλι στο mobile view με τα πληκτρολόγια. Πρέπει να κάνω undock και να το μεταφέρω πάνω-πάνω για να βλέπω τι πληκτρολογώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα υπαρχει τροπος να μπει στις αγγελιες ανα μοντελο η σειρα πχ samsung j,iphone 5,5s,κλπ και να βρισκει αυτος που ψαχνει πιο ευκολα το κινητο που θελει?γιατι τωρα αν μπαινουν πολλες αγγελιες χανεται και δεν βλεπει αυτο που θελει να βρει.ανα κατηγορια δηλ.γινεται καπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα ήταν καλό να μπορείς με απλό τρόπο να στείλεις μια εικόνα σε προσωπικό μήνυμα; Όπως στο δημόσιο μήνυμα δηλαδή. Εκτός αν υπάρχει και δεν το έχω βρει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα, 

 

έκανα ένα post στο insomnia bugs δεν ξέρω αν ήταν το σωστό threat και επειδή δεν πήρα κάποια απάντηση το στέλνω και εδώ.

 

Συγχωρέστε με αν και εδώ είναι λάθος αλλά έψαξα στο site και δεν κατάλαβα σε πιο threat μπορώ να απευθυνθώ.

 

Δεν ξέρω αν είναι καν bug αλλά έχω το εξής πρόβλημα. Αν δεν ανήκει εδώ όποιος γνωρίζει το μεταφέρει στο σωστό threat. 

 

Όταν μπαίνω στο site από το chrome του κινητού μου και βάζω κωδικούς κλπ για να συνδεθώ και θέλω να δω threats που έχω ανεβάσει ή απαντήσεις ή ερωτήσεις που έχω θέσει πάω στο εικονίδιο που γράφει το nickname μου πατάω τα μηνύματα μου και μου τα βγάζει όλα μηδέν. Σαν να μην έχω πάρει μέρος σε καμία συζήτηση. Γιατί??? Από το PC όλα οκ. Από το κινητό όμως γιατί??? 

 

Και κάτι ακόμη : Πως ανεβάζω φωτογραφία??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Να κάνω μια πρόταση βελτίωσης στον/τους διαχειριστή/τές. Να φτιαχτεί στις αγγελίες ξεχωριστός χώρος για τα Xiaomi και να βγει από τα διάφορα αφού 8 στις 10 αγγελίες είναι για Xiaomi. Να αδειάσει λίγο ο χώρος και να μείνουν τα υπόλοιπα και όσοι ψάχνουν για Xiaomi να βρίσκουν πιο εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλετε κάποιον μοδεράτορα στις κάρτες γραφικών. Έφυγε ο αίλουρος και έχει γίνει ασυμάζευτο.

 

Mε αφορμή και το τελευταίο κλείδωμα στο επίσημο θέμα των AMD καρτών...ευχαριστούμε πολύ όλους όσοι φρόντισαν να φτάσουμε εκεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και κάτι ακόμη : Πως ανεβάζω φωτογραφία??

Περισσότερες επιλογές απάντησης, ή το ανεβάζεις στο postimage.org 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να υπάρχει επιλογή να κάνεις like στον εαυτό σου, εγώ διαβάζω τα γραπτά μου έπειτα από καιρό και τα θαυμάζω. Πρέπει να μπορώ να επαινέσω τον εαυτό μου, δεν νομίζετε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί κάποιες στιγμές ιδιαίτερα πρώτες πρωινές ώρες το insomnia σέρνεται κυριολεκτικά;;;

 

Δεν είναι θέμα ίντερνετ γιατί σε άλλες σελίδες μπαίνω αμέσως.Εδώ μπορεί να κάνει και 20 δευτερόλεπτα να ανοίξει

τη σελίδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια πρόταση εν όψει μαύρης Παρασκευής, θα μπορούσε μέσα στην κατηγορία προσφορές να ανοίξει άλλη μία κατηγορία Black Friday ώστε όλες οι προσφορές να μπαίνουν εκεί, ώστε να μην γίνει ο χαμός που προβλέπεται να γίνει.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ασχημο να κατεβαινουν αγγελιες μελων απο ατομα που απλα θελουν να πουλησουν ασχετα με τις κατηγοριες πραγματα.

θα μιλησω για τη κατηγορια διαφορα βιντεογκειμς που επισκεπτομαι συχνα να αγορασω πραματακια.

και εχει συνεχως ασχετες αγγελιες με επιτραπεζια παζλ πονυ και δεν συμαζευεται.

 

ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...