Προς το περιεχόμενο

ρολόι χειρός: τί φοράτε/ποιο θα θέλατε?


ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΣΑΝΤ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.aliexpress.com/item/NorthEdge-Men-s-sport-Digital-watch-Hours-Men-Gift-Military-wristwatch-Altitude-Barometer-Compass-Thermometer-Pedometer/32538804201.html?shortkey=vIriYfqa&addresstype=6

 

κολλημα τρελο με αυτο το ρολοι το ειδα απο ενα μελος που το πουλαγε στο φορουμ αλλα δεν το προλαβα ξερεις κανεις αν πωλειται πουθενα ελλαδα ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας ευχαριστω πολυ ολλους παιδια. να.προσεχετε πραγματικα σας το λεω.

 

οσων αφορα το ρολοι οπως ειχα ξαναπει το αδικουν απιστευτα οι φωτο.

 

στα χρηματα του και στο brand ηταν μονοδρομος. οσο σπορ πρεπει αλλα.και οσο σοβαρο για βραδυ. θεωρω οτι φοριεται με τα παντα

Σε ποια περιοχη και τι ωρα εγινε ? για να προσεχουμε ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ ολλους παιδια. να.προσεχετε πραγματικα σας το λεω.

 

οσων αφορα το ρολοι οπως ειχα ξαναπει το αδικουν απιστευτα οι φωτο.

 

στα χρηματα του και στο brand ηταν μονοδρομος. οσο σπορ πρεπει αλλα.και οσο σοβαρο για βραδυ. θεωρω οτι φοριεται με τα παντα

Γρουσουζικο ρε φιλε ομως.

Επρεπε να παρεις αλλο αυτη τη φορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου χαν κλέψει το πρωτο μοu cube ποδηλατο που το χα αγορασει γυρω στα 1.200€ 2-3 μερες αφότου τ αγορασα !! Και το περιμενα και 1+ μηνα να ρθει απο Γερμανια.

Η κλοπή εγινε αν θυμαμαι καλα Κυριακη και μες τη βδομαδα παρηγγειλα καινουριο, ιδιο.

 

Ευτυχως το χω μεχρι σημερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου χαν κλέψει το πρωτο μοu cube ποδηλατο που το χα αγορασει γυρω στα 1.200€ 2-3 μερες αφότου τ αγορασα !! Και το περιμενα και 1+ μηνα να ρθει απο Γερμανια.

Η κλοπή εγινε αν θυμαμαι καλα Κυριακη και μες τη βδομαδα παρηγγειλα καινουριο, ιδιο.

 

Ευτυχως το χω μεχρι σημερα :P

Απο ποια περιοχη τι ωρα πως το ειχες ασφαλισει? Δεν περνουσε κοσμος να τους δει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκε ενας μαυριδερος στο κτηριο κ το πηρε απο την εισοδο μεσα ! Το χα κατεβασει να παω βολτα κ ηταν ξεκλειδωτη η εξωπορτα-κλειςτη αλλα οχι κλειδωμενη. Ξεχασα το κινητο μου κ ανεβηκα να το παρω. Βγαινω στο μπαλκονι που ηταν η μαμα μου, και μεσα σε δευτερολεπτα βλεπουμε δυο ποδια να μπαινουν στο κτηριο, κ να βγαινει καβαλα στο ποδηλατο μερα μεσημερι.

Φυσικα δε τον προλαβα, βγηκε ολη η γειτονια, κ ο γκομενος της διπλανης ανεβηκε στο μηχανακι κι εφυγε μπας τον βρει, αλλα τζιφος θα το χωσανε καπου αμεσα. Ηρθε η Διας πηγαμε στο τμημα κλπ... Φυσικα ποτε δε βρεθηκε κι ουτε επαιζε να παω στα γνωστα σημεια του κεντρου να το βρω... Προφανως το χε σταμπαρει τη μια και μοναδικη φορα που χα βγει βολτα.

Πολυ πολυ μεγαλο ψυχολογικο κοστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφα και τα δύο, το 2ο είναι και προσιτό! :)

 

Απορία, βλέπω κάποια edifice της casio που λένε ότι έχουν bluetooth, για ποιο λόγο και τι ακριβώς κάνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφα και τα δύο, το 2ο είναι και προσιτό! :)

 

Απορία, βλέπω κάποια edifice της casio που λένε ότι έχουν bluetooth, για ποιο λόγο και τι ακριβώς κάνεις;

Δεν εχω ιδεα,οπως δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο το gps που γραφει στο seiko που εδειξα

Νομιζω δεν ειναι τυχαια εκει γραμμενο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ιδεα,οπως δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο το gps που γραφει στο seiko που εδειξα

Νομιζω δεν ειναι τυχαια εκει γραμμενο

Κάποιος θα μας φωτίσει! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφα και τα δύο, το 2ο είναι και προσιτό! :)

 

Απορία, βλέπω κάποια edifice της casio που λένε ότι έχουν bluetooth, για ποιο λόγο και τι ακριβώς κάνεις;

 

 

Κάποιος θα μας φωτίσει! :)

 

 

 

:-D

 

 

  • The CPC TR-006 Bluetooth Watch presented in 2006 could be paired to a mobile phone. It was able to receive notifications as well as caller ID.
  • The Astron launched in 2013 is a solar-powered GPS watch. Powered by a quartz movement, it is able to synchronize time, and adjust to the relevant time zone.

 

http://www.smartwatchgroup.com/seiko/

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks! Μπορεί να έγραψα κάποιος έτσι γενικά αλλά ήξερα ότι θα ήσουν εσύ! :D

 

Βέβαια αυτό που έβαλες είναι της seiko και μοιάζει με smartwatch, έχει οθόνη κλπ δηλαδή. Της casio όμως μοιάζουν με απλά ρολόγια που έχουν και bluetooth...

 

edit, βλέπω τώρα ότι απλά συνδέονται με smartphone και παρέχουν ακρίβεια στην ώρα και παγκόσμια ώρα; Οκ, ψιλοάχρηστο...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks! Μπορεί να έγραψα κάποιος έτσι γενικά αλλά ήξερα ότι θα ήσουν εσύ! :D

 

Βέβαια αυτό που έβαλες είναι της seiko και μοιάζει με smartwatch, έχει οθόνη κλπ δηλαδή. Της casio όμως μοιάζουν με απλά ρολόγια που έχουν και bluetooth...

 

edit, βλέπω τώρα ότι απλά συνδέονται με smartphone και παρέχουν ακρίβεια στην ώρα και παγκόσμια ώρα; Οκ, ψιλοάχρηστο... :)

 

 

 

check out και για τα edifice....     :-)

 

Linking the watch to a smartphone provides access to the correct time, 

not only in the current location but over 300 cities around the world. 

Alarm setting and control over various other functions 

from the smartphone enhance operability to an unprecedented high level.

 

 

Other Function

  • Phone finder causes your phone to emit a tone when a watch button is pressed.
  • Transfer stopwatch data to a phone to create a log file.(lap/split time display measured in 1/1000 second for up to 100 entries) (EQB-500)
  • Use your watch to check for new e-mail. (Requires registration of mail account with the app.) (EQB-500)

 

http://www.edifice-watches.com/asia-mea/en/technology/smartphone-link/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...