Προς το περιεχόμενο

Yahoo.gr


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν παω και επιλεγω αποστολη και ληψη ολων στο outlook με χρηση λογαριασμου yahoo.gr δεν μου στελνει τα εξερχομενα αλλα μου βγαζει λαθος για αυτα και μου φανερωνει τα εισερχομενα. Μετα αν παω αποστολη ολων ολα ειναι ενταξει και στελνει οτι εχω.Ξερει κανεις γιατι με την πρωτη φορα δεν το κανει?<BR>Αυτο γινεται παντα και οχι τυχαια.<BR> mad.gif" border="0 mad.gif" border="0<p>[ 14-11-2001: Message edited by: Platano ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by Perfect:<BR><STRONG>Το κάνει γιατί είναι pop before smtp δηλαδή πρέπει να κάνεις πρώτα login ή να ελέγξεις το mail σου για να στείλεις.</STRONG><HR></BLOCKQUOTE><BR>Re file exw to idio prob sto yahoo.com alla to trexw sto express.Den mporw na steilw alla pernw kanonika.Ti kanw?Otan les prepei na kanw log in ennoeis na anoi3w yahoo mesw browser kai na logarw kanonika?Ligh help akoma.<BR>TNX in advance! <P> confused.gif" border="0<p>[ 16-11-2001: Message edited by: $K@G ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλετε στις ρυθμίσεις του λογαριασμού στο Outlook όπου outgoing (smtp) server τον smtp server του provider σας δεν θα έχετε πρόβλημα.<BR>πχ. mail.otenet.gr για ΟΤΕΝΕΤ<BR>mail.panafonet.gr για PANAFONET<BR>Στις σελίδες του o κάθε ISP έχει κάπου τις ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

soko εισαι και ο πρωτος!!!!Με τη ρυθμιση που ειπες ολα ειναι ΟΚ.Απλα ενημερωτικα για otenet γραφουμε στον εξερχομενο διακοσμητη : mailgate.otenet.gr<BR> smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Στους διακοσμητες αλληλογραφιας θα βαλεις

1)Εισερχομενη pop.mai.yahoo.com

2)Εξερχομενη mail.panafonet.gr ή οτι αλλο σου πουν απο την panafon.<p>Καλη επιτυχια!!! smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 smile.gif" border="0 smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Outlook και στο Outlook Express στο Mail Account που έχετε φτιάξει δεν χρειάζετε να βάλετε τον smtp της εκάστοτε εταιρίας με την οποία είστε συνδεδεμένοι στο internet. Βάλτε κανονικά τον smtp του Yahoo και λίγο πιο κάτω check την επιλογή που λέει: "my outgoing server requires authentication"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...