Προς το περιεχόμενο

Η απόλυτη προσφορά για όποιον θέλει να αγοράσει Laptop


panos2000gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν

Πάνε 4 στην carrefour και παίρνουν 3 λάπτοπ ,τους δίνουν 3χ200 ευρω δωροεπιταγη δηλαδή 600.

Με τα 600 παίρνουν άλλο 1 λάπτοπ οπότε απο 1 ο καθένας και τους δίνουν και άλλα 200 δωροεπιταγή που την μοιράζονται

Δηλαδή έχουν απο 1 λάπτοπ και 50 ευρώ δωροεπιταγή. με 50 ευρώ κάτι θα βρείς εστω τροφιμα.

Τώρα το πρόβλημα είναι άντε να βρεις άλους 3 :P

Το κέρδος? ότι απο τα 600 τα 150 μένουν στην τσέπη σου και μόνο 50 ψωνίζεις!

οι δωροεπιταγες εξαργυρωνονται μετα απο συγκ.ημερομηνια...οποτε ο 4ος...υπομονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εγκεφαλικο...πριν μια βδομαδα μαζευτηκαμε η παρεα κ πηραμε ολοι τον ιδιο φορητο(hp 6735s) και νομιζαμε οτι πηραμε οτι καλυτερο κυκλοφορει σε αυτα τα χρηματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος.

απο 16-3 μέχρι 30-4 την εξαργυρώνεις!

 

Δεν έχεις δίκιο. Ο jabar είναι σωστός.

 

Από τις 16/03/2009 μέχρι και τις 11/04/2009 μαζεύεις.

Από 10/04/2009 έως και 30/04/2009 εξαργυρώνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις δίκιο. Ο jabar είναι σωστός.

 

Από τις 16/03/2009 μέχρι και τις 11/04/2009 μαζεύεις.

Από 10/04/2009 έως και 30/04/2009 εξαργυρώνεις.

 

Δίκιο έχεις!

Διάβασα τα μισά!:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα γραφικών για ταπεινό gaming λέει τίποτα; (ξέρω ότι μιλάμε για laptop δεν περιμένω και πολλά). Η κάρτα γραφικών έχει dedicated μνήμη;

 

Το κοιτάζω για τον αδερφό μου που καμιά φορά παίζει και κανένα παιχνιδάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα γραφικών για ταπεινό gaming λέει τίποτα; (ξέρω ότι μιλάμε για laptop δεν περιμένω και πολλά). Η κάρτα γραφικών έχει dedicated μνήμη;

 

Το κοιτάζω για τον αδερφό μου που καμιά φορά παίζει και κανένα παιχνιδάκι

 

Σε γενικές γραμμές η κάρτα είναι αρκετά καλή. Για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης είναι λίγο καλύτερη από μια Nvidia 7600/nvidia 8400. Εχει directx10 και shader 4 και στο 3dmark05 βγάζει score λίγο κάτω απο 3500. Αν σε ενδιαφέρει να παίζεις παιχνίδια όπως π.χ.το Pro Evolution Soccer τότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Αν όμως θες να παιζεις FPS σε καλές αναλύσεις τότε θα πρέπει να πας σε laptop με Nvidia 9600 και ανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο offtopic αλλά μήπως είδατε αν έχει "πασχαλίτσες" και σε τίποτα άλλο της προκοπής; Ψάχνω πχ τβ philips >=42"... (δυστυχώς εδώ που είμαι δεν έχει carrefour - θα πρέπει να έρθω Αθήνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...