Προς το περιεχόμενο

Η απόλυτη προσφορά για όποιον θέλει να αγοράσει Laptop


panos2000gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παιδια παρτε τηλ πρωτα προτου πατε, εμενα για ρεντη μου ειπαν οτι ειχαν μονο της εκθεσης και δεν ηξεραν ποτε θα ξαναφερουν. στην λεωφορο αθηνων ειχε αρκετα την δευτερα που πηγα αλλα δεν τα ειχαν εκει μπροστα του το λες και τα φερνει απο την αποθηκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος δει στο νέο φυλάδιο ποιά tv ή ότι άλλο αξιόλογο έχει ας ρίξει εδώ ένα μηνυματάκι μην ανοίγουμε καινούριο θέμα...

philips 5403d/12 ...sta 499 ...gps navigon 2100 ... 4,3" 149€

ηομε σινεμα σονυ dav dz 20 ... 99 dvd philips 3264/12....39.9,ola me πασχαληδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

philips 5403d/12 ...sta 499 ...gps navigon 2100 ... 4,3" 149€

ηομε σινεμα σονυ dav dz 20 ... 99 dvd philips 3264/12....39.9,ola me πασχαληδες...

 

για τον φορητο fujitsu ισχυει? υπαρχει το φυλλαδιο online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι το φορητο της Lenovo R61

προφανως ειδα δυο κουτες στραγισμενες και δεμενες με το αντικλεπτικο συρματοσχοινο με R61

δεν ρωτησα τιποτα ομως

 

 

orck κουτιά με τι μέσα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τον φορητο fujitsu ισχυει? υπαρχει το φυλλαδιο online?

iσχυει,απo 30/03 εως 11/04... την ωρα που μπηκα για να γραψω τα παραπανω,για τον φορητο μπηκα να πω ,με προλαβε ο φιλος παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο Δευτερα θα εχει ενα FUTSITSU-SIEMENS Pi3540-G04 με blue ray, 320GB , ram 3GB , Core2duo T5800 στα 599ευρω και ενα 8.9' της ιδιας εταιρειας ,το U3520 στα 299ευρω.

 

τώρα πρόσεξα το εξής: ο fujitsu έχει σύμφωνα με το skroutz 720+ ευρώ. οπότε στα carrefour έχει 599 ευρώ (120+ ευρώ έκπτωση) και μαζί με τις πασχαλίστες (άλλα 200 ευρώ κάτω) φτάνουμε σε μία έκπτωση 320 ευρώ!! έτσι είναι? αρκεί βέβαια να έχει πόντους πασχαμάνια το συγκεκριμμένο προϊόν, αλλά για να είναι στον κατάλογο του πασχαμάνια έτσι θα είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί ώρα ανοίγουν τα Carrefour είπαμε τη Δεύτερα...? :P

 

Εγώ που θέλω να αγοράσω 2 laptop (ένα για εμένα και ακόμη ένα για έναν φίλο) μπορώ να αγοράσω το ένα με 600€ και τη δωροεπιταγή να τη χρησιμοποιήσω για να αγοράσω και το δεύτερο? Δηλαδή πληρώνω 600€, μου δίνουν 200€ δωροεπιταγή και πληρώνω ακόμη 400€ και παίρνω το δεύτερο? (κλασική ελληνική σκέψη ε? :P:lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί ώρα ανοίγουν τα Carrefour είπαμε τη Δεύτερα...? :P

 

Εγώ που θέλω να αγοράσω 2 laptop (ένα για εμένα και ακόμη ένα για έναν φίλο) μπορώ να αγοράσω το ένα με 600€ και τη δωροεπιταγή να τη χρησιμοποιήσω για να αγοράσω και το δεύτερο? Δηλαδή πληρώνω 600€, μου δίνουν 200€ δωροεπιταγή και πληρώνω ακόμη 400€ και παίρνω το δεύτερο? (κλασική ελληνική σκέψη ε? :P:lol:)

 

Περίοδος εξαργύρωσης των δωροεπιταγών 10/04/2009 έως και 30/04/2009.

 

 

Δες και εδώ για περισσότερες λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίοδος εξαργύρωσης των δωροεπιταγών 10/04/2009 έως και 30/04/2009.

 

 

Δες και εδώ για περισσότερες λεπτομέρειες.

 

Άρα μέχρι τότε δεν θα υπάρχει και το εν λόγω laptop, την ξεχνάμε λοιπόν την κομπίνα.

 

Προφανώς όμως οι δωροεπιταγές αφορούν όλα τα προϊόντα carrefour, οπότε κανένα μικροκυμάτων που θέλω να τσιμπήσω θα μπορέσω, σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς όμως οι δωροεπιταγές αφορούν όλα τα προϊόντα carrefour, οπότε κανένα μικροκυμάτων που θέλω να τσιμπήσω θα μπορέσω, σωστά?

 

Οτιδήποτε υπάρχει από τα ταμεία και μέσα, με την δωροεπιταγή μπορείς να το πάρεις από τα ταμεία και έξω. :-D

 

Εξαιρούνται οι νόστιμες πωλήτριες...:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτιδήποτε υπάρχει από τα ταμία και μέσα, με την δωροεπιταγή μπορείς να το πάρεις από τα ταμία και έξω. :-D

 

Εξαιρούνται οι νόστιμες πωλήτριες...:-D:-D:-D

 

:lol:

 

Και με άτοκες, τι γίνεται? Έχουμε κάποια ενημέρωση? Μπορούμε να το πάρουμε το εργαλείο με άτοκες δόσεις, κλασικά με τη χρήση πιστωτικής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol:

 

Και με άτοκες, τι γίνεται? Έχουμε κάποια ενημέρωση? Μπορούμε να το πάρουμε το εργαλείο με άτοκες δόσεις, κλασικά με τη χρήση πιστωτικής?

 

Λογικά...

Κανονική αγορά λογίζεται, δεν αλλάζει κάτι.

πορνόγερε...

 

Σε όποιον αρέσουμε... :P :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...