Προς το περιεχόμενο

External 500GB USB 2.0 301285 Lacie


user_nicolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως που τον είχα πάρει πριν λίγο καιρό,δε θα έλεγα ότι μου φαίνεται και πολύ καλός,ούτε διακοπτάκι on/off δεν έχει

 

Υπάρχει δίκος usb που έχει διακόπτη on/off?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τον ίδιο πέρυσι από Multirama με 39Ε, κι έχει μέσα Samsung. Δεν ξέρω αν όλες οι παρτίδες έχουν Samsung. Πολύ καλή αγορά σε αυτήν την κατηγορία τιμής, αν και από δω και πέρα εκεί γενικά θα παίζουν οι 500άρηδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχεδον ολα τα κουτακια - enclosures 3,5" του εμποριου εχουν on/off...

μπορει να μην εχει διακοπτακι γιατι προφανως θα ανοιγει και θα κλεινει μαζι με το pc

ή οταν κανεις ασφαλη καταργηση...

οi 2 porsche design 320 gb που εχω ειναι με seagate μεσα...δεν ξερω τι παιζει με τους νεους...

επισης αξιζει να αναφερω οτι ολες τις φορες που ειχα καποια απορια η προβλημα,

μου απαντουσαν εντος 24 ωρων...εννοειτε οχι απο ελλαδα...απο τη σελιδα της lacie...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας πορσε πεντακοσαρης που εχω φοραει samsung και ενας μαυρος 320 GB φοραει seagate .Οποτε ειναι θεμα τυχης τι θα εχει μεσα και σιγουρα δεν θα ειναι και οτι καλυτερο να πεσεις σε seagate με τα προσφατα προβληματα που υπαρχουν .

Σαν κουτι οι μαυροι lacie οι απλοι παροτι αναλογικα φθηνοτεροι και χωρις κουμπακι οn off για μενα ειναι καλυτερη αγορα . Το κουτακι τους ανοιγοκλεινει πολυ πιο ευκολα σε πριπτωση που θελει καποιος να κανει αλλαγη σκληρου βαζοντας καποιον μεγαλυτερο για παραδειγμα και μου αρεσει καλυτερα και το συνολικο δεσιμο και η απλοτητα τους .

 

Σαν αγορα ειναι καλη αλλα καλυτερα παρε εναν WD να εισαι και σιγουρος .

 

Οσο για το electroworld το σαιτ τους ειναι για κλωτσιες . Δεχονται μονο με πιστωτικη καρτα ( η prepaid κυπρου για παραδειγμα τους βρωμαει ) ενω ουτε λογος για πληρωμη μεσω pay pall η εστω με καταθεση σε λογαριασμο τραπεζης η με αντικαταβολη στο κουριερ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για το electroworld το σαιτ τους ειναι για κλωτσιες . Δεχονται μονο με πιστωτικη καρτα ( η prepaid κυπρου για παραδειγμα τους βρωμαει ) ενω ουτε λογος για πληρωμη μεσω pay pall η εστω με καταθεση σε λογαριασμο τραπεζης η με αντικαταβολη στο κουριερ .

Μπορείς να το παραγγειλεις και να το παραλαβεις από το κατάστημα πληρώνοντας το εκεί αν σε βολεύει .

ΑΚΥΡΟ τώρα είδα οτι είσαι Πάτρα...

----------------------------------------------------------------------

Αυτό που γραφει στο site δεν ισχύει?

 

Τηλεφωνική Παραγγελία. Μπορείτε να επιλέξετε να ολοκληρώσετε την παραγγελιά σας τηλεφωνικά στο νούμερο 801 11 42 600.

 

3 Τρόποι πληρωμής

 

1. Με πιστωτική κάρτα.

2. Με μετρητά.

3. Με δανειοδότηση.

4. Με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό (Για τηλεφωνικές παραγγελίες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που το ειδα πρεπει να εχεις δικιο . Απλα ενα βραδυ κατα τις μια καθησα να παραγγειλω κατι πραγματα , εκανα εγγραφη , περασα ονοματα , κωδικους καρτας και δεν συμαζευεται και οταν ειδα οτι μεσω σαιτ δεχεται μονο με πιστωτικες και αυτες συγκεκριμενες το παρατησα το θεμα . Οποτε με ξεστραβωσες σε οτι εχει να κανει με τηλεφωνικες παραγγελιες μεν , το συστημα τους για online αγορες παραμενει προβληματικο δε !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως εχω τον ιδιο δισκο.Δεν εχει on off.Και κατι αλλο .Απο τοτε που τον πηρα(μπορει να ειναι και τυχαιο βεβαια) αργει να τον φορτωσει ο υπολογιστης.Κατα τα αλλα μια χαρα.Ο δισκος ειναι samsung.ΠΑντως εμενα δε μου φαινεται και πολυ μεγαλη ευκαιρια αν δεχτουμε οτι τον δικο μου τον πηρα 43 παραδοτεο σπιτι μου απο την προσφορα του multirama πριν απο αρκετο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...