Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μαυρα χαλια...

Απογοητευση ριερα και ρομενταλ,και αμα δεν περνεις σημερα απο αυτους δεν εχεις πολλες ελπιδες...

Τουλαχιστον τσιμπισαμε το 3ποντο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Μανιατη δεξια ομως και Τοροσιδη στα χαφ θα εβλεπες διαφορα.Εντωμεταξυ τη στο διαολο μετρησα πανω απο 10 γλυστρηματα σφουγγαρισμενο ηταν το γηπεδο? Ο γιαννακης παντως τπτ το ιδιαιτερο παλι , θα μου πεις δεν επαιζε και στην θεση σου.Ντουντου ποτε θα ειναι πισω ξερουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχάριστα τα μαντάτα από το Καραισκάκη. Για λύπηση η ομάδα.

 

Ελπίζω να συνεχίσουν και στα επόμενα ματς να παίζουν με το μυαλό στις καλοκαιρινές διακοπές. Ελπίζω να το χουν πιστέψει ότι λόγω των προβλημάτων μας το έχουν καθαρίσει το πρωτάθλημα. ;)

 

Ελπίζω να συνεχίσει στον ίδιο ρυθμό ο Ριέρα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι κανει ο βαλβερδε και μετα τα χριστουγεννα ο οσφπ δεν μπορει να παιξει.Και πριν 2 χρονια ετσι ηταν.Στους τελευταιους αγωνες δεν παιζετε καθολου καλα και δεν νομιζω να αργησει η γκελα.Το θεμα ειναι η ομαδα μου τι θα κανει[αυτη ειναι ακομα χειροτερα]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχάριστα τα μαντάτα από το Καραισκάκη. Για λύπηση η ομάδα.

 

Ελπίζω να συνεχίσουν και στα επόμενα ματς να παίζουν με το μυαλό στις καλοκαιρινές διακοπές. Ελπίζω να το χουν πιστέψει ότι λόγω των προβλημάτων μας το έχουν καθαρίσει το πρωτάθλημα. ;)

 

Ελπίζω να συνεχίσει στον ίδιο ρυθμό ο Ριέρα. ;)

Τον ολυμπιακο θα τν παρει η κατω βολτα τωρα,το ιδιο εγινε και πριν 2 χρονια.Δεν τρεχουν πλεον οι παικτες.Το θεμα ειναι να κερδιζουμε εμεις ,αν και δεν το βλεπω.Πραγματικα,ο ριερα για λυπηση.8 μιρια για αυτον ,αληθεια ,ντριπλαρει κώνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδατε το γαύρικο gazzetta τι γράφει, ε; Τραβηγμένη η αποβολή του Σολτάνι ... τα χάπια μου...

Κρατα τα χαπια καλυτερα για οταν δεις το βιντεο με τον κωνσταντινεα να λεει στο τοροσιδη ´´παμε παιχταρα μού´´.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατα τα χαπια καλυτερα για οταν δεις το βιντεο με τον κωνσταντινεα να λεει στο τοροσιδη ´´παμε παιχταρα μού´´.

Πόσο άρρωστος πρέπει να είναι κάποιος για να μεταφράσει το "Πάμε παιχταρά μου" μετά από αυστηρές παρατηρήσεις σε "Πάμε μωρή Ολυμπιακάρα";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα οτι ούτε η Κανέλλη δεν δέχεται να γίνει πρόεδρος του Παναθηναικού, και οτι η ΠΑΕ έκανε πρόταση στην Τζούλια Αλεξανδράτου για πρόεδρο

και τον Φουρθιώτη για αντικαταστάτη του Αντωνίου.

 

Υ.Γ: Τελικά "Πάμε παιδαρά μου" είπε στον Τοροσίδη. Μα καλά, εν ώρα παιχνιδιού βρήκε να του την πέσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...