Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηδονίζομαι να βλέπω ολο και περισσότερους πρασινους στις brasserie, patisserie και caffeterie στους αγώνες του Ολυμπιακού να παρακαλάνε για απώλειες αλλα μπααααααααααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έπιασα το πρώτο γκολ αυτογκόλ Κέρκυρας, το διπλό και έχασα το over. Τι το ήθελα το Over. 300+ euro πάνε. Βασικά είχε βουίξει η Ευρώπη. Πολλοί είχαν κλειδωμένο το αυτογκόλ για την Κέρκυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι υπαρχει τιποτα το πονηρο,απο το αυτογκολ του Τσιγκα.

Και απο τον Παναθηναικο 0-2 ειχαμε χασει στην εδρα μας.

Αφου αυτες οι δυο ομαδες[Ολυμ-Παο] ειναι 10-15 βαθμους μπροστα,απο ολες τις αλλες.

Το παλεψαμε,με φουλ αμυνα,να παρουμε κανα Χ,αλλα δεν ηταν ευκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδονίζομαι να βλέπω ολο και περισσότερους πρασινους στις brasserie, patisserie και caffeterie στους αγώνες του Ολυμπιακού να παρακαλάνε για απώλειες αλλα μπααααααααααααααααααα

Εμεις να δεις ποσο ηδονιζομαστε που σας βλεπουμε να εχετε λυσσαξει και να λετε για ακυρωμενα γκολ και για σιγουρα στοιχηματα πανω που μας ειχατε για πεθαμενους αλλα δεν σας καθεται.

Καλα, το σημειο περι απωλεια βαθμων με την Κερκυρα (και τις Σερρες, τον Βολο, την Τριπολη, την Ξανθη κτλ κτλ) ουτε στα ανεκδοτα δεν χωραει.

Ουτε ενας δεν περιμενει να χασετε βαθμους με την Κερκυρα οπως δεν θα χασετε στον Βολο, οπως δεν θα χασετε στην Τριπολη.Και ο λογος σιγουρα δεν ειναι η σουπερ μπαλα που παιζετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις να δεις ποσο ηδονιζομαστε που σας βλεπουμε να εχετε λυσσαξει και να λετε για ακυρωμενα γκολ και για σιγουρα στοιχηματα πανω που μας ειχατε για πεθαμενους αλλα δεν σας καθεται.

Καλα, το σημειο περι απωλεια βαθμων με την Κερκυρα (και τις Σερρες, τον Βολο, την Τριπολη, την Ξανθη κτλ κτλ) ουτε στα ανεκδοτα δεν χωραει.

Ουτε ενας δεν περιμενει να χασετε βαθμους με την Κερκυρα οπως δεν θα χασετε στον Βολο, οπως δεν θα χασετε στην Τριπολη.Και ο λογος σιγουρα δεν ειναι η σουπερ μπαλα που παιζετε

Εφοσον κάνεις quote σε εμενα για δειξε μου το ΔΙΚΟ ΜΟΥ σχολιο για το χθεσινό σου γκολ...

 

Όσο για το bold φαντάζομαι θα είναι ο ίδιος λόγος περι Καραγεωργίου,Δώνη,Ουζουνίδη,Kοντη....right?

 

3 μηνάκια έμειναν έρχεται το ταμείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον κάνεις quote σε εμενα για δειξε μου το ΔΙΚΟ ΜΟΥ σχολιο για το χθεσινό σου γκολ...

 

I'll show you yours if you show me mine για την Κερκυρα

 

btw, παρτε τις εντυπωσεις των Αμερικανων για την επιστροφη του "παικταρα" Τσιλντρες

http://www.nba.com/2011/news/features/shaun_powell/01/07/summer-grades/index.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I'll show you yours if you show me mine για την Κερκυρα

Το σχόλιο σου υπάρχει διπλα στο τοπικ της διαιτησίας,υπάρχει τοσχόλιο σου για Κερκυραϊκά κομάντα κτλ κτλ.Και εγω την ίδια άποψη εχω για το ΚαραγεωργοΟυζουνοΔωνεϊκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I'll show you yours if you show me mine για την Κερκυρα

 

btw, παρτε τις εντυπωσεις των Αμερικανων για την επιστροφη του "παικταρα" Τσιλντρες

http://www.nba.com/2011/news/features/shaun_powell/01/07/summer-grades/index.html

Ο κλασσικος καισερσοζε. Για πες μας και τις εντυπωσεις για τον κλειζα. Το γατακι ξερεις εσυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχόλιο σου υπάρχει διπλα στο τοπικ της διαιτησίας,υπάρχει τοσχόλιο σου για Κερκυραϊκά κομάντα κτλ κτλ.Και εγω την ίδια άποψη εχω για το ΚαραγεωργοΟυζουνοΔωνεϊκο

Σχολιο δικο μου που να περιμενω να κοψει βαθμους η Κερκυρα?

Βασικα σχολιο Παναθηναικου που να περιμενει να κοψει βαθμους η Κερκυρα εχεις?

 

Kαι επειδη ζητηθηκε, ο Κλειζα εχει 11π και 4,5ρ στο Τοροντακι με ρεκορ 13-24 σε ενα ολοκληρο ημιχρονο γιατι για παραπανω δεν τον εχουν. Φαντασου να μην ελειπε και σε πολλα ματς ο Μπαρνιανι να πουμε, για να περισσευει κανα σου. Πινει νερο το ΝΒΑ στο ονομα του ηγετη να πουμε...

Νιαου ρε, λεμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχολιο δικο μου που να περιμενω να κοψει βαθμους η Κερκυρα?

Βασικα σχολιο Παναθηναικου που να περιμενει να κοψει βαθμους η Κερκυρα εχεις?

Έχουμε πρόβλημα κατανόησης μου φαίνεται....

Ξαναγύρισε να δεις τι γράφω στο σχόλιο μου και το ξανασυζητάμε...

Εκτός αν ψαχνόμαστε για να πουμε κάτι....

 

Το παραθέτω μπας και....

 

Ηδονίζομαι να βλέπω ολο και περισσότερους πρασινους στις brasserie, patisserie και caffeterie στους αγώνες του Ολυμπιακού να παρακαλάνε για απώλειες αλλα μπααααααααααααααααααα

 

Βλέπεις να αναφέρομαι σε εσένα,σε κάποιον απο εδω μέσα ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπεις να αναφέρομαι σε εσένα,σε κάποιον απο εδω μέσα ??

 

Δεν τον χάλασε τον γέρο στο Da Luz το διπλό ε? Παρακαλούσε να γκελάρουμε ε? :devil:

 

Πολύ τσούξιμο η λαχανί σήμερα, μα πολύ τσούξιμο. Για κάτι τέτοιες μέρες δεν θέλω να κλείσουν που τους βλέπω να βασανίζονται στους -5 και να μην μπορούν να εκφράσουν την αλαζονεία τους από κάτω, εκεί που συνήθισαν χρόνια τώρα.

 

Καλή χρονιά με υγεία σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε ερωδιε, πολυ γελιο

 

10/12 απεναντι στο Ντενβερ ηταν παρα πολυ καλος...

 

http://www.youtube.com/watch?v=iTmYjDERCa4&feature=player_embedded

 

Με κορυφαίο τον Λίνας Κλέιζα, οι Τορόντο Ράπτορς νίκησαν 121-100 τους Φοίνιξ Σανς

http://www.superbasket.gr/?c=123&a=132012

 

Ο Λίνας Κλέιζα και ο Τζος Τσίλντρες κοντραρίστηκαν τα ξημερώματα της Πέμπτης για πρώτη φορά μετά το πέρασμα τους από τον Πειραιά με τον Λιθουανό φόργουορντ τον Τορόντο Ράπτορς να είναι ο κορυφαίος στη νίκη των Καναδών με 129-78 επί των Φοίνιξ Σανς.

http://www.superbasket.gr/?c=123&a=131500

 

Ο Λίνας Κλέιζα συνεχίζει ακάθεκτος να φορτώνει τα καλάθια των αντιπάλων των Ράπτορς, τις περισσότερες φορές όμως αυτό δεν είναι αρκετό για την ομάδα του Τορόντο. Ο πρώην «ερυθρόλευκος» φόργουορντ είχε κόντρα στους Πίστονς 19 πόντους με άψογα στατιστικά

http://www.sportaction.gr/document.php?category_id=101&document_id=182109

 

Τον Ισπανό διεθνή Παού Γκασόλ ανέδειξε κορυφαίο Ευρωπαίο μπασκετμπολίστα για το 2010, η ιταλική εφημερίδα «Gazzetta dello Sport».

Αυτή είναι η τρίτη διαδοχική χρονιά που ο διεθνής Ισπανός των Λος Άντζελες Λέικερς συγκεντρώνει τις περισσότερες ψήφους στην ψηφοφορία της ιταλικής εφημερίδας, που απονέμει το βραβείο από το 1979. Πρωταθλητής ΝΒΑ με τους Λέικερς για το 2010, ο Γκασόλ συγκέντρωσε 240 ψήφους, ενώ ο Γερμανός διεθνής Ντιρκ Νοβίτσκι των Ντάλας Μάβερικς ήταν στη δεύτερη θέση με 118.

Στην τρίτη θέση τερμάτισε ο Χουάν Κάρλος Ναβάρο της Μπαρτσελόνα με 75 και ακολούθησαν οι γνώριμοι μας, Μίλος Τεόντοσιτς (58, Ολυμπιακός) και Λίνας Κλέιζα (39, Τορόντο Ράπτορς).

http://www.sentragoal.com.cy/article.asp?catid=18854&subid=2&pubid=103638663

 

Κατι 30π με 9ριμπαουντ στο Μουντομπασκετ, στην καλυτερη 5αδα του κοσμου, πρωτος σκορερ της Ευρωλιγκα...

κι ακομα καποιοι λενε, ελεος :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...